Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. na naklejce w bagażniku (koło zapasowe) w komorze silnika dokumenty (to oczywiste ale musi się zgadzać z powyższymi)
  2. tamten obrazek jest mało precyzyjny - pochodzi z nowszych Audic. Ale wiadomo gdzie szukać. Tu jest do starszych : Dodatkowo znalazłem taki wątek na forum Tory : Forum Diagtronika
  3. poziek, z innej wersji Audi ale myśle, że tam trzeba szukac :
  4. sprawdźcie allegro, choć częściej są tam boki drzwi przednich.
  5. Sam sobie też wyważysz ?
  6. Ostatnio jak wsiadam do auta, od razu wyłączam ESP :twisted: Męczy trochę wtedy kontrolka, ale co tam
  7. niby dlaczego
  8. to było oczywiste, że pewne kabelki Wysil się trochę i opisz to bardziej, moze ktoś inny skorzysta za pół roku... :mad:
  9. głośno turkocze ? Może to coś od wspomagania ?
  10. pre_pl odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    kupuj bo warto, wszyscy Ci pomogą
  11. małe OT napisz cos wiecej ... słyszałem o uturbionych Cieniasach ... a jak tam Sej Auto nie wystrojone - wykres z hamowni (choć nikt nie wierzył, że nie ma strojenia :shock: ) Oczywiście parę "bonusów" pod maską w aucie.... ok, koniec
  12. nic nie widać.. imho powinno być napisane (dużymi literami) : AIRBAG
  13. no tak, ale nie sprawdzałeś błędów zaraz po zatankowaniu ? A błąd już mógł być.. Ja to tłumaczę tak sobie : zalałeś przez odpowietrzanie węgiel aktywny Tu trochę o EVAPie (tak w ogóle to chyba patent Ford'a): A to się "psuje" : Ale jak się błąd nie powtarza, to pewno zostało wsio "przepalone" Ja bym się zbytnio nie przejmował, ale podłącz VAG co jakiś czas.
  14. masz regulowane łopatki w turbinie, po co Ci to jeszcze ? Znam gościa, który ma to w Seju (tak, tak - uturbionym )
  15. 16825 P0441 System kontroli emisji wydechu (EVAP) – niewłaściwy przepływ odpowietrzania A A nie tankowałeś ostatnio do pełna ?
  16. musiałbyś jeszcze znaleźć podobną wszywkę z boku tylniej kanapy
  17. pre_pl odpowiedział(a) na Nomal temat w 1.9TDI
    LMM przepływomierz (LMM to skrót z miemieckiego -> było juz ) Mierzy masę powietrza
  18. Ja tam Twojego żartu z oponami zimowymi (że nie jeździsz) też nie załapałem. I się za dużo naoglądałem jak ludziska w zimie dają w piz*€ od razu po uruchomieniu...
  19. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ale mają też inny bieżnik Bardziej głośny jak dla mnie
  20. w tamtym miejscu to tylko kojarzę moduł komfortu chyba ...
  21. to musisz robić ogromne ilości kilometrów... Nie za często wymieniasz ?
  22. Nie, poza tym chcesz obniżyć aż o 40mm ?? No i są imho zbyt twarde. To są sprężynki produkcji polskiej, nie to że to niby źle Tak tylko piszę.
  23. ładna fura, a konfiguracja jeszcze lepsza... Jest jednak pewne ale.... RAMKI !!! Chłopie, co to jest do diaska ? :shock: I się nawet nie zapisujesz ? http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=3401
  24. no on jest na pompie. pawlo już pisał u góry !! Masz rysunek : Czasem się alarmy zakłada wykorzystując N109 :neutral:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.