Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 AHU/AFN i inne] Jak sprawdzić jaki mam silnik ?
na naklejce w bagażniku (koło zapasowe) w komorze silnika dokumenty (to oczywiste ale musi się zgadzać z powyższymi)
-
potencjomert pedału gazu w 1.8T B6
tamten obrazek jest mało precyzyjny - pochodzi z nowszych Audic. Ale wiadomo gdzie szukać. Tu jest do starszych : Dodatkowo znalazłem taki wątek na forum Tory : Forum Diagtronika
-
potencjomert pedału gazu w 1.8T B6
poziek, z innej wersji Audi ale myśle, że tam trzeba szukac :
-
Gdzie głośniki w Avancie?
sprawdźcie allegro, choć częściej są tam boki drzwi przednich.
-
powoli zimówki
Sam sobie też wyważysz ?
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Ostatnio jak wsiadam do auta, od razu wyłączam ESP :twisted: Męczy trochę wtedy kontrolka, ale co tam
-
[B5 AFN] Wolne nagrzewanie sie silnika.
niby dlaczego
-
Problem z pioneer deh-30 mp.!!!
to było oczywiste, że pewne kabelki Wysil się trochę i opisz to bardziej, moze ktoś inny skorzysta za pół roku... :mad:
-
[B6] Dziwne turkotanie podczas skrętu tylko jak jest wilgoć
głośno turkocze ? Może to coś od wspomagania ?
-
[B5 1,9 AFN] diagnoza
kupuj bo warto, wszyscy Ci pomogą
-
Manual Boost Control-ProPerfekt
małe OT napisz cos wiecej ... słyszałem o uturbionych Cieniasach ... a jak tam Sej Auto nie wystrojone - wykres z hamowni (choć nikt nie wierzył, że nie ma strojenia :shock: ) Oczywiście parę "bonusów" pod maską w aucie.... ok, koniec
-
AIRBAG - zagadka :)
nic nie widać.. imho powinno być napisane (dużymi literami) : AIRBAG
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
no tak, ale nie sprawdzałeś błędów zaraz po zatankowaniu ? A błąd już mógł być.. Ja to tłumaczę tak sobie : zalałeś przez odpowietrzanie węgiel aktywny Tu trochę o EVAPie (tak w ogóle to chyba patent Ford'a): A to się "psuje" : Ale jak się błąd nie powtarza, to pewno zostało wsio "przepalone" Ja bym się zbytnio nie przejmował, ale podłącz VAG co jakiś czas.
-
Manual Boost Control-ProPerfekt
masz regulowane łopatki w turbinie, po co Ci to jeszcze ? Znam gościa, który ma to w Seju (tak, tak - uturbionym )
-
[B6 AVJ] Mój pierwszy "check engine", pomóżcie prosze
16825 P0441 System kontroli emisji wydechu (EVAP) – niewłaściwy przepływ odpowietrzania A A nie tankowałeś ostatnio do pełna ?
-
AIRBAG - zagadka :)
musiałbyś jeszcze znaleźć podobną wszywkę z boku tylniej kanapy
-
[B5 1,9 AFN] diagnoza
LMM przepływomierz (LMM to skrót z miemieckiego -> było juz ) Mierzy masę powietrza
-
jak to jest z odpalaniem w zimę?
Ja tam Twojego żartu z oponami zimowymi (że nie jeździsz) też nie załapałem. I się za dużo naoglądałem jak ludziska w zimie dają w piz*€ od razu po uruchomieniu...
-
Diagnostyka przez VAG - Wszystkie informacje o diagnozowaniu
ten link coś cieńko działa...
-
szumi mi przód jak by mi wysiadły łożyska
Ale mają też inny bieżnik Bardziej głośny jak dla mnie
-
hałas pod deską rozdzielczą-[B5 1.9 TDI AFN]
w tamtym miejscu to tylko kojarzę moduł komfortu chyba ...
-
[A4-1,6 ADP]-problem z odpaleniem
to musisz robić ogromne ilości kilometrów... Nie za często wymieniasz ?
-
jak tanio obnizyć a4?
Nie, poza tym chcesz obniżyć aż o 40mm ?? No i są imho zbyt twarde. To są sprężynki produkcji polskiej, nie to że to niby źle Tak tylko piszę.
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
ładna fura, a konfiguracja jeszcze lepsza... Jest jednak pewne ale.... RAMKI !!! Chłopie, co to jest do diaska ? :shock: I się nawet nie zapisujesz ? http://frakir.man.lublin.pl/~hugo/forum/viewtopic.php?t=3401
-
[B5 1.9 TDI AFN] brak mocy+dziwne zachowanie przy odpalaniu
no on jest na pompie. pawlo już pisał u góry !! Masz rysunek : Czasem się alarmy zakłada wykorzystując N109 :neutral: