Treść opublikowana przez pre_pl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jes sir ! widziałem Łukaszku, dzięki za pamięć cena koks ... choć niby nówki opony, poczekam na lepszą okazję (być może do usranej śmierci ) Ja tam tera inne wydatki będę miał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a tam OLO, a3jka to za***iste auto - gadaj co chcesz co wam dzisiaj te posty tak puchną ? jakieś zakażenie ? ps. no mają Kocky klub.. choć nigdy nie podjechałem idę jeść szpinak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sie wie kurde, jakie te nowe a3jki mają za***iste lampy i z przodu i z tyłu... Jeszcze taka biała :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to ? To w Trójmieście tego nie mieli ?
-
[B6 BDH] "01305 - Databus for Infotainment"
nie, wiąże się to pewno z tym, że wsadziłeś dvd playera i czasem następuje zakłócenie w komunikacji CAN (Intermittent - sporadyczne), priorytet tego błędu to 5, więc bardzo niski. sorki, że odświeżam ale szukałem czegoś na forum dla : http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html;msg675869#msg675869
-
Dobrzy chiptunerzy
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15991.0.html;highlight=vtg http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13043.0.html;highlight=vtg http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t3980.0.html;highlight=vtg
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na pierwszych dwóch metrach :cwaniak1: a co ? a co ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, OLO znowu baty dostał ? no chyba nie, przecież wsadził OLO nową elektronikę do auta
-
[B5 ADR] Co wymieniac przy okazji wymiany oleju w ASB?
te 50EUR na to sitko co ile będziesz wydawać ? no już odżałuj...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
etamm... Tomek ma przecież 2.5 TDI !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no prosze, tomeksa brachol pokazał furacza.. źle wymawiasz PO MO RZE :>
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
około 16 osob sie zadeklarowało, 7 wysłało dane...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kuuurnaaa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to jeszcze powiesz mi, że ktoś (więcej niż Łepski) był z Gdańska to spadnę z fotela
-
[ALL B7] Montaż ori czujników cofania
da radę wymienić jeden czujnik - panowie, to topik o B7... nie mieszajcie proszę B5 bo się zrobi bajzel
-
[ALL B5] opis przekaźników
łał, w 2007 roku już ktoś pokazał http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13949.0.html;highlight=gdzie+przekaznik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdjęcia :!: kto był ?- [ALL B5] Co to za przycisk ?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61094.0.html;msg655905;highlight=tp+przycisk#msg655905 http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4904.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12816.0.html- [B5 AHU] Zaślepienie EGR - krótko i na temat - plusy i minusy
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zaslepienie_egr-t15326.0.html;msg179797#msg179797 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_operacja_zaslepienia_egr_traci_cisnienie_final-t25417.0.html;msg324235#msg324235 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_niewielki_wyciek_oleju_z_foto-t62429.0.html;msg672345#msg672345 http://www.a4-klub.pl/smf/zaslepienie_egra_w_1z-t6071.0.html;msg93316#msg93316- [INNE VW CADDY] Dlaczego VAG nie łączy się z częscią modułów ?
http://www.ross-tech.com/vcds/canbus.html 2004+ VW Caddy (2K) to CAN- [B5 AFN] Błąd centralnego zamka
masz po prostu nieszczelność w układzie centralnego zamka, w B5 była to pneumatyka. Jest trochę tematów na ten temat na forum.... Zjeżdzanie szyby wydaje mi się nie jest spowodowane kodowaniem. Wtedy musiałby przytrzymać przycisk dłużej, żeby tak się stało. Po co dwa tematy ? Smietnik na forum nie jest potrzebny... http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_blad_centralnego_zamka-t62439.0.html;msg671807#msg671807- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
...bo nie maja Cie w bazie - Twoich danych znaczy sie. Jesli kupilbys auto i jechal na blachach probnych > dostalbys fote, to wtedy mandacik przychodzi Nie pamietam jak to jest... ale chyba w razie kontroli drogowej moga Cie poprosic chyba o uregulowanie mandacikow [Twoje auto jest w ich bazie] :gwizdanie: no nieprawda Michałku, ja miałem taką sytuację i nic nie przyszło... no nie przyszło od 1,5 roku Pamietać też należy, że na autobahnach stoją znaki "zalecające 130km/h" - ale nie są to limity Te zalecające są czarne, nie czerwone- [B7 BLB] Padł akumulator, a otwarcie auta
oczywiście, że uda się otworzyć "normalnie" kluczykiem...- [B5 1Z] Projekt przebudowy 1Z - Wasze propozycje
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26922.0.html;highlight=1z+16bit http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11350.0.html;highlight=1z+16bit i pewno jeszcze kilka tematów by się znalazło - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia