Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. bzzzz,, bzzz ... dzzzz....dzzz..zzz nie czaję jakie to reklamy ?
  2. nie ma mnie bo mnie nie ma piszę z daleka :)a potem będę jeszcze dalej Także najwcześniej to gdzieś wiosna pewno
  3. jeszcze przez jakiś czas nie będę się wklejał jednak
  4. no całkiem ładnie
  5. to kiedy ten spot ? bo żem się pogubił...
  6. cześć zdeniu jak będzie mi pasować, to wpadłbym też
  7. którym tygodniu ?
  8. ja odpadam... i tak jeszcze hohohoho...
  9. w kodach auta jest, ze posiada tipa. Co widac po kierze
  10. do lamp musielibyście wymienić moduł elektryki...
  11. no gratulacje... i więcej nic nie napiszę To mam nadzieję BOSE i skóry ma ? Bo to taki standard w Mazdzie Pilnuj tej mazdy dobrze....
  12. nie nie kupiłem, nie zakładałem nawet nic. Doszedłem do wniosku, że zbyt duża różnica.... Czyham dalej ....
  13. róznie jest z różnymi markami, tak samo z gwarancją. Choć wiem, że zmieniło się na lepsze....
  14. pytam bo nie wiem, Audi of America sprzeda nowe auto wiedząc, że jest na eksport ?
  15. zgadza się, a mi chodziło o to, że mówiac "jezdząc po banie 190" to tak na prawdę jest to jazda 190km/h przez 100km oraz 110/130km/h przez kolejne 500. Chodziło mi o to, że wskazując chwilowe spalanie podczas jazdy 190km/h pokaże, że jest to niemożliwe żeby spaliło auto poniżej 6.
  16. nie ma mnie w kraju teraz, to se myka łobydwoma pewno Ty mi lepiej napisz, gdzie paździocha widziałeś Zresztą niech jeździ, co ma akumulator stać, żebym potem miał problem ? hihihi
  17. obniż, zmień koła na 17ki, zmień lampy na poliftowe i będzie jakoś wyglądać aa, no i ten hak usuń
  18. nie tylko Ty nie wierzysz :gwizdanie: przecież już na moje pytanie kolega odpowiedział, że było to około 10L
  19. alex, ale piszesz teraz, że masz problem z rns-e czy telefonem (to grupa 77) ? Tak jak pisałem kilka razy, potrzebny jest soft nowszy (co się wiąże ze zmianą kabla) do paru zmian w rns-e. Nie pamietam jak z telefonem, ale chyba bez problemu.
  20. w kodach od auta nie ma nic o skórze, siemian już ma listę wyposażenia masz motor BLB poza tym (w książce serwisowej nie było wpisanego nawet ? )
  21. tyle, że teraz to mogą pierd.olić co tylko chcą
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12692.0.html;msg154773;highlight=443857#msg154773
  23. a to ona jest czerwona ?
  24. felga z B8 do B6/B7 podejdzie ALE z dużym trudem, także w mojej ocenie nie ma co instalować takiej felgi Jest inny otwór centrujący, zupełnie inne ET (co ciekawe w A5 też jest inny niz w A4B8). Szkoda zawiechy...
  25. od 7:30 chyba (kasa od 8 ?)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.