Treść opublikowana przez pre_pl
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://www.saab-gt.pl/modele-saab-94
-
[B5 AEB] Zapchany kat, czy problem z turbo ?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_awt_mozna_uszkodzic_cawke_zaplonowa-t35877.0.html;msg413453#msg413453 http://www.a4-klub.pl/smf/b5_awt_trudnosci_z_uruchomieniem_silnika_oraz_brak_mocy-t31002.0.html może coś pomoże....
-
[B5 AVG] Problem z brakiem mocy
"podpiąć pod kompa" się można oczywiście w ASO Ale tanie to nie będzie, a i efekt mizerny pewno. PSJ : http://www.a4-klub.pl/smf/all_a4_spalanie_osiagi_ile_km_na_baku-t1540.0.html;msg386160#msg386160 http://www.a4-klub.pl/smf/przeplywomierz-t525.0.html;msg7138#msg7138 http://www.a4-klub.pl/smf/19tdi_moje_audi_jest_leniwe-t1655.0.html;msg33351#msg33351
-
[ALL B5] Nie mogę skasować inspekcji OEL
a to próbowałeś ? http://www.a4-klub.pl/smf/kasowanie_inspekcji_in1_in2_oil-t4640.0.html zależy jaki masz model auta
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
japoniec czy brytyjczyk ? może australijczyk ? pachnie mi to austinem healeyem... tylko ten zaprezentowany jest dużo brzydszy
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
taaaa... trochę tych motorków jeździ, więc nie przesadzajmy z tą "awaryjnością" Bardziej wkurw...ce jest to, że ewentualne awarie stają się mocno kosztowne. I faktycznie jak autor pisze, irytujące może być to, że pierdułka za 20zł może doprowadzić do sporego problemu. Ale to akurat nie tylko Audi... Mercedes czy BMW również mają "drogie kwiatki". Czy tam Toyota etc...
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
hihi, no to już składam gratulację
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzwoń do US, ja miałem na drugi dzień pisemko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaa... to dlatego mnie nie zrozumiał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no furex już jeździ jak mniemam ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale za co ? Czy napiszesz mi na pw dawaj lepiej zdjęcia ze swojego "rezania"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, 50 Euro za popieranie Ciebie przelej jeszcze dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mi się podoba, wiem do czego zmierza Michaś i według mnie to pasuje schwarzzzzzz schwarzzzzz schwarzzzzzz...... wszyscy se chromują bryki... obrzydliwe to już jest...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wyglądają super
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
łeeee, no to co to za wielkie zmiany... Ja tam czekałem na daszek
-
[B6 AWX] Czy dobre korekcje pompowtrysków ?
ta poduszka jest wysterowywana przez ecu, jak również wtryski. To nie jest jakaś zwykła gumowa poducha (choć cudem techniki też nie jest )
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
{Instrument Cluster} Control Module Coding (only 8E2/8E5) Select 17 (Instrument Cluster) Coding -> Function 07 ??xx1: Extra-Options +00 - 1. K-Number (Europe, USA, Rest of World) +01 - Smaller Fuel Tank Volume (All wheel drive) +02 - Seatbelt Warning (NAR old - NOT USA from 45/2004) +04 - 3. K-Number (Rental Cars) +08 - 2. K-Number (Australia) http://en.openobd.org/audi/a4_8e.htm#17
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
myślę, że uderzy w Saaba
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no i gdzie ten daszek "panie Michale" ??
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
nie jest w standardzie, można wyłączać/włączać vagiem
-
[B6 AVF] Silnik przerywa po wymianie rozrządu
panowie nie zrozumieli co oznacza ta owa tajemnicza "kaseta" Przyznam, że ja również Dawaj więcej info, bośmy ciekawi
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
tak jest własnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dawaj dawaj fuso co jakiś czas się zbieramy, dość nieregularnie i raczej spontanicznie ostatnio Także monitoruj temat A mateogda gdzie ? Cuś znikł ostatnio
-
[B5 AKN] Popychacze hydrauliczne
no i właśnie następnym etapem będą wałki Także raczej zrób to....
-
[B5 AJM] Czy to normalne że ciągle pracuje zawór EGR i jest taki głośny -FILM
no ja z Twojego posta również nie wiele się dowiedziałem... Skąd przypuszczenie, że przyczyną może być EGR ? Nie sądzę, że mógłby wydawać odgłosy bębna