Treść opublikowana przez Kazik123
-
znaczek "quattro" na dekorze deski rozdzielczej - jak jest zamontowany?
znaczek jest na takich cyckach, musisz je sciąć z tyłu listwy i śmiało go wyjmiesz co do robienia " dołka" pod znaczek w listwie to bym nie ryzykował bo może być problem z kosmetyką tego zabiegu ori znaczek jest schowany masz tu foto lepiej naklej jak kolega pisał
-
Małe spawanie a odpinanie aku
dokładnie jest to taka mała pierdółka podłączasz jeden koniec do plusa a drugi do minusa i można spawać ale nie pamietam jak to sie nazywało
-
Brak zasilania zegarów, brak możliwości odpalenia samochodu
aku sprawdzałeś, jakie napięcie daje
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
+1 bo też tak miałem , ale nie pamiętam jak to włączyć chodzi żeby auto samo się zamknęło po czasie jak zapomnisz zamknąć pilotem/kluczykiem
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Tak dla równowagi, właśnie wróciłem od mojego mechanika. Samochód oddałem, bo na blacie temperatura dochodziła mi tylko do 70. Myślałem, że to wina termostatu, a tu niespodzianka, mechanior mówi, że winien był czujnik temperatury. Pytam ile się należy, i tu niespodzianka kolejna - "czujnik wymieniał pan wcześniej u nas, więc robimy to w ramach gwarancji" . Fakt, że tani nie jest, ale nie jest też pazerny, spokojnie mógł mnie naciągnąć, a tego nie zrobił. pisze jak było, od ponad roku nie mam po co tam jechać prawda taka że z mojej rodziny jeździły do niego 4 auta ( ja A4, brat A6 C6, drugi brat Golf V i ojciec Touaregiem) polecałem go klientom z mojej firmy, wiecie jaki wstyd jak mój klient po czasie mówi kogo poleciłem bo dał d*py Urbaniak bez/pośrednio pomógł wykończyć katy w moim aucie 2-3 razy wstawił mi używane cewki , gdzie zastrzegłem że mają być nowe ( ani słowa że była akcja na cewki w ASO) w nocy na trasie wywaliło cewkę i tak kulałem do domu, a paliwo szło w katy poszukaj opinii o Urbaniaku w necie ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- masz tu link na szybko Auto-Service Mechanika Tomasz Urbaniak opinie komentarze tak jak pisałem robił profi robotę i naprawiał bardzo drogie auta , ale z czasem totalnie miał gdzieś mniejsze roboty lub zadania gdzie trzeba poszukać przyczyny awarii byłem świadkiem jak zgubili kluczyki od passata no i brał więcej aut niż był w stanie obrobić, umawiałem sie na 8 i czekałem do 16 żeby usłyszeć że dziś nie da rady a ja zrobiłem 50 km w jedną strone co to za mechanik że mam na ręce patrzeć czy nic nie spierdo...li ok koniec bo mi ciśnienie skoczyło,
-
przedni gril SWAP na czarny mat
zostawić chrom , prysnąć dipem a póżniej zerwać z samego chromu ładnie odcina w narożnikach OOOO
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
koledzy pisałem już kilka razy o Urabaniaku i omijać go szerokim łukiem od czasu jak przestałem do niego jeździć mam spokój z autem, maiłem do niego zaufanie a wyszło jak zwykle z tego co słyszałem to nie jestem odosobniony przypadek, opisze szybko jeden nr. ręczny mi nie odbijał to za I razem coś poczyścił ( 80zł ), ręczny dalej nie odpuszczał i miał wymienić linki ( wizyta II- 120zł ) ręczny dalej to samo i III wizyta i Urabaniak stwierdził że zaciski do wymiany ( ceny nie pamiętam ale była z kosmosu) dopiero u Włodka w Konikowie wyszło że linki nie były ruszane, podobnie filtr paliwa i świece jak wróciłem do Urbaniaka po zwrot kasy to stwierdził że już nie ogarnia tylu samochodów, a kasy oczywiście nie miał świnia do dziś telefonu nie odbiera a jak z innego nr. to nigdy go nie ma u Włodka byłem kilka razy i razem z nim robiłem swoje auto- super gość i mechanik drug to Piotr w bramie na Lechickiej w bramie ( tam gdzie Urbaniak miał swój warsztat) w razie pytań piszcie
-
Jakie zegarki nosicie?
do roboty casio edifice do kościoła Tissot mam jeszcze Atlantica jak ktoś zainteresowany leży w szafie, podobnie jak Tissot ( tissot od żony i strach sprzedać) link do atlantica http://allegro.pl/elegancki-zegarek-atlantic-tissot-nowy-940zl-i4039634324.htm
-
Demontaż lamp z przodu jaki klucz ?
ok dzięki Grzesiek wie o co chodzi jak jest zmiana z xenon na ori bixy to jest ciasno no i z prawej wiązka za krótka ok dzięki do zamknięcia
-
Demontaż lamp z przodu jaki klucz ?
Witam mam pytanie jaki klucz torx jest do odkręcania przednich lamp ( jaki rozmiar) lampy zwalałem już kilka lub kilkanaście razy i za każdym razem musze kombinować żeby przedłużyć śrubokręt do tylnich śrub. Miałem zamówić na alledrogo długi i cieńki klucz torx ale nie mam zielonego pojęcia jaki to rozmiar - T30 czy T35 druga sprawa to potrzebuje cieńki bo założyłem ori bixy i z lewej strony mam mało miejsca, ledwo śruby idzie zakręcić Pozdrawiam
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
przy okazji mam problem z odbiorem radia po włączeniu Xenonów, mam ori bixy tylko kolega qwerty wstawił przetwornice KOITO dodam że cb działa idealnie bez żadnych filtrów
-
Wypad na weekend do ..... miejca jakie polecacie
co jest wszyscy w domu siedzą, pod Stargardem Szczecińskim moge jeszcze polecić Dworek Hetmański, byłem z żoną na rocznice ślubu. Na totalnym pustkowiu ale wystrój i żarcie powala
-
Wypad na weekend do ..... miejca jakie polecacie
Witam szukuje mi sie wypad w intersach do Torunia i zastanawiam sie czy nie zostac na weekend z żoną Tylko jaki hotel godny polecenia ... Z mojej strony polecam w Kołobrzegu hotel Aquarius, dobra kuchnia, kompleks basenów i dyskoteka na miejscu no i położenie W Gdańsku apartamenty Water Lane, wszystko jw. tylko brak disco ale blisko Motławy W Sopocie to Villa Baltica i apartamenty Mała Anglia. Na kaszebach w lesie Kozi Gród ( byłem kilka razy ) super jedzenie, basen, kręgielnia Teraz wasze propozycje...
-
Greckie wyspy - wakacje dla rodziny z dziecmi
to prawda, byłem w Kiotari i tam plaża była rewelacyjna, byłem we wrześniu i temperatury powyżej 30 stopni Kiotari to jeszcze za Lindos ? ja byłem koniec lipca - początek sierpnia i w Lindos było ok. 45 stopni temp. była jeszcze znośna ale jak przestał wiać wiatr to patelnia
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A Formuła? to ten sam film
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
zgadza się
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ma swój klimat ... no i Samuel w spódniczce
-
Greckie wyspy - wakacje dla rodziny z dziecmi
Dzieki. Urlop bedzie w sierpniu i tu juz nic nie da sie zrobic:kwasny: brałeś pod uwagę inny kierunek Bułgaria w sierpniu by była ok dla dzieciaków
-
Greckie wyspy - wakacje dla rodziny z dziecmi
brat z synami był na Rodos hotel Sunshine Vacatio Club, bardzo chwalił tylko plaża kiepska hotel typowo dla rodzin z dziecmi fajny jest tez kalithea horizont royal ja byłem na Rodos ale hotel nie był dla dzieciaków sama wyspa bardzo fajna i jest co robić a jak szukasz plaż to po stronie Faliraki i Lindos to piekne piaszczyste plaze tylko na przełomie lipca-sierpnia goraco
-
Przeróbka tylnich lamp na led - cabrio.
napisz do kolegi qwerty z forum może coś pomoże bo siedzi w lampach fakt że przednich ale zapytać nie zaszkodzi
-
Najszybszy samochod swiata
płyta lotniska należy do NASA ale kwestia czasu jak znajdą miejscówkę ciekawe jaka instalacja i ile gazu ciągnie
-
Kołobrzeskie A4 .........
wiosna się zbliża KG żyje ?
-
Zasilacz do laptopa
działać bedzie ale baterii nie ładuje ale na 100% nie jestem pewien
-
Tanie latanie
ja szukałem wylot w piątek wieczór a powrót w niedziele i lipa albo inny termin albo przesiadki i w tej opcji cena masakra
-
Przeniesienie domu z bali.
temat do ogarnięcia, znajomy tak dostał dom w spadku i miał podobny plan z przeniesieniem do siebie problem w tym że przy rozbiórce wyszło że 1/3 elementów to próchno i nawet do kominka było szkoda ciąć ale i tak go wyszło taniej niż stawianie od nowa, do dziś stoi jako domek na lato