Treść opublikowana przez Kazik123
-
Tacierzyństwo
jak 5? my dawaliśmy tez 6w1 dokładnie była to hexa i były 3 szczepienia do tego rotawirusy i pneumokoki mała nie miała żadnych objawów, zero gorączki jeden brat szczepił na wszystko i ma spokój, a drugi postawił na naturalne bakterie to synowie na zmiane ląduja w szpitalu na rotawirusy
-
Od czego to jest?
zdjemij tylną popielniczkę albo lepiej cały podłokietnik i sprawdź gdzie idą przewody druga sprawa to masz RNS-E
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
ja zostawiłem podłaczony łatwiej w międzyczasie sprawdzać czy dobrze podłączyłeś podłącz najpierw moduł potem włącznik DRL i przekaźnik
-
Często padające postojówki xenon
śprawdz gniazda bo jest zwarcie , nie ma prawa że żarówki tak się topią najlepiej wstaw nowe wtyczki , kosztują grosze jeśli chodzi o ledy to ja mam moduły od Tomika z forum ponad rok spokój , robi je na zamówienie a nie jakieś gówno z Chin
-
Tacierzyństwo
brat ma 3 synów, 13lat 5 i 4 latamoge cie uspokojic ze ten najstarszy juz nie rozrabia a miał okres ze skakał z szafy ten 5 latek wszedl ostatnio na oparcie fotela i skoczył na głowke na odkurzacz - łuk brwiowy do szycia, krwi było tyle jakby świnie bili ten 4 latek na dzień babci stał na scenie i podszedł do dziewczynki ktora była nizej i z calej sily sprzedal jej kopa w twarz, tylko zeby polecialy (mleczaki ) wiec sam widzisz ze to mija
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
szczęściarz .... jak będziesz leciał do Starogardu to możesz po mnie zajechać ... prawda jest taka że 80 % ludzi pije whiskey z cola moja przygoda z tym napojem stanęła na czarnym Buschmils żona sprawdziła ile kosztuje single malt średniej półki ...
-
Wakacje 2016
moja klientka prowadzi biuro podróży i w tym roku na 1 miejscu kierunków wakacyjnych to Portugalia i Hiszpania , spore zainteresowanie jest Bułgarią Grecja również od siebie polecam również Rodos ,okolice Faliraki i Lindos - ładne plaże ale ciepło w lipcu i sierpniu byłem w samym Rodos właśnie na przełomie tych msc. i w Faliraki było 36 stopni a odradzam KOS ( na 3 dni Ok ale nie dłużej ) jak masz pytania to wal
-
Który ciepły kraj wybrać w lutym
jeśli masz zamiar coś zobaczyć to również polecam Tenerife , masz tu do zobaczenia Teide , Loro Park , Siam Park ( w lutym może być zamknięty) , klify Los Gigantes no i coś co zrobiło na mnie wrażenie Maska byłem autobusem bo autem nie miałem zaufania do samochodu kto był to wie o co chodzi jesli wolisz odpocząć to Gran Canaria i wydmy przy Meloneras to ciekawa opcja z w/w to jedynie w miarę bezpieczna to Turcja ale tam zimno jeszcze zostaje egzotyka ale sporo zależy czy lecisz sam z kobitką czy całą rodziną bo jeśli w dwie osoby to całkowity spontan i minimum bagażu
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
jeśli macie problem z zerwaniem plast dipa to oznacza ze za cienka powłoka osobiście miałem zimowe felgi w kolor gun metal grey ( czyt. ciemno szary ) jedyna wada że dip jest matowy i czuć że to guma , szybciej łapie kurz-brud no i można zapomnieć o środkach do pielęgnacji opon
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
z tym się zgodzę , są momenty że miałem wyłączyć "Zjawa" - 8/10 , po tym filmie zmieniłem lekko zdanie o Leonardo widział ktoś
-
Inwestycja pieniędzy
w obecnym momencie to jedynie w nieruchomości u mnie w mieście jest za dużo mieszkań do wynajęcia i ludzie schodzą z ceny , ale za wynajem mieszkania o wartości 220 tys. kumpel płacił 850 zł + opłaty więc masz 850zł co miesiąc
-
Podróż poślubna PL
osobiście zaliczyłem dolny śląsk we wrześniu , za pierwszym razem spędziłem 11 dni w Szklarskiej i było super , słoneczko przez cały czas wieczorami można było posiedzieć rok póżniej wybraliśmy Karpacz, na 7 dni, przez cały tydzień nie padało tylko w nocy i raz w dzień w obydwu przypadkach byliśmy pierwszy tydzień września od tamtej pory każdy dłuższy wyjazd to zagranicą , KAmyk ma rację że jeśli wybierzesz normalny hotel bez opcji all za granicą to cena wyjdzie jak w PL z tańszych kierunków moge polecić hotel Marina Palce w Duni / Bułgaria mimo że to Bułgaria hotel na wysokim poziomie , masz opcję na 7 dni jeśli masz stracha to wybierz propozycję Gregora ale to już wyższe ceny , Portugalia i Hiszpania w tym roku to najpopularniejsze kierunki jeśli zdecydujesz się na pomorze to daj znać to coś pomogę ,
-
Kołobrzeskie A4 .........
pany kiedy robimy spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszamy na spoty KG
-
Wymiana kółek w walizce "kabinowej"
greg ma rację wiertarka w rękę i lecisz z koksem podręczny mam bez kółek , ale główny to tracił kółka , rączki , pozrywane zamki kupiłem kolejną i po kilku lotach znowu coś połamanego po czasie z dwóch złożyłem jedną i dalej daje radę
-
kurier paleta gdzie zamowic :(
do mnie gościu przyjechał z paczką to pół auta miał warzyw , dodam że byłą to chłodnia co do zagubienia paczek to jechałem, za autem Opeka ( teraz to Fedex) na rondzie gubił paczki bo windy nie zamknął ...
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
no nieźle pojechałeś ja jeszcze nic , ale brat kupił żonie komplet firmowych garnków z dopiskiem że może zacznie na nich lepiej gotować ...
-
Tacierzyństwo
nie na moja mała na cycku , ma już 2 jedynki ostatnio moja żona mówi zaraz przed wyjściem na imprezę że mam małą ubrać a że fikała nogami
-
Tacierzyństwo
moja 6 msc. córa właśnie ząbkuje sami wiecie co to znaczy
-
kurier paleta gdzie zamowic :(
ja również KurJerzy i jest Ok raz tylko mi kazali dopłacić za wyższą wagę niż podałem 0.36 zł ?
-
ebsa bank centrala ? co to za bank ? oszukany? oby nie :(
auto chociaż widziałeś na żywo zapodaj link do ogłoszenia
-
Czy taka kierownica wychodziła fabrycznie w A4 B6?
kiera s-line w pikowanej skórze dopiero później na kierownicy s-line zaczęli wstawiać znaczek na dolnej części
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
może już było ale polecam w miarę jeszcze
-
AGD do kuchni
osobiście mam lodówkę liebherra , może w środku brakuje bajerów i oświetlenia led ale ma no frost i z tego po 3 latach jestem zadowolony piekarnik smeg z pyrolizą i obrotowym grillem również ok płyta AEG i zmywarka również AEG a okap mam Fabera po 2 latach zmywarka wywaliła błąd pompy , jak że mam jakieś tam zdolności manualne sam zabrałem się za rozbiórkę okazało się że kawałek kieliszka zablokował łopatki pompki która wywala wodę , najlepsze to że przeleciał przez sitko i trafił akurat w punkt pomiędzy ścianką pompy a narożnikiem łopatki wiem że ot ale jak rozbierałem zmywarkę to widać że to solidny sprzęt więc od siebie polecam AEG
-
Kłopoty z olejem
A co było na castrolu 5w30?? Ja mam teraz zalany castrol 5w30 co prawda nie pobiera mi dużo go bo teraz mam przejechane z 9000 tys za 1000 wymiana i dolałem może 2 litry jak do tej pory. Ale teraz jak bd wymieniał to motula kupię 2 litry ja od wymiany do wymiany max 1- 1.5 litra ale to jak ja jeździłem a nie żona miałem zaznaczony punkt i jak ubyło to po 100 dolewałem ( a takie zboczenie ) teraz widzę że mój mechanik nie bez powodu namawiał mnie na przejście na Motul od kilku lat