Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grubcio1980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grubcio1980

  1. grubcio1980 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie!Wiele się mówi na naszym forum o tym ,że nie było s-line w b5.Otóż ciekawostka dotyczy tego ,że kumpel (handlaż samochodów) ściągnął właśnie z niemcowni b5 z 2000 w wersji s-line (oznaczenia.zawiecha itd).Nawet w papierach jest s-line.Facet zna się na wózkach i się trochę kłóciliśmy na ten temat.Dodam że wózka jeszcze nie widziałem na oczy,ale nurtuje mnie strasznie pytanie....było czy nie było w końcu?A może jakiś nawiedzony niemiec zrobił s-line??? .Rozwiejcie moje wątpliwości i krzyczcie za bardzo bo ja też uważałem ,że nie było
  2. grubcio1980 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oki dzęki
  3. grubcio1980 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam!Panowie mam do was prośbę.Wstawiłem logi swojego AHU i wyszło że turbawka słabo wstaje.Jak kto chce niech zerknie wstawione przez "f16myśliwiec".Nie mogę się dowiedziec co może byc przyczyną.Każą mi wymienic termostat i zrobic znowu logi.Nie sądze że termostat jest temu winny,a nie mam vaga.Koleżka był i zrobiłem z ciekawości.Dodam że OOOO śmiga i nic się z nim nie dzieje.Odzim z tego co czytałem to jesteś w turbawkach kumaty, jak możesz to pomóż...cie!Pozdro
  4. Słabooo strasznie
  5. Taaaaa też mam takie zdanie o nakładkach ,ale te obudowy w macie...
  6. No to co na to poradzic?Turbo chyba ładuje prawidłowo.Powiedzcie co może byc przyczyną problemu słabego ładowania w niższych partiach obrotów?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________Sorki za zawracanie.... ale czy pomógłby kto z problemem j.w.
  7. No jak myśliwiec mówi, że nie na mnie to mu wierzę ,choc Ciahu nie ma żadnych szarpań.Widzi ktoś coś jeszcze???Będę wdzięczny
  8. Zaciekawił mnie ten nastawnik.Nie wiecie czy jest gdzieś opisana robota bo nigdzie mi się w oczy nie rzuciło?
  9. Oki.Silnego stukania silnika nie ma.Pracuje bardzo ładnie co nawet "myśliwiec" potwierdził.Ciśnienie powinno byc ok w tamtą zimę przy tamtych mrozach, 3 niesprawnych świecach żarowych i bardzo słabym kącie wtrysku (wyszło później przy wymianie rozrządu) palił za pierwszym razem.Nie jestem specem (Bardzo słaby w dieslu) ale przy słabym ciśnieniu byłyby pewnie problemy z rozruchem.Miałem to w benzynie.Logi zrobiłem z czystej ciekawości (żadnych problemów z autem).Termostat wymienie bo go nie ruszałem.Aha pali na 17" i narmalnej jeździe 5,8l.Dzięki za podpowiedzi!
  10. Kata nie mam.Ciahciach rozszerz możliwośc sprawdzenia tych opcji.Na jałowym pracuje bardzo równo i nic nie trzęsie
  11. No widzisz endriuu??!Jak zmieniałem swoje (przy Twojej pomocy,dzięki) to również miałem valeo.Chyba nie do końca tak było z tymi lampami.U mnie nie ma śladu jakiejkolwiek przeróbki ( oczywiście teraz już jest).Ciekawe jak to było na prawdę???
  12. Dwie pierwsze KOSY!!!Ale trzeba miec hajsu na takie zabawy
  13. Cała robota jest w "warsztacie" , a poza tym "Janek" to nasz klubowicz ,więc pomagajmy sobie!Tez u Niego brałem
  14. Aż sprawdzę jak jest u mnie ,bo na razie nie zauważyłem,a już prawie rok jeżdżę.
  15. Na tej fioletowej wyglądała ładniej,chyba rozmiar większy.Ale fela
  16. Prosty mod na polift.Będę śledził.Trochę te wskazówki odstraszają
  17. Niezłe.Tylko OOOO czerwone trochę rażą.Dół naprawdę mi się podoba
  18. grubcio1980 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka!!!Wróciłem.Wuju będę załatwiał swój temat,łapiesz się czy już nieaktualne?
  19. grubcio1980 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego
  20. grubcio1980 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    OOOOOOO widzę że było otro
  21. No to pogratulowac kolejnego moda (zwlaszcza w tej cenie)
  22. Do tego mniejsza guma,hamowanie silnikiem,planowanie trasy (tzw. ecodriving).Popieram zdanie ,że jeśli chcesz ekonomiczniej to słabszy silnik.Jest sporo sposobów na ograniczenie spalania.A dużo km-ów robisz?
  23. MrTea mi się podoba.Jest wersja z chromową obwódką czy tylko cały czarny?Tak z ciekawości.Chyba niedługo się do ciebie odezwę.Może jakiś rabacik dla klubowiczów ?
  24. grubcio1980 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu na spożywkę to raczej nie,bo przyjadę prosto z roboty ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.