Treść opublikowana przez grubcio1980
-
[ALL B5] S-line w B5?
Witam Panowie!Wiele się mówi na naszym forum o tym ,że nie było s-line w b5.Otóż ciekawostka dotyczy tego ,że kumpel (handlaż samochodów) ściągnął właśnie z niemcowni b5 z 2000 w wersji s-line (oznaczenia.zawiecha itd).Nawet w papierach jest s-line.Facet zna się na wózkach i się trochę kłóciliśmy na ten temat.Dodam że wózka jeszcze nie widziałem na oczy,ale nurtuje mnie strasznie pytanie....było czy nie było w końcu?A może jakiś nawiedzony niemiec zrobił s-line??? .Rozwiejcie moje wątpliwości i krzyczcie za bardzo bo ja też uważałem ,że nie było
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam!Panowie mam do was prośbę.Wstawiłem logi swojego AHU i wyszło że turbawka słabo wstaje.Jak kto chce niech zerknie wstawione przez "f16myśliwiec".Nie mogę się dowiedziec co może byc przyczyną.Każą mi wymienic termostat i zrobic znowu logi.Nie sądze że termostat jest temu winny,a nie mam vaga.Koleżka był i zrobiłem z ciekawości.Dodam że OOOO śmiga i nic się z nim nie dzieje.Odzim z tego co czytałem to jesteś w turbawkach kumaty, jak możesz to pomóż...cie!Pozdro
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Słabooo strasznie
-
[ALL B7] Lusterka satynowe, ma ktoś moze założone ?
Taaaaa też mam takie zdanie o nakładkach ,ale te obudowy w macie...
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
No to co na to poradzic?Turbo chyba ładuje prawidłowo.Powiedzcie co może byc przyczyną problemu słabego ładowania w niższych partiach obrotów?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________Sorki za zawracanie.... ale czy pomógłby kto z problemem j.w.
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
Spanky a czy winny może byc ten nastawnik?
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
No jak myśliwiec mówi, że nie na mnie to mu wierzę ,choc Ciahu nie ma żadnych szarpań.Widzi ktoś coś jeszcze???Będę wdzięczny
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
Zaciekawił mnie ten nastawnik.Nie wiecie czy jest gdzieś opisana robota bo nigdzie mi się w oczy nie rzuciło?
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
Oki.Silnego stukania silnika nie ma.Pracuje bardzo ładnie co nawet "myśliwiec" potwierdził.Ciśnienie powinno byc ok w tamtą zimę przy tamtych mrozach, 3 niesprawnych świecach żarowych i bardzo słabym kącie wtrysku (wyszło później przy wymianie rozrządu) palił za pierwszym razem.Nie jestem specem (Bardzo słaby w dieslu) ale przy słabym ciśnieniu byłyby pewnie problemy z rozruchem.Miałem to w benzynie.Logi zrobiłem z czystej ciekawości (żadnych problemów z autem).Termostat wymienie bo go nie ruszałem.Aha pali na 17" i narmalnej jeździe 5,8l.Dzięki za podpowiedzi!
-
[B5 AHU] Prośba o Analize logów A4 AHU 98Rok
Kata nie mam.Ciahciach rozszerz możliwośc sprawdzenia tych opcji.Na jałowym pracuje bardzo równo i nic nie trzęsie
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
No widzisz endriuu??!Jak zmieniałem swoje (przy Twojej pomocy,dzięki) to również miałem valeo.Chyba nie do końca tak było z tymi lampami.U mnie nie ma śladu jakiejkolwiek przeróbki ( oczywiście teraz już jest).Ciekawe jak to było na prawdę???
-
[ALL] Widebody dla Audi
Dwie pierwsze KOSY!!!Ale trzeba miec hajsu na takie zabawy
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
Cała robota jest w "warsztacie" , a poza tym "Janek" to nasz klubowicz ,więc pomagajmy sobie!Tez u Niego brałem
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
Aż sprawdzę jak jest u mnie ,bo na razie nie zauważyłem,a już prawie rok jeżdżę.
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
Na tej fioletowej wyglądała ładniej,chyba rozmiar większy.Ale fela
-
[B5 ADR] Zmiana podświetlania zegarów licznika Audi 1996r. (co o tym myślicie???)
Prosty mod na polift.Będę śledził.Trochę te wskazówki odstraszają
-
[ALL B6] Nowy przód własnej produkcji - kto się pisze?
Niezłe.Tylko OOOO czerwone trochę rażą.Dół naprawdę mi się podoba
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka!!!Wróciłem.Wuju będę załatwiał swój temat,łapiesz się czy już nieaktualne?
-
[ALL B5] Coming/leaving home
A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego
-
SPOTY RADOMSKIE
OOOOOOO widzę że było otro
-
[B5 ABC] Pakiet oświetlenia w podsufitce.
No to pogratulowac kolejnego moda (zwlaszcza w tej cenie)
-
[ALL] Zmniejszenie spalania
Do tego mniejsza guma,hamowanie silnikiem,planowanie trasy (tzw. ecodriving).Popieram zdanie ,że jeśli chcesz ekonomiczniej to słabszy silnik.Jest sporo sposobów na ograniczenie spalania.A dużo km-ów robisz?
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
MrTea mi się podoba.Jest wersja z chromową obwódką czy tylko cały czarny?Tak z ciekawości.Chyba niedługo się do ciebie odezwę.Może jakiś rabacik dla klubowiczów ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu na spożywkę to raczej nie,bo przyjadę prosto z roboty ;(