Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
mozesz wyjasnic,o jakiej lince wspomniales i do czego ta linka ma sluzyc-bo u mnie tez wymienial gosc szybe,ale slupkow nie dotykal... Metalowa linka - służy do wycięcia szyby.
-
[B7 BLB] Koło dojazdowe/zapasowe
dioniz, poszukaj na forum - ktoś już kiedyś przerabiał temat koła zapasowego w B7 i było tam kupę info nt. wymiarów itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: :hi:
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
nie prawda.demontuje się osłony słupków żeby wejść z linką więc może ktoś te osłony po wymianie źle założył U mnie robili to bez jakiegokolwiek demontażu i wszystko jest cacko (pół godziny pod moim blokiem)
-
[ALL B7] tylnia szyba
Zależy od ubezpieczalni. Jedni dają tylko przednią szybę. Inni dają wszystkie, ale do przedniej masz udział własny itd. itp.
-
[ALL B5] Parówa
Zajebis... OK. OKI (panowie). Spokojnie, luxusowe, fajne, ekstra (autko). (Gdyby nie kierownik) dawałoby radę. (Ten) strucel zwany kondonem paść padł. (Ale) moskal ulep(i) od nowa i znowu będzie "piczowóz". Sorrry, troche dzisia wypiłem, więc może być bez składu i ładu.................
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
Przy wymianie przedniej szyby nie ma rzadnej ingerencji w słupki. Znajdź najbliższego sobie spota i jedź - zobaczysz na żywo jak to wygląda.
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Do rozrządu lepiej nie brać pierwszego zwykłego mechanika -zbyt delikatna sprawa. Poszukaj w "polecane warsztaty" lub w spocikach ze swojego regionu zapytaj.
-
[ALL] Jakie felgi
Jak widzisz, najszbciej siadły mi łączniki i końcówki. Wiadomo, w B5 cena jest inna, ale są to raczej tańsze części zawieszenia.
-
[ALL B5] Parówa
A czy do BiT też będziesz gaz ładował? PS Jak się boisz linczu, to odpowiedź może być na PW
-
[ALL] Jakie felgi
-no ja bym polemizowal z ta opinia,Kolego Ja tylko przedstawiłem fakty. A drogami jeżdżę codziennie raczej kiepskimi, b "bokami" się przedzieram do pracy.
-
[ALL B7] tylnia szyba
A czy w ubezpieczeniu Ac nie masz dodatku "szyby" - sporo firm teraz coś takiego daje. Za granicą Ci pewnie nie wymienią, ale może zwrócą przynajmniej część kosztów na podstawie rachunku. Zadzwoń do swojego ubezpieczyciela i sprawdź.
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
KAMI, jak tak bardzo Ci szkoda kasy to wymień sam pasek - na tym to bałbym się nawet do mechanika pojechać. Resztę, zrobisz jak chcesz, ale powiem Ci tak - silnik nieużywany dostaje bardziej po d*pie niż mocno używany. Skoro ostatnie dwa lata "stał", ale jeździł bardzo sporadycznie to: wszelkie łożyska itd. zaszły pewnie rdzą. Smary itp. się zestarzały. Smarowania nie było, bo silnik nie chodził. Jak nie było smarowania, to może być kupa! Jak żałujesz wydać 1500 złotych to nie wydawaj. Jak Ci pierdyknie pasek lub puści rolak czy napinacz - będzie musiał wydać 5000. Twoja kasa, Twój wybór. Co do przebiegu - możesz mieć pewność jak kupisz nowy samochód (100% też nie, bo różne numery robią). Inaczej nigdy nie będziesz miał pewności. Ludzie nie taki wałki robią, więc co dopiero przebieg cofnąć, zrobić wydruk itd. Co do idealności Twojego samochodu - podejrzewam, że mój nie wygląda dużo gorzej, a ma parę lat więcej a przebiegu duuuuuużo więcej. Jak ktoś o samochód, to po 10 latach w Audi może nie bć najmniejszych śladów zużycia.
-
[ALL] Jakie felgi
No to krócituka historia mojego zawieszenia: Rok temu założyłem kompletny zawias Lemfordera. Do tego założyłem sprężyny -35 + utwardzone amorki o skróconym skoku o 25mm. Zimę przejeździłem na 195/65/15 a lato na 225/40/18. Po kilku miesiącach wymieniłem jedną końcówkę drążka - wymiana na reklamacji (czyli felerna była). PO dokładnie roku wymieniłem łączniki z obu stron, ale to bardziej przy okazji, bo jeszcze nie pukały. Przez ten czas zrobiłem jakieś 30 tyś. Podsumowując - Polskie drogi nie są aż takie tragiczne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na 2 parkingach dziś byłem i musiałem czekać w kolejce bo tylu amatorów dobrej zabawy "pyszna sanna" A o 22 pod M1/IKEA luźniutko, ale jako -co-driver tylko robiłem ;(
-
[B6 BBJ] witam a ja pokaze moja audi
Popraw sobie czwóreczkę. Co do zmian, to obniżenie -20 aż się prosi (zanim lotkę zrobisz). Lampy przedni to tego modelu średnio pasują (delikatnie mówiąc) - załóż BiXenon z ciemnym środkiem.
-
Moja zielona niunia
red, cel miałeś fajny, ale niestety nie wyszło Ci (wedłgu mnie oczywiście). Samochód wyróżnia się, owszem, ale nie tym co trzeba. Przejrzyj forum pod kątem wyglądu od deski do deski, a znajdziesz masę pomysłow jka delikatnie podkreślić wygląd B5, dodać jej smaczku. Dopieprzenie kilku spojlerów i badlooka to żadna filozofia. Przedni zderzak może być, ale bez tych "skrzeli i dolnego poszerzenia. Progi - koniecznie "skrzela do usunięca" Tylny - tutaj nie mam pomysłu na zmianę. Co do mocy, to słabiutko jak na te graty. Poszukaj na forum polecanego tunera ze swoich okolic i daj samochód do weryfikacji, bo coś nie gra napewno. Taka moca powyinna wychodzić przy seryjnych gratach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NAJLEPSZEGO PANOWIE I PANIE !!!
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Tak czytam i czytam ... Młody, zrób sobie dobry program, a wszystkie Twoje zachcianki miną (kombi też można dorezać ) Zażycz sobie dużo momentu nisko - będzie się zbierał (w sensie kopa) jak diesel. Jak się będzie zbierał, to będziesz lżej wciskał gaz -> mniejsze spalanie. Jak Ci za cicho w środku (wolisz klekota) - zmień wydech, bądź kup symulator silnika (było kiedyś na forum o symulatorze V6 i V8, to może i diesla robią).
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Na forum są osoby, które oferują części zamienne. , napisz maila lub PW a dostaniesz pewny komplet części w dobrej cenie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzisz... Trzeba było słuchać Pana władzy ...
-
[ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
- [ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
Jak dla mnie nie bardzo. Podczas deszczu i dłuższego nie używania hamulców, czuję wyraźne opóźnienie w ich działaniu - denerwuje mnie to i chciałbym to wyeliminować przy najbliższej okazji (jeśli jest taka opcja oczywiście).- [ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....
prawda i jasne jak słońce I o to mi właśnie chodzi Sama skuteczność jest dla mnie wystarczająca (póki co), a poza tym zimówki 15' [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:06_________________________________________________Aaaa, i przy okazji jeszcze jedno pytanie. Wodę najlepiej odprowadzają tarcze: A) gładkie nacinane C) nawiercane Prawidłową odpowiedź wyślij na numer ... albo kliknij "wyślij wiadomość" [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:10_________________________________________________Panowie !!! Święta się skończyły !!! Do roboty !!! Nacinane czy nawiercane - które lepiej odprowadzają wodę?- [ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Pojechał po całości Ale dobrze prawi - [ALL] Zestawy hamulcowe, opinie charakterystki, zastosowania.....