Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Na B5 wyglądają zarąbiście - czy to nie są 19'? Na tej S3 - tak sobie. Na własnej skórze się przekonałem (przymiarki), że na jednym samochodzie felgi wyglądają KOX, na innym już nie. I to nawet na tym samym modelu.
  2. No właśnie nowe... Jak tylko zostały założone, to tego samego dnia mi raz skrzypnęła jedna. Po miesiącu skrzypienie było notoryczne, a podczas deszczu się jeszcze nasilało. A najlepszy numer dzisiaj. Zrobiłem trasę 100km w sporym deszczu i teraz nie skrzypią (mimo, że wcześniej właśnie podczas deszczy najbardziej skrzypiały). Zobaczymy co będzie jutro, jak samochód wyschnie.
  3. Żona ma do pracy 5km, więc spalanie na codzień jakoś bym przeżył. Ona chce coś wyższego (jakiegoś SUVa), więc przy okazji bym kupił coś mocniejszego na 4 łapy kute - chłopczyk miałby nową zabawkę Nogę ma ciężką, więc jakiś klocek bym pod pedał włożył, żeby bokami za bardzo nie chodziła Dobra. Koniec OT. Chociaż rozmowa o jakiejś tam A3 nudna się robi :gwizdanie: więc można zmienić temat.
  4. Byłem u mechaniora. Poduchy założył Lemfordera, czyli dobre. Powiedział, że można je zareklamować. Hurtownia też przyjmie reklamację, tylko pytanie, czy producent to uwzględni? Bo na poduchach nie widać żadnych oznak zużycia, uszczerbku itd (wg. mechanika). Czy miejsce w którym zakłada się te poduchy może się jakoś zużyć czy cóś? A może przy zakładaniu trzeba czymś posmarować lub ... cholera wie... Mechanior raczej w ciemie bity nie jest, bo trochę się w życiu ścigał i sam swoje samochodu przygotowywał. Miał też A4, teraz ma Imprezę, więc na odpierdziel raczej nie robi. Samej poduchy źle się zamontować nie da... Jak by ktoś miał jakiś pomysł (nawet głupi w pierwszej chwili), to chętnie posłucham, bo nie chciałbym jeszcze kolejny raz grzebać przy tych poduchach.
  5. rex, a pokaż tego swojego Forysia (jakiś wątek byś sklecił w Moja A4 albo linka gdzieś) - mam zamiar Żonie coś takiego kupić Sorry za OT.
  6. Lusterka może i mało, ale wyróżniają się bardzo, więc też bym odpuścił.
  7. Mam nadzieję tylko, że za często z tą skarpetą na masce nie jeździsz
  8. Przy starcie na 1 pierwszym biegu (najbardziej odczuwalne) i przy zmianie kolejnych biegów, rozłącza się i załącza klima, aby nie odbierać mocy przy niskich obrotach. I jest to słyszalne właśnie jak przekaźnik.
  9. Niestety, muszę podzielić zdanie truckmaniac'a - w tej kombinacji fele/zawiecha to wygląda trochę komicznie Do tej wielkości felg to koniecznie gleba z -40. Można kupić gwinta za przyzwoite pieniądze (na forum znajdziesz trochę informacji). Jeżeli zostajesz przy tej zawieszce, to proponuję fele 17' - taki dobry kompromis. Chromu więcej nie dawaj (nawet na dole okien), bo się już będzie świecił jak psu ... na wiosnę. Pomaluj ramkę grilla na czarno - powinno fajnie wyglądać u Ciebie, a być może przednie ringi też. Zmień boczne kierunku - przy Twoim kolorze dymione powinny dobrze wyglądać. Do kierunków wsadź żarówki chrom/srebrne - nie widać tych żółtych baniek w środku. Mała rzecz a cieszy (ostatnio do siebie wsadziłem). I to chyba na tyle.
  10. Andy, trasy nie pamiętam - opracowywałem ją na kolanie, z latarką w ręku w trakcie drogi. Jechaliśmy w nocy, bez navi, zero ludzia, więc nawet nie było kogo zapytać. Dla 150 zeta to pierd... takie kombinacje, tym bardziej, że główną drogę to już w głowie mam i po domach poznaję, gdzie skręcić Pola namiotowe fajne, tylko ceny chyba niewiele niższe od kwater (zasłyszane). Kwater przez www nie sprawdzałem, więc ... nic na ten temat nie powiem.
  11. Jeśli Chorwacja to faktycznie Dalmacja, rejony Makarskiej/Splitu. Wszystko zależy, czego szukasz w Chorwacji. Spokoju i leżenia plackiem na plaży, czy wieczornego łażenia po knajpach. Jest sporo malutkich wiosek, gdzie są 2-3 knajpki i cisza, cisza, cisza - np. Pisak k. Omisia. Omiś to już większa miejscowość = możliwość wieczornego poimprezowania. Byłem jeszcze w Trogirze - wyspa Ciovo (jeśli dobrze pamiętam). Są jakby dwię części - sporo knajpek w głównej części + cisza, cisza, cisza na wyspie (ok. 3-4 km dalej). W tym roku jadę do ... nie pamiętam teraz (potem zrobię update). Droga moim zdaniem tylko przez Czechy,Austrię, Słowenie - prawie non-stoo autostrady. Ja zawsze wyjeżdżam popołudniem z Wawy i jade przez nockę - ruch nie jest duży. Staraj się nie jechać przez Słowenię i Chorwację w weekend (piątek-niedziela) - są cholerne korki w Słoweni i na autostradzie w Chorwacji. Wyjazd w ciemno odradzam. W tamtyk roku miałem rezerwację, ale na miejscu się okazało, że coś tam się wydarzyło i brak miejscówki. Szukałem na miejscu ->dwie nocki na jednej kwaterze, dwie w kolejnej, jedna u ludzi w sypialni i kolejne 3 w następnym domu Całe wakacje na walizkach - kur... można dostać. Chorwacja to głównie prywatne kwatery, czyli żywienie w knajpkach. Jakieś namiary mam, ale na te wakacje są już zajęte (1.5 miesiąca temu sam szukałem i ktoś, gdzieś od znajomych dostał kolejny namiar). to chyba na tyle... Eeee, co do 35 EUR za winietkę po Słowenii - proponuję zapłacić i jechać głównymi drogami. W tamtym roku kumpel pożałował. Zjechaliśmy na boczne drogi i... 4 godziny w d*pę. Po łąkach, lasach itd. A w drodze powrotnej i tak trzeba było kupić... Droga W-wa -> Split zrobiona w 16 godzin w tygodniu (jazda nocką). I to nie jest żaden wyczyn.
  12. Jeśli dobrze kojarzę, to chyba jest to jakieś zabezpieczenie przed "pałowaniem" na postoju ?! Według mnie wszystko OK.
  13. Are you sure, Wąski? Program Polsatu pokazuje mi kwalifikacje i wyścig o godz. 1400.
  14. Sokoln, wymyśl coś lepszego, bo te felgi to już naprawdę w oczy bolą - tyle tego jest. Szkoda zepsuć przyzwoity (mimo, że to tylko A3/S3 ) samochód.
  15. Skoro drgania czuć tylko podczas przenoszenia napędu, a do tego wszystkie poduszki już wymienione to nie pozostaje nic innego jak dwumas właśnie.
  16. NO WAY. Sokoln, oczywiście na samochodzie będzie naklejeczka A4-Klub ?!
  17. Firma polecona wyżej (graf parczerw) napisała mi w mailu, że naklejenie na dachu folii to koszt ok.250-350 zeta, w zależności jak bardzo jajowaty jest dach Czyli cena znośna. Jakbym taką cenkę namierzył w Wawie, to kto wie ...
  18. Ja jestem w Fortisie. Ostatnio spłata wyszła po 3,09. Co do zmian, to obawiam się, że niewiele zmienią. Szczegółowo nie zapoznawałem się z tematem, ale jeżeli faktycznie będzie tak, że tylko raz można dokonać zmiany sposobu spłaty, to mało ludzi z tego skorzysta (tak mi się wydaję). Ja chociażby odpuszczę, bo: pilnować niskiego kursu, lecieć do kantoru po franki, następnie do banku wpłacać kasę - za dużo zachodu. Tym bardziej, że bank pewnie wprowadziłby opłatę za wpłatę pieniędzy w kasie banku (o ile już tak nie jeste w niektórych bankach). Ponadto, jak wzrośnie popyt na Franki w kantorach, to wzrośnie też ich kurs. A poza tym, ciekawe skąd kanotory będą brały franki ?! W bankach franków brak, bo wszystko idzie na obsługę kredytów we frankach. Myślę, że o wiele lepszym wyjściem do obniżenia tego spread'u byłaby możliwość samodzielnej spłaty kredyt (np. przez www) w dowolnym dniu - KNF musiałoby chyba wprowadzić takie obostrzenie, bo teraz banki mogą robić jak chcą. Jak wiadomo, banki dają nam do wyboru dzień spłaty: 30, 5 lub 10 każdego miesiąca (mniej więcej) i a potem tego dnia kurs franka w banku rośnie - i tutaj się znowu zarabia.
  19. No ja też nie słyszałem o twardszych gumach, ale myślałem, że może czegoś nie wiem W takim razie muszę tego mechaniora za jaja wziąć i niech wymienia na jakieś dobre gumy
  20. verpa, a mógłbyś powiedzieć ile kosztowałoby (orientacyjnie) oklejenie samego dachu w Avancie? Na oko to będzie jakieś 1,5-2m2 - jakaś dobra czarna folia?
  21. I teraz HAWAJ będzie mia zgrzyta Na VT Kężora samochód wygląda teraz tak jak powinien
  22. A może by tak zamknąć temat do czasu, aż wypowie się oskarżony?! Po co się nakręcać! Niech jeszcze rtocki ma możliwość updatu sprawy i wszystko. Ostrzeżenie otrzymaliśmy - bardzo dobrze. Każdy niech ma swoje zdanie na ten temat - nie ma potrzeby dalej wieszać psów i wyciągać, w tym wątku napewno, kolejnych spraw. (Ja np. ramki od wspomnianego wyżej kolegi dostałem dość szybko - nie mam zastrzeżeń. Do tego wiem z forum, że miał pewne komplikacje w życiu, które mogły mu utrudniać pewne sprawy). Oczywiście nie bronię nikogo, bo uważam takie uniki/ściemnianie za niepoważne, ale dalsza dyskusja wydaje mi się zbędna.
  23. Panie Boberek NAJLEPSZEGO
  24. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie wiem Miałem kupić V40. Przypadkiem wsiadłem do A4 i tak mi już zostało. Czyli pewnie uzależnia w jakiś sposób

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.