Treść opublikowana przez soolek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miejmy nadzieję, że kogoś spotkasz, bo w ostatni wtorek to posucha niezła była... Dwie Yamahy (dobrze godom ?) i właściciel BMW w "babskim" aucie- [8L AHF] Audi a3 8l
Progi jeszcze pomaluj, bo na razie to się kupy nie trzyma. Fela fajna. Będzie gleba, to będzie git.- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Tak, miałem s226a. A na Eibachu jeździ się ... nisko Niby nie ma jakiejś wielkiej gleby, ale Beemka od spodu ma kupę osłon, wystających klocków pod lewarek itd. , więc trochę większy śpiący i się trze... Ale generalnie jest za***iście :-)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja. I Dealer Klubowy też- System operacyjny Android
Tak coś się skłaniam do S5 - po prostu z blaku laku wezmę świeższy telefon i tyle.- System operacyjny Android
No właśnie tak od dwóch dni dumam na co zmienić S3. Prawie 2 lata minęły, telefon działa, jest w stanie idealnym ale coś bym zmienił i ... nie ma na co S5 wygląda jak wygląda. Wow nie robi. Z2 - nie wyobrażam sobie takiego kanciaka nosić w kieszeni. One - nie ma w ofercie mojej sieci- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej...- moje e61
Koło. Koniecznie większe koło. Reszta dla mnie wygląda bardzo dobrze.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Volkswagen Skoda Audi Serwis Warszawa | Dobrucki Auto Service Geometrię robi Sylwek - poczytać możesz o nim na forach np. Subaru.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam zamiar być...- Polecane opony letnie
Zline mam na tyle. Wedlug mnie sa ciche. Tzn. Przy 200 moge normalnie sobie rozmawiać.- Auto zastepcze przy naprawie pokolizyjnej w aso
Uda się, skoro zajęła się tym firma specjalizująca w wynajmie aut. Zresztą Ty, czy tam Twoja kuzynka tylko napisze upoważnienie i pewnie resztą się martwiła nie będzie. Takie firmy załatwiają wszystko i więdzą dokładnie jak. To dla nich kasa. Możesz mieć na siebie i 10 aut i jak jedno zostanie uszkodzone, masz prawo do zastępczego.- Polecane opony letnie
Dzisiaj zrobi lem 600 km w trasie na Yokohama dbs V550/Nokian zLine 225/40/18 - w tym 100 podczas cholernej ulewy w Czechach. Do 140 km/h jazda jak po sznurku (szubciej się nie dało, bo wycieraczki nie dawały rady). Wcześniej przelot autobahnami z prędkościami cirka 180/200. Żadnych zastrzeżeń. W deszczu rewelacja. Ani na chwilę nie straciłem kontroli nad autem a momentami na autostradzie woda stała. Polecam.- F1, Rajdy i Motorsport
Szybko się na chomiku pojawia? Bo live na pewno nie obejrzę (śniadania i te sprawy).- System operacyjny Android
4.3 mam z plusa i nie zauważyłem szybszego zużycia baterii.- F1, Rajdy i Motorsport
Panowie, ma ktoś jakieś sprawdzone źródełko, gdzie można obejrzeć wyścig już po jego zakończeniu? Na święta jestem odcięty od Polsatu Sport, na ipli i innych streamach na żywo chyba tylko ...- Polecane opony letnie
jeśli komuś przyjdzie do głowy zakup tych opon to musi się liczyć z ich głośnością, pomimo wskazań na etykiecie opony mówiących o 72db jakoś mi się nie chce w nie wierzyć, zimówki które zdjąłem mają 72db i praktycznie ich nie słychać a te nokiany szumią jak odrzutowiec no to ja już sam nie wiem .... ??? No właśnie I co teraz??? W przyszłym tygodniu strzelę ponad 1tkm w trasie autobahnami, więc będzie okazja potestować.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziom -2 koło dawnego serwisu Car-Audio, ale za cholerę nie pamiętam jaki tam kolor sektora teraz jest ??? Zielony? A może fioletowy?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arkadia. Na Promkę dzisiaj za wietrznie...- System operacyjny Android
Mam S3 od 1,5 roku bez żadnych folii i pokrowców i przód wygląda jak nowy. Tylna klapka trochę zmatowiona od trzymania na biurku, ale to samo albo nawet gorzej będzie z alu bądź inną stalą. Szczerze, to jestem pozytywnie zaskoczony ogólną wytrzymałością tego telefonu, bo poprzednie Nokie jakie miałem w ostatnich latach mocno odstawały od tego, szczególnie pod względem skrzypienia (tutaj nic nie skrzypi). Chyba co niektórzy z Was po prostu wymagają za dużo albo za bardzo ulegają całej tej podniecie w mediach przed prezentacją kolejnego modelu. Zresztą, trudno się spodziewać jakiejś rewolucji skoro nowy model wychodzi co roku. Nowe technologie/rozwiązania kosztują i muszą się zwrócić i zarobić na siebie, więc nie oczekujcie jakiejś rewolucji.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj to chyba Arkadia znowu? W Promce to może nas tylko przepiiiiiii...ć!- B6 by Armi - sesja s.25
A zasilanie skąd masz pociągnięte? Też nagrywasz podczas wyłączonego silnika?- B6 by Armi - sesja s.25
Jak zamontujesz kamerkę to wrzuć jakieś fotki jak to wygląda od środka i z zewnątrz, żeby zobaczyć jak to wielkościowo wygląda na szybie.- Kupno auta od ojca, a inne opłaty?
Proponuję najpierw do US, bo wydział komunikacji może chcieć zaświadczenie z US. W jaki sposób dokonać darowizny samochodu? - Darowizna samochodu - Darowizny - Infor.pl - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.