Treść opublikowana przez medik
-
"Fake RS4" by Artek
pewnie babol po zaspawaniu rejki, i na dole deko przytarlo sie na laczeniu/zwezeniu trzeba poprawic to już było dawno zrobione i jest git.. miejsce na tablice tez jest git nic nie wychodzi tylko lakier w paru miejscach dostal powietrza tam gdzie sa nity:kwasny: ale do ogarniecia ha
-
"Fake RS4" by Artek
dokladnie jak napisal mrogal:wink: a czemu chcesz poprawiac zderzak tak juz serio ?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
albo octawie L&K
-
"Fake RS4" by Artek
Nie wiem, kto robil przedni zderzak ale zj***l robote. Poza tym jest grubo, a plany zacne. Powodzenia
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Paput jak juz sa halogeny od skody, to teraz relingi od daci duster
-
Strefa Śmiechu
Wraca mąż pijany w trupa do domu, wchodzi do kuchni, otwiera lodówkę i mówi: - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ch@j ci w d*p..! Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spier... ! TRZASK! I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać. Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi: - O jeba..y jakoś pojechał!
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
jak to która, ta najlepszejsza napisz w ogłoszeniu że dodajemy gratis białego murzyna do pracy przy domu ( to się Kaja pozbędziemy )
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Miałem to samo napisać.
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu
-
[ALL B5] Audi S4
na kleju do szyb Dokładnie tak Medik masz przepipkane że co ? ze nie oderwiesz rejki jak kupisz jak Gracjan dalej będzie tak opierał się żeby mi sprzedać to kupię padlinę Moskalową
-
Grill Podróba czy oryginał?
Ten zamiennik jest całkiem spoko. Oczywiście do ori jest przepaść. Ale za tą cenę może być. Jakość do zaakceptowania.
-
Schowki sedan quattro
co tu się dzieje
-
Schowki sedan quattro
Pany, a nie wiecie może gdzie można kupić tanio i w miarę solidnego Murzyna ? Co by trawę kosił, sprzątał, auta mył, do pracy za mnie chodził. Macie jakieś sprawdzone kanały ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Widzisz Kowi, jak pech to pech Bozia pokarała za nalewanie się z mojego ADP i poliszów na szybce Kurcze no szkoda, ale nie kombinuj, pchaj diesla jak było.
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
dzień dobry
-
Piłka nożna
Sędzia, spalony był czy nie był. Co za różnica. Nie zasługują na mistrzostwa i tyle. Jak się chce grać na mundialu to się takie dziadowskie drużyny jak ta wczoraj 4 : 0 rozjeżdża, a nie remisuje Dziady i tyle...
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Ja też mam pasję, lubię polować. To mam latać ze sztucerem po mieście ? Tłumaczenie niedorosłego do życia w społeczeństwie. Ten debil w BMW, pewnie też miał "pasję" i wczoraj zabił niewinnego chłopaczka z audi. Dwie osoby umierają w szpitalu. Dwoje kolejnych może przeżyje... Tragiczny wypadek w Biłgoraju. 1 osoba zmarła, 6 w szpitalu : Gazeta Biłgorajska.pl (wypadek, Biłgoraj, tragedia) : Zapytania użytkowników: (wypadek w biłgoraju jana pawła, tragiczny wypadek w biłgoraju)
-
[ALL B5] Audi S4
na kleju do szyb Dokładnie tak Medik masz przepipkane że co ?
-
Muzyka w naszych autkach
w jakim celu to napisałeś, weź krok do tyłu i się rozbiegnij......
-
Auto Dla Kobiety
Jak do miasta, dla kobity to tylko benzyna. Ja kupiłem swojej a3 i jest bardzo zadowolona. Jedyny mankament ( jak dla niej ) to słaba widoczność przy cofaniu. Pali bardzo mało, dobrze wyposażone, jednak audi to audi.
-
[ALL B5] Audi S4
Ty juz zes wczoraj doj**al, siebei warci jestescie perdylaj, my chociaż nie mamy kombi
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan wywal to coś czym prędzej z mojego auta.
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Zaraz pean napiszecie na temat zjeba, co jeździł jak czub po mieście i narażał ludzi, dzieci... Nikogo przynajmniej już nie zabije. A to czy chciał zostać kaskaderem, kierowcą wyścigowym czy batmanem nie upoważnia do takich "wyczynów". Wręcz przeciwnie, ludzie wykonujący taki zawód powinni być odpowiedzialni, a tu mamy przykład skrajnej nieodpowiedzialności.
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja polecam ten. Wieszak uchwyt stojak na 2 rowery rower MaisterEłk (3485614324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z kilku powodów : - mocno trzyma, nic nie spadnie - nie niszczy roweru - składany - wieszasz normalnie za ramę, nie za koło - więc rower zajmuje mało miejsca
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
a i tak fajny jest