Treść opublikowana przez fayera
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Tak to czasami bywa w B6 sprawdź przy okazji kratek schowek i szufladę
-
[B6 ALT] Cena rozrządu z wymianą ...
kolega zsumował
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
No fakt książka ładnie i mądrze napisana tyle,że autor ciągle pisze o zgaszeniu ostatniego fajka i mamy sobie powiedzieć game over i od tej pory ma nas nie ciągnąć do jarania-tak się nie da a tylko taką małą wzmiankę na początku,że skorzystał z biorezonansu a nie którzy tak mają,że po tym cały umysł mają oczyszczony no ale sums sumarum książka bardzo dobra[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 22:12_________________________________________________
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
fajny artykuł-poczytaj. http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=6&ved=0CD0QFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.poradnikzdrowie.pl%2Fpsychologia%2Fnalogi%2Fkrotki-artyku-o-rzucaniu-palenia_33496.html&ei=fjtxTfv2BY_HsgaQ94iEDg&usg=AFQjCNEiNtctSFk_z_MCSgPsRfKr1kCn3w p.s.ja też lubię palić,już się boję jak pierwszy raz pochlam ostro albo jak wkrótce zacznę sezon wędkarski
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
trzymaj się kolkov badz jak tomylydżons w ściganym Ja też przed rzuceniem wolałbym 3 dni nie żreć byle mieć faje
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 15:18_________________________________________________W ciągu 20 min. - tętno obniży się oraz ciśnienie krwi powróci do normy. W ciągu 8 godz. - ilość tlenu we krwi wzrośnie, a ilość tlenku węgla zmniejszy się. W ciągu 24 godz. - ryzyko ostrego zawału mięśnia sercowego znacznie się zmniejszy. W ciągu 48 godz. - Twoje zmysły smaku i węchu zaczną działać normalnie. Od 2 tyg. do 3 miesięcy - układ krążenia ulegnie wzmocnieniu, polepszy się kondycja fizyczna. Od 1 do 9 miesięcy - wydolność układu oddechowego poprawi się, wzrośnie wydolność płuc, ustąpią kaszel, duszności, zmęczenie. Po 1 roku - ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia sercowego zmniejszy się o połowę. Po 5 latach - ryzyko zachorowania na raka płuca, raka jamy ustnej, krtani, przełyku zmniejszy się o połowę. Obniży się ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Po 10 latach - ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną serca będzie podobne jak u osoby nigdy nie palącej. Po 15 latach - ryzyko zachorowania na raka płuca będzie podobne jak u osoby nigdy nie palącej.
-
Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota
A u mnie jak było tak jest,blaszka nie pomogła siłownik 10 razy pracuje a 11 już nie chce,choć słychać,że ciężko mu idzie
-
[ALL B6] Jak otworzyć awaryjne klape bagażnika w avancie?
myślę ze najprostszym sposobem byłoby podanie na krótko 12v, otwarcie klapy, a dopiero później szukanie awarii ale ja klapę mam otwartą pytanie gdzie mogły załamać się kable od siłownoka centralki i gdzie lecą/którędy między klapą a budą?
-
[ALL B6] Jak otworzyć awaryjne klape bagażnika w avancie?
Ok.już zdjąłem poprostu zaczepiłem i pociągnąłem do siebie. Problemem jest teraz brak napięcia na siłowniku od centralki klapy dodam,że zasilanie jest wszędzie oprócz centralki klapy. gdzie może leżeć przyczynac i jak leci wiązka?
-
[ALL B6] Klapa tylna-zamek
Opiszę to jak sprawa wygląda: Sobota rano-otworzyłem bagażnik na około 2-3 min.,puszczam klapę i nic. Ponieważ nie zawsze klapa załapuje próbuje kilkakrotnie i znowu nic. Biorę śrubokrętem i okazuje się,że "języczek" wogóle nie zaskakuje tylko cofa się z powrotem. Niedziela-w końcu udaje mi się dostać do zamka klapy. Wykręcam go i ku mojemu zdziwieniu"w rękach"wszystko działa jak należy, a więc psik psik WD40,skręciłem i... znowu "języczek" niaktywny. No i doszedłem do tego że po wykręceniu wszystko ok,a po założeniu na klapę tylko na śruby(bez dokręcania) zamek już nie działa.O co chodzi???[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 20:01_________________________________________________A więc nie zacząłem od prawie najważniejszego: po sprawdzeniu miernikiem okazało się,że brak napięcia w kostce gdzie najprawdopodobnie mogło dojść do przerwania i lak leci instalacja?
-
[ALL B6] Jak otworzyć awaryjne klape bagażnika w avancie?
No ale o co ma się oprzeć zagięcie tego wihajstra? bo tylko o szybę mozna oprzeć Dokładnie tak, jak to jest pokazane na rysunku - równolegle (prawie) do płaszczyzny szyby. -- Pozdrawiam. Sławek
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
czy przyciskając pilotem zamyknij/otwórz powinien siłownik poruszać drutem który idzie do zamka?
-
[ALL B6] Jak otworzyć awaryjne klape bagażnika w avancie?
jak to jest z tymi 2 zaczepami bo podwarzałem wszędzie i nie mogę ich znalezć podwarzać na boki czy do dzyby? najbardziej wkurw***ca czynność jaka do tej pory mnie spotkała
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Mnie dzisiaj też dopadła klapa.Otworzyłem,wyjąłem co miałem wyjąć po około 3 min. chciałem zamknąć i zero reakcji. Fis pokazuje otwartą klapę,zamka wogóle jakby nie było podgrzewałem suszarką i nic a nie chce mi sie w taki mróz klapy demontować [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 17:16_________________________________________________ czy po wykręceniu tych 2 śrub od listwy otwierania listwa wychodzi na zewnątrz czy do środka?
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
No nic idę zaraz brać się za to bo muszę wczorajszą sprawę jechać załatwić dobrze,że mróz trochę mniejszy[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 11:38_________________________________________________ch** w d*pe sytuacja jak u zbycha,wykręciłem zamek i w łapach działa bez zarzutu,po ponownym zamontowaniu to samo żadnej reakcji na zatrzaśnięcie możliwe,że "guma"za którą się łapie przy otwieraniu nie daje sygnału,ze odbiła t.j. jakby cały czas była wciśnięta chocia wciskając ją nic takiego nie wyczuwam... kur**cy można dostać i do tego niedziela
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
zbychu a co tam mogło się zepsuć bo niby sprężyna ładnie chodzi więc co jest nie tak
-
[ALL B5] AVANT klapa bagażnika nie zamyka się - problem z zamkiem
dzisiaj właśnie spotkało mnie to samo-otworzyłem z pilota 3 minuty był otwarty i zero reakcji na zatrzaśnięcie klapy przytrzymywałem śrubokrętem i nici ściągałeś tapicerkę aby dostać się do zamka? choć mam nadzieję,że coś przyłapało
- Piłka nożna
-
[B6 AVB] Vag nie wykrywa połączenia z samochodem
To jednak kupiłeś tego za 70€?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a ja od lizaków nim 2...[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 18:44_________________________________________________ roczny okres abstynencji. dla sprawdzenie silnej woli . zostal miesiac No można wytrzymać i dłużej ale są sytuacje,że nie można nie pociągnąć to tylko katowanie się kiedyś(7)nie piłem 7m-cy ale tylko dlatego,że nie było okazji
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:gwizdanie:to rozumiem ale i don't drink
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
40 dni
-
[B6 AWX] Nie działa licznik, FIS nie pokazuje spalania itd.
naprawa sporo kosztuje
-
[B6 AWX] Nie działa licznik, FIS nie pokazuje spalania itd.
Też mi się tak wydaje-oczywiście nie życzę ale na to wygląda
-
[ALL] Jaki okres wymiany płynu chłodniczego ?
A wiesz kiedy był wymieniany?