Treść opublikowana przez fayera
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
-
Płacenie mandatu
Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz??? jak można Ano mozna, tu nie chodzi o to co jest przedmiotem sporu tylko o fakt, ze unikanie odpowiedzialnosci jest dziecinada. Bledy popelnia kazdy z nas ale nie kazdy chce za nie placic. Najlepiej powiedziec kazdy kradnie to i ja kradl bede. Nic dziwnego, ze taki a nie inny obraz o nas maja jako o Polakach, kraj kretaczy kombinatorow i zlodzieji. Jak tu sie ma cos zmienic jak oszukujemy samych siebie. Całkowita racja Ano nie można Każdy tutaj podaje przykłady na dzieciach co do powyższych kwestii to jest wigilia i wesołych świąt-spokoloco
-
[B5 AHU] Drgania podczas jazdy-co robić?
Na twoim miejscu pojechałbym na stacje. ale skoro wymieniałeś półosie a wcześniej problemu nie było to tutaj szukałbym przyczyny
-
Płacenie mandatu
To ogólne pojęcie :gwizdanie: bo co innego wydymać kumpla lub nawet gościa z allegro który był fair a co innego skarbówkę i tym podległe placówki...
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Na ośnieżonej/oblodzonej drodze na 3-biegu przy ok. 2200 obr.,przy temp.-3 około 15km.Klima na 22st.C i nawiew na 3 kreski. Przy mrozach powyżej -15st. to wogóle tragedia.
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
jak zrobiłeś to ze nie masz przy docinanym klimatroniku przerwy miedzy popielniczka, i czy mi sie wydaje?? czy masz zlicowany bardziej klimatronik<wysuniety> z radiem?? z tą szparą to juz doczytałem ze pod popielniczka trzeba dociac, a z tym wysunietym klimatronikiem to zludzenie przy zdjeciu?? wszystko jest ok. złudzenie
-
Płacenie mandatu
Masz wogóle dzieci,że takie porównania robisz??? jak można
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
niestety
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
Podobno juz w B6 2003 i 2004 sie nie wycierają. Ja mam niestety 2002 i dopadła mnie ta choroba ale prawie juz sie z tym uporalem. Czekam na przyciski klimatronika od kolegi Zuloo. Zobaczymy jak sie spisał No ja mam to szczęście że mnie nie dopadła ta dolegliwość macieek wrzuć foto jak dostaniesz klimę bo mam zapasowy włącznik świateł do poprawy
-
Zabrali prawko... bo tak.
Bezprawie.Tak poprostu nie mogli mu zabrać. Zawsze będę przy tym,że to h**oooje
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
Podniesie mocy i będzie około 150PS A jednostki godne polecenia
-
[ALL B6] Woda między drzwiami a progiem
Też tak miałem i mam-ale po silikonie chociaż drzwi otworzę
-
[ALL] Rozładowanie akumulatora i dziwne objawy po naładowaniu.
Gdzie leżała przyczyna?
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
Już koniec
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
Powinna być taka opcja-tyle,że nie jak auto z taśmy zjeżdża. Opcja w kodowaniu.Kto chętny to sobie koduje lub do ASO i 200PLN
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ta na stacji paliw można kupić płyn za 15 pln ale chyba każdy wie jakie tam mają przebitki-czyli wychodzi 5pln. A zapachem płynu z biedrony można się tylko delektować i delektować i delektować.... :gwizdanie:
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
gdyby były jakieś reklamacje i nie spałniłby norm dawno by go wycofali a tak cieszy się wielkim powodzeniem od lat...
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
no jak chłopakowi zimno było to co
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Ta tylko ciekawe jak żona,kochanka itp...będzie przez te kilka(naście min.)użytkowała sprzęt
-
[B5 AFN] Bagażnik zamarzł jak otworzyć?
Jak masz możliwość to do garażu ,oczywiście ocieplanego do teścia kumpla,kochanki :naughty:itp... lub gdzieś na parking podziemny i karfurze
-
Strefa Śmiechu
Para po gorącym stosunku paląc papierosy w łóżku. -Powiedz czy spałaś z jakimś mężczyzną przedemną? -Nie kochanie-naprawdę. Mężczyzna odwracając się do ściany: -A ja spałem.....
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
1.Odpalam. 2.Fajka+ew.odśnieżenie 3.Kręcę do 2200 do osiągnięcia temp. I tak od zawsze
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Na 500km-6.16 a fis przekłamuje bo 7.4 pokazuje
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
bipi Ciebie to chyba pech nie opuszcza jak nie radio to lusterka...
-
[ALL B6] Temperatura
możliwe,że masz problem z którymś z silniczków sterowania klapami ale wpierw podepnij vag-a i posprawdzaj błędy.