Treść opublikowana przez Michał
-
Śruba zabezpieczająca - klucz
zapytaj w ASO
-
[ALL B5] Concert I - odblokowania, zmiana z BOSE na standard
sprawdź czy masz podłączoną linię K tu jest schemat: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:45_________________________________________________ niemożliwe, ojciec miał dokładnie to samo radio (w aucie 96') i bez problemu łączył mi się z nim vag
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
http://moto.allegro.pl/item836580046_termostat_oryginalny_vw_audi_skoda_seat_diesel.html niby można, ale nie ma pewności że to ori... ja bym się w to nie bawił http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ <-tutaj jest znacznie pewniej[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:17_________________________________________________ tak jak pisał Sztomel: (przekaźnik J359 - małej mocy grzewczej a następnie J360 - dużej mocy grzewczej) jeśli sprawne to przy teście będziesz słyszał cykliczne przełączanie się tych przekaźników
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
otóż mogą nie mieć wpływu żeby była jasność, te trzy świece podgrzewają płyn tylko i wyłącznie na zimnym silniku (aby się włączyły musi być spełnionych kilka warunków o których możesz poczytać w tym wątku), nie mają wpływu na temperatury (robocze) silnika po przejechaniu 8-10km A więc dalej twierdzę że problem niedogrzewania silnika to inny temat...
-
[B5 AFN] Dziwne tykanie z pulpitu
tykanie to prawdopodobnie przekaźnik odpowiedzialny za dogrzewanie silnika, normalna sprawa
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
piotr2009 i k0za chyba raczej powinniście sprawdzić termostat, czujnik temperatury g2/g62, drożność układu i ewentualne zapowietrzenia na forum jest mnogo wątków o tym zagadnieniu ten temat jest o świecach które podgrzewają płyn w układzie chłodzenia po to żeby nagrzewnica szybciej się grzała->ciepło w kabinie... na temperaturę roboczą silnika nie mają większego wpływu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
owszem z AWX'a, leży w garażu wyczyszczony, z nowymi uszczelkami i pomalowany, czekam tylko na przejściówkę... miała być w tym tygodniu tajemnica zostaw trochę dla mnie a co do flaszki to się kiedyś możemy ustawić tylko bliżej końca roku
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
niezły kolor ogólnie widać że zadbana, lakier w super stanie... planujesz jakieś modyfikacje? plak :sick3: nie ma nic gorszego od tłustej świecącej deski
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
nr1 do b7 jak najbardziej a skoro już skłaniasz się ku 17' to może warto rozważyć i 18'...
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Gdybym żałował to nie byłoby mnie na tym forum tylko czasem nachodzi mnie taki nostalgiczny nastrój... ;( około -40 powinno być ok, tak jak mówi Nowak
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
rzekłbym że nawet przyjemniejszą... w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wymiana kolektora, obmyślam plan na IC i zbieram do niego pierdoły, szukam podłokietnika i takie tam hmmm... a więc to Flyer Ci kropka załatwił _________________________________________________ jeszcze nie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak, dużo lepiej leży w dłoniach i ta skóra... uwielbiam ją dotykać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
miał być czarny ...na szczęście drugi w kolejności był srebrny więc nie ma źle kierownica+poduszka s4 240zł a starą sprzedałem za 250 [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:42_________________________________________________ taaa od księdza jak co drugie auto sprowadzone plany są na pierwszej stronie ale ewoluują...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
duży wieloklin, taśma pasuje ze starej kierownicy każdemu polecam taką zamianę, normalnie inne auto
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
na glebie wygląda trochę lepiej [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________cholera jak tak na nią patrze... dokładnie taką chciałem ;( ;(
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
nie ma za co... tylko glebę jakąś zapodaj do tych kółek
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
VT o które prosiłeś trochę lipnie wyszło (zwłaszcza z tyłu), wybacz nie mam siły nad tym siedzieć... poza tym nie wiem czy nie przesadziłem z rozmiarem :gwizdanie:
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
juz Ci kolego tłumacze odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;) no i gra boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu ...ale Tobie się ma podobać
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
dobrze prawi Wy tam w tej zg to macie jakąś modę na poler? Topor poleruje, teraz Ty
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
czekamy Seba ile km już zrobiłeś na takim zestawie? Jakieś negatywne objawy po tym przebiegu?
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
niezły wypas i jedyne słuszne 17" dokładnie na taką polowałem...
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
djim po co wymieniałeś kolektor wydechowy na awx? z tego co wiem to w afn i awx są takie same no chyba że masz 1z, aff albo ahu... wtedy na to sens :gwizdanie:
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
Panie Nowak i jak idzie wybieranie? Czy osiołek już z głodu padł?
- [B5 AVG] Umiejscowienie termostatu