Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. sprawdź czy masz podłączoną linię K tu jest schemat: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:45_________________________________________________ niemożliwe, ojciec miał dokładnie to samo radio (w aucie 96') i bez problemu łączył mi się z nim vag
  2. http://moto.allegro.pl/item836580046_termostat_oryginalny_vw_audi_skoda_seat_diesel.html niby można, ale nie ma pewności że to ori... ja bym się w to nie bawił http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ <-tutaj jest znacznie pewniej[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:17_________________________________________________ tak jak pisał Sztomel: (przekaźnik J359 - małej mocy grzewczej a następnie J360 - dużej mocy grzewczej) jeśli sprawne to przy teście będziesz słyszał cykliczne przełączanie się tych przekaźników
  3. otóż mogą nie mieć wpływu żeby była jasność, te trzy świece podgrzewają płyn tylko i wyłącznie na zimnym silniku (aby się włączyły musi być spełnionych kilka warunków o których możesz poczytać w tym wątku), nie mają wpływu na temperatury (robocze) silnika po przejechaniu 8-10km A więc dalej twierdzę że problem niedogrzewania silnika to inny temat...
  4. tykanie to prawdopodobnie przekaźnik odpowiedzialny za dogrzewanie silnika, normalna sprawa
  5. piotr2009 i k0za chyba raczej powinniście sprawdzić termostat, czujnik temperatury g2/g62, drożność układu i ewentualne zapowietrzenia na forum jest mnogo wątków o tym zagadnieniu ten temat jest o świecach które podgrzewają płyn w układzie chłodzenia po to żeby nagrzewnica szybciej się grzała->ciepło w kabinie... na temperaturę roboczą silnika nie mają większego wpływu
  6. owszem z AWX'a, leży w garażu wyczyszczony, z nowymi uszczelkami i pomalowany, czekam tylko na przejściówkę... miała być w tym tygodniu tajemnica zostaw trochę dla mnie a co do flaszki to się kiedyś możemy ustawić tylko bliżej końca roku
  7. niezły kolor ogólnie widać że zadbana, lakier w super stanie... planujesz jakieś modyfikacje? plak :sick3: nie ma nic gorszego od tłustej świecącej deski
  8. nr1 do b7 jak najbardziej a skoro już skłaniasz się ku 17' to może warto rozważyć i 18'...
  9. Gdybym żałował to nie byłoby mnie na tym forum tylko czasem nachodzi mnie taki nostalgiczny nastrój... ;( około -40 powinno być ok, tak jak mówi Nowak
  10. rzekłbym że nawet przyjemniejszą... w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wymiana kolektora, obmyślam plan na IC i zbieram do niego pierdoły, szukam podłokietnika i takie tam hmmm... a więc to Flyer Ci kropka załatwił _________________________________________________ jeszcze nie
  11. tak, dużo lepiej leży w dłoniach i ta skóra... uwielbiam ją dotykać
  12. miał być czarny ...na szczęście drugi w kolejności był srebrny więc nie ma źle kierownica+poduszka s4 240zł a starą sprzedałem za 250 [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:42_________________________________________________ taaa od księdza jak co drugie auto sprowadzone plany są na pierwszej stronie ale ewoluują...
  13. duży wieloklin, taśma pasuje ze starej kierownicy każdemu polecam taką zamianę, normalnie inne auto
  14. na glebie wygląda trochę lepiej [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:22_________________________________________________cholera jak tak na nią patrze... dokładnie taką chciałem ;( ;(
  15. nie ma za co... tylko glebę jakąś zapodaj do tych kółek
  16. VT o które prosiłeś trochę lipnie wyszło (zwłaszcza z tyłu), wybacz nie mam siły nad tym siedzieć... poza tym nie wiem czy nie przesadziłem z rozmiarem :gwizdanie:
  17. juz Ci kolego tłumacze odstaje troche ponieważ nie jest do końca wciśnięta dlatego ze niedługo mam zamiar kupić emulator do niej i nie chce miec problemów z montarzem a dokładnie wyciągnięciem navi, bo jest to trochę skaplikowane mimo ze na sie nawet te kluczyki, bo mam takie z allegro i niezbyt były przydatne przy wyciąganiu starego radia;) no i gra boli mnie jeszcze tylko ten chrom w grilu ...ale Tobie się ma podobać
  18. może się czepiam... ale czemu navi tak odstaje? :gwizdanie:
  19. dobrze prawi Wy tam w tej zg to macie jakąś modę na poler? Topor poleruje, teraz Ty
  20. czekamy Seba ile km już zrobiłeś na takim zestawie? Jakieś negatywne objawy po tym przebiegu?
  21. niezły wypas i jedyne słuszne 17" dokładnie na taką polowałem...
  22. djim po co wymieniałeś kolektor wydechowy na awx? z tego co wiem to w afn i awx są takie same no chyba że masz 1z, aff albo ahu... wtedy na to sens :gwizdanie:
  23. Panie Nowak i jak idzie wybieranie? Czy osiołek już z głodu padł?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.