Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
tak zaktualizowałeś foty że ich nie widać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
to i tak lepiej niż KW:wink: u mnie przód dałoby radę ogarnąć bez demontażu, tylko trzeba by wyrezać dziurkę od góry w kielichu tył za to jest zupełnie bezsensowny... żeby przestawić twardość trzeba wcisnąć tłok do oporu - chora sprawa:facepalm:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
no i bilstein świetnie to rozwiązał, bo KW to dej Pan spokój... cały zawias trza rozkręcić żeby zmienić twardość
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
recarosy bajka:kox: progi też w miarę ok, oprócz tego łączenia przy przednim błotniku - trochę drutem zajeżdża:tongue4: no i hak rzecz jasna - klasyka gatunku:banan: ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- a jak poszukiwania koła?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no nie zazdroszczę idzie to jako? robisz tak jak rozmawialiśmy? bo tak się później zastanawiałem, każda felga ma inny stop i to co u mnie działało niekoniecznie musi robić robotę u Ciebie:eusathink:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
niezła dziupla:kox:
-
Gran Turismo 5
2-5 pobity:whistling: a na nurburgringu skylinem brakło mi jakieś 0.030:kwasny: nieźle tam pojechałeś, ale da się szybciej:decayed:
-
Serwis klimatyzacji.
Pierwszy raz byłem w tym serwisie ale śmiało mogę polecić Promocja - Dąbrowa Górnicza - Kokar 140zł za przegląd + ozonowanie, do tego wizyta po tygodniu celem sprawdzenia gratis profi podejście, widać że chłopaki starają się o klienta
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tak z czystej ciekawości, bo nigdy się w temat nie zagłębiałem:whistling: od góry to widzę że okucie na tłoczysku, uszczelnione i ok - będzie trzymało ciśnienie a dół? jak to cudo jest skonstruowane że nie puści powietrza na gwincie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tak paczę na te progi i jakoś nie jestem przekonany:eusathink: trochę widać te alu wstawki na progach, poza tym pewnie cały czas będą upierdolone jak stół u Durczoka:kwasny:
-
[B5 1Z] A4 TDi
kombinowałem kiedyś żeby żarówki halo się tylko delikatnie żarzyły, mam nawet moduł do regulacji natężenia, więc może coś z tego wymodzę ale podejrzewam że szybko się będą palić...
-
[B5 1Z] A4 TDi
jak wsadziłeś diody w halo? wierciłeś dodatkowe dziury czy jak?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeden pies
-
Gran Turismo 5
rzym poprawiony:dance: zobaczę jeszcze co się da zrobić na nordshleife:naughty:
-
Gran Turismo 5
Czy aby na pewno jesteś gotów się wk***iać i mnie gonić jak zobaczysz czasy:naughty: już na Moicza się wkoorwiam, więc jeden w tą czy w tamtą:decayed:
-
Gran Turismo 5
bez obaw, powalczę przy weekendzie:wink: Pablo a Ty kiedy zaczynasz?
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
dobra gleba, dobre foto:kox: ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- gwint skręcony do sesji?
-
Gran Turismo 5
eeee gdzie tam jeszcze do podium:decayed: najwyżej jestem na 4-1, 1511 miejsce:facepalm:
-
Gran Turismo 5
nieaktualne dane masz:grin: 3 odcinki moje, 1 remis i 1 Twój:dancing:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tego brakowało w tym wątku:decayed: bogactwo:slina:
-
Gran Turismo 5
...jesteś dzik:grin:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
zdecydowanie lepiej:thumbup1: podrzucę fotę do ameryki:naughty:
-
Gran Turismo 5
popróbowałem i pobiłem, szybciej się już nie da:dancing: mowa o 3-4 i 3-5:wink:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
korwa faktycznie, dopiero przyczaiłem że blachy nie ma:doh:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
trochę niskie te progi się wydają a co Ty wujek rezasz z tym przednim zderzakiem? nie miałeś gotowca od Medika?