Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na lepsze foto trzeba będzie poczekać, bo nie mam aparatu - pilot od magnetowidu robi lepsze fotki niż mój kompakt:kwasny: a dekielki mają być w przyszłym tyg:wink: ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- ale Ty nie masz kanionu Colorado na drodze dojazdowej do domu:facepalm:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pośmigałem dzisiaj trochę i większych problemów nie było:wink: ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- nie, ale zawsze chciałem:decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
spy photo, nie ma jeszcze dekli i bry, ale to na dniach - wcześniej będzie odszczurzanie po zimie coś czuje że przesadziłem z glebą
-
[B5 1Z] A4 TDi
impossible:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
no chyba że tak:kox: tył ustawiony na bogato, gdyby tylko dało się tak jeździć...
-
[B5 1Z] A4 TDi
przypomnij mi jak bardzo dawno temu mówiłem Ci żebyś się pozbył tych resztek kleju z tylnej klapy?
-
Czy torrenty nadal bezpieczne ?
i mówisz że tym razem jest inaczej?
-
Czy torrenty nadal bezpieczne ?
moim zdaniem to zwykła próba wyłudzenia, coś jak niedawny pobieraczek...
-
Czy torrenty nadal bezpieczne ?
a od kogo dostałeś wezwanie do zapłaty? w jakiej formie i na jakiej podstawie?
-
Szkło reflektora, jak wymienić?
trzeba wykręcić lampę i odpiąć 4 (jeśli mnie pamięć nie myli) klipsy mocujące szkło reflektora, filozofii nie ma
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
zazdrość przeze mnie przemawia to musiałem się czegoś przyjebać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
widać że licznik milion razy wyjmowany bo plastik na kolumnie zdrowo przeorałeś
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- [B5 1Z] projekt złomek ;]
fajna nastka na foto to paczy:grin:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no trza przyznać że subtelnie zacząłeś- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Paweł próbowałeś to później wyprowadzić? Na takich elementach można się sporo nauczyć, a ryzyka nie ma:wink:- [B5 1Z] projekt złomek ;]
podrzucę do ameryki jeśli można:wink:- [B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
to samo czytałem o NXT, a jakoś specjalnie nie narzekałem na przyciąganie kurzu:eusathink:- [B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
fajny ten coli:thumbup1: jedno co mnie w nim drażni to ciężka aplikacja... tzn nie sama aplikacja, a późniejsze polerowanie - strasznie sk***iel ciężki do starcia zwłaszcza w miejscach gdzie troszkę grubiej się nałożył (nieświadomie)- [B5 1Z] A4 TDi
jakże bliska memu sercu jest Twa ideologia:thumbup1:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mono skończone:dancing: jeszcze tylko dekielki i na auto a żeby się nie nudzić to zamontowałem dzisiaj manetkę FIS, no i pogrzebałem trochę w instalacji - sterowanie FISem działa, żółtych komunikatów brak:wink: zostało jeszcze przeciągnąć przewód do ECU, podłączyć krańcówki i dograć kodowanie IMMO, ale to już nie dzisiaj bo mnie nie bawi robota w deszczu:kwasny:- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wąski? jakby zostały u mnie to miałem ładować 225 albo 215:decayed: fajnie się prezentuje, ale mam pomysł na następny mod: APARAT- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Makki dzięki za rady:hi: W tym konkretnym przypadku akurat nie używałem IPA, za to mocno stężonego APC no i było tak jak mówisz, po ostatnim przejeździe cuttingowym padem wydawało się ok, do momentu przetarcia APC. Drobna poprawka i można było działać z mniej agresywnymi zestawami. Pobawiłem się nawet w mały Wet Sanding i efekty też całkiem ok, fajnie wyprowadziło głębsze rysy, ale fotek już nie robiłem. Powiedz mi tylko jak z temperaturą lakieru, bo starałem się monitorować na bieżąco i załóżmy po 2-3 przejazdach cuttingiem lakier był lekko ciepły - dawałem mu chwilę żeby ostygnąć, dobra taktyka czy raczej pracować na ciepłym uważając żeby nie przegrzać? Pady oczywiście po tych zabiegach nabrały pięknego czerwonego rumieńca ---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:57 ---------- stripper:kox:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
z tych trzech rzeczy mam tylko światło:decayed: korekta padami flexi: biały + UC, później pomarańczowy i na koniec żółty + Ultimate Polish z Megsa, jak na początki zabawy zestaw wystarcza, ale wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia:wink:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
a ja dalej testuję tym razem również lakier audi, ale akryl LaserRot niestety nie mam na tyle dużego skilla żeby zrobić jakieś sensowne fotki (a może to mój aparat:eusathink:) niemniej jednak jestem zadowolony z efektu, no może poza tym że to przedni zderzak z ogromną ilością odprysków... - [B5 1Z] projekt złomek ;]