Treść opublikowana przez marjon
-
Wahacze Firmy DACHSTEIN
mialem kiedys gorne wahacze dachstein, dosyc szybko polecialy i tylko znow robota z wymiana... jak to mówią: biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy:decayed:
-
swiece żarowe działanie
mysle ze wszystko masz w porzadku, u mnie dziala to tak samo
-
Jakie objawy nieszczelnej nagrzewnicy? AVANT 1996 rok
raczej nie powinna
-
Znikająca szmata w kominie. Czy to czary mary ?
bo trzeba tez umiec odroznic pomoc w temacie od sztucznego nabijania postow np zeby zaraz cos wystawic na sprzedaz.
-
zle ustawiona klapa bagaznika
w b5 jest inaczej, nie ma sprezyn
-
czy naprawie sam cieknaca pompe??
ale ja mam zamiar to robic sam. jakbym mial placic mechanikowi ok 400zl za uszczelnienie to wolalbym kupic uzywke. znalazlem opis uszczelnienia takiej pompy lucasa ale z mondeo Uszczelnienie pompy wtryskowej lucas [Archiwum] - Mondeo Klub Polska ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- znalazlem tez taki film z ktorego wynika ze masz troche racji tak mysle jakby wysunac sekcje wysokiego cisnienia tylko ok 6mm zmienic oring naciagajac go przez głowice i wsunac spowrotem to moze nic nie wyleci??? tak czy tak musze sie liczyc z kupnem uzywki wiec zawsze warto sprobowac:wink:
-
czy naprawie sam cieknaca pompe??
problem dotyczy opla astry f 1.7 d na pompie wtryskowej lucasa. z pompy wycieka paliwo w miejscu zaznaczonym na zdjeciu. moze mi ktos doradzic czy jest mozliwosc uszczelnic to samemu bez specjalistycznych przyrzadow??
-
Gdzie regeneracja turbosprężarki
jaki zestaw naprawczy?? podrzuc jakis link ---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- a jak wywazyles wirnik???
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-wymiana-tylnej-kanapy-skladana-181301/
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
nie bedzie pasowac, jest inne gorne mocowanie oparcia tylnej kanapy
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
to tylko po to zeby bylo wiadomo na czyje brednie sie odpowiada zeby ktos inny nie poczul sie urazony kolego:wink:
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki... Lenistwo i brak chęci do nauki zawsze najwygodniej wytłumaczyć ubogim pochodzeniem. sraty taty majtki w kraty...
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki...
-
Auto gaśnie od razu po rozruchu
mi sie akurat chcialo. aczemu dwa razy??
-
Auto gaśnie od razu po rozruchu
Myślę że czyszczenie za wiele nie da,najlepiej kupić nową kostkę,koszt niewielki. a ja wiem ze da wiele bo jak pisalem wyzej robilem to
-
Auto gaśnie od razu po rozruchu
i kierownica do zdjecia niestety...
-
Pobieraczek dostał karę.
ciesze sie niezmiernie:grin: to i tak za malo dla takich złodzieji..
-
Auto gaśnie od razu po rozruchu
powody moga byc 2, przerabialem oba. 1. jak auto Ci gasnie i mruga kontrolka od immo to muszisz przedluzyc kabelek ten co dochodzi do piescienia immobliajzera przy stacyjce i wyszyscic jego styk we wtyczce. temat opisany na forum. 2. jak wariuja kontrolki i auto gasnie po chwili to do wyczyszczenia styki w kostce stacyjki (drobny papier scierny). najlepiej jak juz bedziesz mial posciagane plastiki to zrob to i to a zobaczysz ze wszystko wroci do normy:wink:
-
Kable Zaplonowe 1.9 TDI
dokladnie jak piszesz, trzeba obciac za silnikiem cala wiazke i przylutowac nowa. przerabialem to:wink:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
potrzebuje wszystkie 4 filtry filtrona do opla astry f 1.7 diesel 1994 rok. wg katalogu filtrona: olej OP 541, powietrze AP 050, paliwo PP 837, kabinowy K1000.
-
Kable Zaplonowe 1.9 TDI
poszukaj po szrotach
-
turbo VNT15 a GT1749V
juz wrzucilem gt1749v z passata zamiast seryjnego vnt15. z zewnatrz roznica jest tylko w gruszce- w gt1747v jest wieksza. musialem ja zmienic na mniejsza z vnt15 bo kolidowala z oslona kolektora wydechowego. jak otworzylem do profilaktycznego czyszczenia zmiennej geometrii to w srodku praktycznie to samo z tym ze w gt1749v wszystko jest ciensze i bardziej delikatne niz vnt 15. roznicy w jezdzie nie zauwazylem.
-
turbo VNT15 a GT1749V
mam w swoim afn turbo vnt15 i zaczyna mi juz brac olej do dolotu wiec mysle o zmianie na jakas uzywke w dobrym stanie. mam na oku gt1749v z passata w dobrej cenie. wizualnie to samo tylko grucha jakby wieksza. moze mi ktos doradzic czy moge zalozyc gt1749v zamiast vnt15?? czy bedzie pasowac??? ---------- Post dopisany 29-11-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 20:09 ---------- nie wie nikt??
-
jak mocno klima obciaz silnik?
niektorzy zwracaja uwage na wszystko. mam kumpla dziwaka co dmuchawy na szyby nie wlacza bo mu wtedy wiecej silnik spali, a szyby wyciera szmata co chwile:decayed:
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
fa krosno bylyby dobre gdyby nie to ze produkuja je za krotkie w stosunku do oryginalu:whistling: w dadatku jeszcze nawet mrozu nie widzialy a juz sporo osłobły, to ciekawe co bedzie po zimie???