Treść opublikowana przez pawel1985
-
[B5 AFN] Audi A4 Avant Kombi 96' automat 1,9TDI
jaki przebieg
-
[B5 AFF] Skrzynia biegów, dolnyśląsk - gdzie regeneracja ?
lepiej szukaj używanej w dobrym stanie nie opłaca sie jej regenerować
-
[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem
http://www.a4-klub.pl/smf/all_wzmacniany_zestaw_sprzegla_z_jednomasem_228mm_afnahuitp-t83661.0.html zagadajcie do Roberta może ma jeszcze te zestawy
-
[ALL B5] Czy to termostat ?
no bardzo ok
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
Ja początkowo szukalem passata b5 ale ze przez dosyć spory okres na nic sensownego nie mogłem trafić to stało sie tak ze wujek kupił sobie b5 w avancie i mi tez sie to auto spodobało ale ze jakoś bardziej podchodził mi sedan wiec zdecydowałem sie na taka opcje zakupu
-
[B5 ARG] OTO MOJA NIUNIA :)
wszyscy chwalą kolor wiec i ja pochwale bo naprawdę mi sie podoba
-
[B5 AHU] Jaki olej do skrzyni biegów ?
nie doczytalem
-
[B5 ADP] Kiedys seria ... teraz troche lepiej
wszystko spoko tylko ten silnik troszke kiszka, zmieniaj kiere na esowa i bedzie
-
[B5 ADP] Pomoc w doborze sprzęgła
a ja za swoj dalem 750zł LUK
-
[B5 ADP] Pomoc w doborze sprzęgła
dobry zestaw sprzęgla nie kosztuje 399 zł
-
[B5 AJM] Czy to właściwy N75 ?
ten który podałeś w aukcji na pewno będzie pasował to jest zamiennik pierburga ta firma również produkuje orginał, wiec po co przepłacać skoro nawet producent jest ten sam
-
[ALL B5] Płyny do wspomagania G002 000 i G004 000
mylisz sie kolego darkopolo ten z aso jest syntetykiem , febi jest mineralnym , ten z aso ma bardziej zielona barwę i jest gęściejszy, choć ja sobie zmieniłem na febi mineralny i tez śmiga bez żadnego problemu
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mylisz sie kolego strzała_123 ,w a6 byly od 97 roku czyli od budy c5
-
[B5 AHU] Czy pasuje czujnik ABS z Q do normalnej wersji
okazało sie ze nie jest to wesja quatro tylko od oski wiec moze bedzie pasował ;(
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
tak tylko ze lemforder kosztuje 120zł za sztukę, febi 70zł , wiec względem ceny i przyzwoitej jakości wybrał bym febi
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
powiem tak koncówki febi jakie umnie siedza petrzymaly 2 zestawy wahaczy a jezdze po naprawde marnych drogach, natomiast same wahacze febi mi wytrzymaly 15 tys moze to byla jakas wadliwa partia trudno powiedziec ale jak febi to tylko koncówki drazków lub laczniki stabilizatorów albo tuleje tylnej belki
-
[ALL B5] Jakie końcówki drążka warto założyć ?
polecam lemforder albo febi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
problem w tym ze master sportów brak na allegro, w sklepach motoryzacyjnych tez brak przynajmniej w mojej okolicy
-
[B5 AHU] Czy pasuje czujnik ABS z Q do normalnej wersji
dzieki za odpowiedz
-
[B5 AHU] Czy pasuje czujnik ABS z Q do normalnej wersji
Witam koledzy i koleżanki, mam pytanko odnośnie czujnika abs czujnik pochodzący od 1,8T quatro kod silnika aeb(angol),czy będzie pasowal do mojego ahu,chodzi konkretnie o prawy tył
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
dokladnie to tylko moja opinia, zalozone byly dobrze byle kto ich nie zakladał,lekko one umnie nie mialy ale zadne nie maja
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
fend18 - troche sobie pojezdzilem na febi wiec wiem co to za wahacze a dlugo nanich nie pojezdzilem raptem wystarczyly mi na 15 tys km miejskiej jazdy,a jezdzilem delikatnie bez szalenstw
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
myślisz ze jak wstawisz febi to twoje bezpieczeństwo sie zwiększy , wahacze średniej jakości w cenie jakości bardzo dobrej tyle na temat febi
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
przód lustra i progi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
tylko pytanie czy sobie poradzi z kropkami asfaltu