Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. Ale oglądałeś przy wyjetej obudowie ? myślisz ze da rade wyciąć taka dziurę jak potrzebuje A masz może zdjęcie jak to wygląda od wewnątrz i czy ten plastik jest gruby?
  2. Witam -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić.Czy jest taka możliwość (ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem bo z tego co wiem to nie występuje w katalogu jako osobna cześć ? Pozdrawiam
  3. Witam -mam pęknietom szybkę i potrzebuje ja wymienić myślałem o wymianie całej obudowy ale ze mam licznik 4 zegary i 1/2 fis i nie mogę nigdzie znaleźć używanej więc pomyślałem czy jest taka możliwość (może ktoś z was to robił) przeklejenia szybki z innej obudowy albo zakup obudowy bez fis i wyciecie otworu na 1/2 fis. Może macie jakieś pomysły na tego typu problem? Pozdrawiam
  4. Zgadza sie u mnie też tak jest i tak powinno być.
  5. Witam może ktoś z was ma opis pinów-Subwoofer BOSE
  6. cos mi tu italiano zalatuje i Pininfariną widze podobieństwo do P4 ferrari
  7. Myślę że Schumi nic ciekawego nie pokaże, jego świetność już przeminęła
  8. Właśnie myślalem o drążku bo końcówkę mam oki tylko nie zabardzo wiem jak sie za to zabrać(nie zabardzo mam czas i warunki a to dopiero poczatki i stuknięcie słychać tylko przy wieździe na posesje,raz stukneło przy manewrze na parkingu) Tez mam taką taką nadzieje ze z maglownicą wszystko oki(ale raczej autko jest zadbane i nie podejrzewam ze cos jest nie tak"przecież to nie opel czy fiat") Dzięki aju Pozdro
  9. końcówki drążków mam oki chyba ze na samych drążkach jest jakiś luz będzie trzeba podjechać do jakiegoś fachowca albo poczekać aż objawy sie nasilą.
  10. witam od niedawna mam identyczny objaw (przy wjeżdżaniu na posesje gdy lewe koło wjeżdża na krawężnik słychać delikatne puknięcie przy maksymalnym skręcie w prawo,tak jakby powstawało jakieś naprężenie i nagle cos przeskoczyło)podejże walem wachacz albo maglownice.aju możesz coś więcej napisać jak zdiagnozowałeś wadliwy drążek (co uszkodzone,jakie koszty i czy jest duży problem z wymianą)dzięki pozdrawiam
  11. chriss odpowiedział(a) na grafi temat w 1.9TDI
    Zgadza sie u mnie też po zatrzymaniu auta jest to samo -to z klimy.Jeżeli wyłączysz kilme wcześniej parę metrów przed zatrzymaniem auta kapać nie będzie(bo wykapie sie za czym zatrzymasz auto)
  12. Hehehe BMW zawaliło 2008 by zawalić 2009 r. Tylko szkoda naszego Roberta
  13. jak ktoś kiedyś napisał;serwis- ASO czyli (serwis- Audi Sobie Odpuść) :oklaski: Pozdrawiam
  14. Miejmy taką nadzieje :oklaski:
  15. tez nad tym myślałem by podpiąć 6230i do cark-91 :myśli: ale nic nie wymyśliłem i będę musiał zakupić kabel CA-55 chyba ze ktoś ma jakiś lepszy sposób
  16. awaria hamulców miał
  17. Nic nowego, to było do przewidzenia nie ma na co liczyć już w tym sezonie
  18. Myślę ze z prawej jak i lewej strony jest taki sam silniczek widziałem tylko u siebie z lewej wiec jest taki jak na zdjęciach w podanych przez ciebie linkach. Ja przymierzam sie też do zakupu(bo mam też urwane jedno cięgno) i prawdopodobnie będzie to aukcja z linku pierwszego czyli http://moto.allegro.pl/item612702522_silniczek_lusterka_vw_audi_renault_peugeot_fiat.html
  19. prawdopodobnie urwała sie końcówka "ciegna" która wypycha albo pociąga lustro-miałem to samo (marne szanse na sklejenie) najlepszym rozwiązaniem jest zakup sprawnego silniczka (na allegro 20-30PLN) Ps.chodzi o ten zaczep który zaznaczył kolega_Solar_ na zdjęciu powyżej
  20. no i niestety nie udało sie ale jest nadzieja na poprawę Ps.Robert czas na zmianę teamu
  21. Robert czas zmienic team nie ma co sie zastanawiac
  22. Mam też problem z czasówką muszę to sprawdzić może pomoże Niestety nie pomogo
  23. a może to jest Lightning McQueen
  24. No i co z tym oświetleniem rozwiązał juz ktoś ten problem i jaka jest przyczyna nie zapalania sie czasówki Ps.(sygnalizacja w fis u mnie działa)
  25. Dla mnie wygląda to na brak prądu Jeżeli wstawiłeś nowy aku to możliwe ze z masą jest coś nie tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.