Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. jak nie dokupi jak w ASO jest dostępny
  2. a ja mam zwykłe Philips Premium + 30% extra light od prawie dwóch lat i nie narzekam
  3. Kolego jest taka specjalna farba do naprawy ogrzewania tylnej szyby,wystarczy domalować (uzupełnić ubytki ) linii ogrzewających [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 20:10_________________________________________________o kolega właśnie mnie uprzedził
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    17 za późno chyba dlaczego a latem latem sie zmieni a może manufaktura będzie lepsza niż real,chociaż wszyscy będą kojarzyć gdzie
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    17 za późno chyba
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie jest to mistrzostwo świata ale lepsze niż wcale oczywiście wierzymy w ciebie że stworzysz coś profesjonalnego
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko nie pierniczki [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________ fajne fajne
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czekałem kiedy Basia zareaguje
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Katowice maja nawet fajny nagłówek Seba ty byś coś ciekawego wyrzeźbił bo jesteś fachowcem w tej dziedzinie a Bartosz niech wkleja
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: Bartosz z głodu nie umrzesz przy takich zapasach [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________ Popieram jakiś ładny stały nagłówek by się przydał
  12. Ostatnio przy -17 na zewnątrz klima nastawiona na 19*C trzy kreski po jakiś 8-12 km trasa osiągnąłem 80*C.Podczas 120km trasy temperatura wahała się pomiędzy 77-82*C (odczyt za pomocą klimy).Więc chyba muszę pomyśleć nad wymianą termostatu
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DO wszystkim Kimi widzę znowu się rozmarzył
  14. Potwierdzam to co napisał kolega element u mnie po wysuszeniu i za konserwowaniu WDą wszystko powróciło do normy jedyny minus to ułamany jeden zatrzask ale udało go się bez problemu przykleić.
  15. Możesz powiedzieć o jakiej kostce mówisz? kolega aju pewnie miał na myśli kostkę lampki która odmówiła współpracy sprawdź jeszcze przełącznik w lampce czy nie zaśniedziały styki
  16. Chyba ukłon w stronę skąpstwa bo w NL to przeważnie same golasy Nie prawda ja swoją przyjechałem z NL i dosyć bogato wyposażona jest prawdo podobne wersja Pro Line Style (w NL stawiano na ekologie i bezpieczeństwo raczej)
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co sie stalo no powiedz no zupa była za słona
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale mam dziś zły humor wszystko mnie wq.....
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia :shocked: :shocked: :good: :good: :good: :good: GRATULACJE !!!!!!!!!! :naughty: :naughty: Basiu ja też gratuluje
  20. ja, ich weiß eine fantastische [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:10_________________________________________________Ich verwende Google Translator
  21. A szukałeś w ASO o ten uchwyt chodzi ?
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna, krzycząc: - Ludzie, zatrzymajcie ten autobus, bo się spóźnię do pracy! - Panie kierowco - wołają pasażerowie - niech pan stanie! Jeszcze ktoś chce wsiąść! Kierowca zatrzymuje autobus, mężczyzna zadowolony wsiada i z ulgą mówi: - No, nie spóźniłem się... Bilety do kontroli proszę! :polew:
  23. To ja jeszcze dodam: Stacje Orlen i Bliska, ze względu na właściwości niskotemperaturowe oferują trzy gatunki oleju napędowego Ekodiesel Ultra – B, D i F odpowiadające paliwom klimatu umiarkowanego, a także klasę 2 odpowiadającą paliwu klimatu arktycznego lub surowego klimatu zimowego: -olej napędowy Ekodiesel Ultra B – olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż 0°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra D – olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -10°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra F - olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -20°C -olej napędowy Ekodiesel Ultra 2 - olej o temperaturze zablokowania zimnego filtru nie wyższej niż -32°C i temperaturze mętnienia nie wyższej niż -22°C. Olej napędowy o wymienionych właściwościach stosuje się w okresach: -gatunek B dla klimatu umiarkowanego – w okresie letnim – od 15 kwietnia do 30 września -gatunek D dla klimatu umiarkowanego – w okresie przejściowym – od 1 marca do 15 kwietnia i od 1 października do 15 listopada -gatunek F dla klimatu umiarkowanego lub klasa 2 dla klimaty arktycznego lub surowego klimatu zimowego - w okresie zimowym - od 16 listopada do końca lutego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.