Treść opublikowana przez lukaszek13ns
-
[ALL] AC PZU Brak sprawcy - niemile zaskoczenie
Musisz powolac nie zaleznego rzeczoznawce niech ci on to wyceni. Z drugiej strony moglo ci wyjsc tyle dla tego ze auto twoje ma 13 latek i dowalili ci duza amortyzacje czesci. Wogole troszke sie dziwie ze na 13 letnie autko jakas ubezpieczalnia zawarla z toba AC o ile wiem to do 12 lat mozna AC oplacic. Kolega chcial oplacic AC na 12 letnie auto i znajomy agent mu odradzil bo powiedzial ze koszty sa duze a przy szkodzie policza duza amortyzacje ze wzgledu na wiek auta i nie wiele mu sie wruci. W twoim przypadku pozostaje tylko powolac niezaleznego rzeczoznawce, moze cos wskora.
-
[B5 ADR] Dziwny zapach
Trudno cos wywnioskowac, nie czujac jaki ten zapach jest, ja przypuszczam ze to sprzeglo, napisz czy czuc go caly czas czy czasami.
-
[B5 ADP] Nierównomierna praca silnika
najpier Vag to podstawa a jak nic nie wyjdzie to wtedy, mozna zaczac od filtra, moze to byc przyczyna ale nie musi i przewody, skoro swiece wymieniales
-
[B5 ADP] Nierównomierna praca silnika
a przewody, warto by pomyslec tez nad filterem paliwa moze jest zasyfiony. Ale najpierw musisz podpiac Vag-a pod autko jak nie wyskocza zadne bledy to wtedy wspolnie z, klubowiczami bedziemy radzic.
-
Czy tak moge zrobic????
z tego co sie orientuje to byla taka mozliwosc, tylko w uzasadnionych przypadkach tak jak twoj ze musisz zrobic przeglad i tylko na miesiac to najkrucej. Ale musisz podzwonic po firmach ubezpieczeniowych i popytac.
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
barzo dobra firma tak ja koledzy pisali, na forum jest duz o tych wahaczach ale moim zdaniem, lepiej dolozyc jeszcze 300 lub 400zl i kupic lemfondera to juz jest najwysza polka.
-
Ceny paliwa marzec 2026
dokladnie juz nie chodzi o sama jakosc paliwa tylko o zarobki taki francuz zarobi na miesiac na czysto okolo 2500E lekka reka, i on za miesieczna wyplate zatankuje ze 2000 liter paliwka, a w polsce kogo stac ze by za miesieczne zarobki zatankowal 2000 litrow paliwka. Nasz kraj coraz bardziej sie ztacza, za nie dlugo zostana sami emeryci w kraju bo reszta wyjedzie.
-
[ALL] Jak zapiszczeć z Quattro
bardzo ciezko jest kolega próbowal :audi:100 quattro udalo mu sie ale trwalo to moze z sekunde, ja swoja bym w zyciu nie próbowal szkoda auta.
-
[ALL] Może maglownica ?
na drazkacha tez moga wystepowac luzy, kierownica chodzi ci letko czy masz jakies opory, sprawdz drazki i napisz czy cos bylo z nimi nie tak.
-
[INNE] Ucieczka sprawcy A3 + Hestia
sprzedac nawet chocby sprzedal to raczej nikt mu umowy nie podpisal z data wczesniejsza, wiec nawet chocby sprzedal, to sie i tak nie wywinie, mogl jedynie zrobic ale to idzie sprawdzic, ewentualnie moze zrobic taki myk ze zglosl i ze mu tablice buchneli, albo auto a po kilku dniach sie znalalzo rozwalone. Napisz co ci powiedzieli na policji jak juz byles
-
[B5 1Z] Problem z hamulcami
a plynu ci nie ubywa ze zbiorniczka nie widac pod autem wycieku, wymieniales klocki przy okazji czy tylko same gumki
-
[ALL B5] Zdjęcie podwozia Audi B5 ('95-'99)
Jak cale podwozie masz zakonserwowane to nic w tym dziwnego nie ma po prostu ktos robil konserwacje, a jak tylko kawalek, to mogl chciec cos zamaskowac.
-
[ALL] Może maglownica ?
A drazki kierownicze wymieniales, bo o nich nic nie wspominasz, moze to na nich jest luz, tam gdzie to robiles nie sprawdzili ci, z koro koncowki wymieniles to zostaje tylko maglownica i drazki.
-
[B5 AHL] Układ chłodzenia
Dokladnie tak jak kolega napisal wyzej, plyn przeplywa przez zbiorniczek caly czas.
-
[B5 AEB] Wyciek z miski olejowej
nie to numer orginalnej miski do AEB, z tego co pamietam to od ADR podchodzily bez przerobek tylko nie pamietam od ktorego roku.
-
[INNE] Ucieczka sprawcy A3 + Hestia
najlepiej jak morzesz to idz osobiscie, jak zaczna cos krecic to wal prosto do przelozonego. Podam przyklad gos odemnie z miejscowosci wyjezdzal z pod knajpy oczywiscie napruty jak bobowiec, pech chcial ze akurat stali ale sie nie zatrzymal, wiec zaczeli go scigac po drodze przerysowal jedno auto ale uciekl policji zpisali jego numery, i wciagu pol godziny byli u niego w domu. Dla tego to jest dla mnie dziwne ze u ciebie ciagnie sie to miesiac i jeszcze nie maja sprawcy, napisz co sie dowiedziales po wizycie na policji
-
[INNE] Ucieczka sprawcy A3 + Hestia
Ta tylko kolega nie wie gdzie byl ubezpieczony sprawca bo uciekl z miejsca, musisz sie wybrac na policje i ich pogonic, to skandal dales im numer rej. sprawcy, oni powinni go miec po godzinie, a nie miesiac przeciesz przez ten czas mogl tak zakonbinowac ze sie wykrencil. Wizyta na policji wskazana.
-
[B5 ABC] Kształt wahaczy
ksztaltem sie nie roznia i podejda od 1.8 wlasciwosciam tez raczej sie nie roznia.
-
[ALL B6] Po wymianie klocków miękki pedał
jakie sprezynki tam o ile dobrze pamietam wystepuje tylko sprezyna mocujaca, czyz by onia chodzilo, nie sadze ze by ona robila taka robote ze bys nie mial hamulcow, jak sie myle to niech mnie ktos poprawi.
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
EGT- wskaznik temperatury spalin
-
[B5 AEB] Wyciek z miski olejowej
lepiej kupic nowa nie jestem na stowe pewny ale od ADR powinna podejsc numer orginalnej to 058 103 598 E z tego co pamietam to mozna zastosowac tez zamienniki
-
[B5 ADP] Dziwna praca silnika przy rozruchu
Najpierw podlacz Vag-a zobaczymy czy cos wyjdzie.
-
Ceny paliwa marzec 2026
mozliwe nie pamietam dokladnie ale 8zl za litr to przegiecie.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dokladnie czytalem to opisywali i wypowiadal sie jakis znany secjalista z rynku paliwowego na swiecie, ze jezeli dolar bedzie dalej slaby a zlotowa bedzie sie umacniac to w polsce na przelomie wrzesnia moze byc paliwko po 8zl/litr. Chyba sie pora wyprowadzic z tego kraju.
-
ze zlotu BMW
Popieram zawsze znajdzie sie kilku debili ktorzy beda obrazac lub szpanowac dotyczy to i BMW i , i wielu innych marek. Wszedzie sa czarne owce