Treść opublikowana przez mily
-
Spociki w Skierniewicach
:wallbash: A dziś świeci :wallbash: Ewidentnie ktoś kto nie mógł się pojawić modlił się o deszcz w sobotę
-
[B5 AFN] Zaniżona temperatura na wyświetlaczu
- Spociki w Skierniewicach
OK. Dobrze że nie zdążyłem wyjechać, bo bym sam był na parkingu.- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Wiem ale ty mówisz o innym systemie, Ty mówisz o DX. A ja myślałem na myśli normalną falę a nie odbijaną. W każdym razie ja się zamotałem sorrki.- Spociki w Skierniewicach
Czyli mam nie wyjeżdżać?? Bo jak mam być w Skierkach o 17 to już bym musiał wyjechać.- Spociki w Skierniewicach
No to jak będę miał z kim pogadać to jadę Ja też swoją wypolerowałem w garażu się suszy- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Kurde jaki ja dziś jestem nie tomny. Zakręciłem się Sorrki nie było ptań i uwag. Ja cały czas myślałem że jest rozmowa o antenkach (jak temat wskazuje)- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Jakim Lincolnem?? Nie ma nawet takiej opcji.- Spociki w Skierniewicach
O to ktoś będzie ?? Czy sam sobie postoje i wróce??- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Ale wy tu głupotki gadacie. Ziemia to nie talerz. CB nie sięgniesz nawet końca Polski. Po pierwsze nie ma takich mocy (tak to by nadawali TV z jednej stacji w Polsce), ale nawet jak by byłą taka moc to i tam masz krzywiznę Ziemi, dlatego są satelitki wokół Ziemi, żeby tą krzywiznę jakoś "wyprostować"- Spociki w Skierniewicach
Trochę się pogoda spier... Moja niunia już lśni i czeka w garażu, sygnał do wyjazdu i jadę. PS. Kto zamawiał pogodę?? Bo o tym chyba zapomnieliśmy.- Spociki w Skierniewicach
- [B5 AFN] Zaniżona temperatura na wyświetlaczu
OK, inaczej Weź wyjmij całkowicie czujnik (rozłącz go) i powiedz co Ci się wyświetla na wyświetlaczu?? Moim zdaniem masz albo zwarcie między kablami, albo przebicie do masy. PS, a jak podłączysz bezpośrednio omomierz do jednego czujnika i do drugiego to też Ci nic nie pokazuje?? Musi przecież to jest rezystor. Jak masz nieskonczonosc lub zwarcie to rypniety jest czujnik.- Spociki w Skierniewicach
Aha ja jestem na 100% [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 13:14_________________________________________________A i jeszcze w nagłówku by się przydał dokładny adres, bo mi jest potrzeby żeby dojechać. (adres spotkania-zalewu)- [ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Pompka od sprzęgła dostała trochę powietrza. 1 i R włączysz tylko jak dociśniesz dobrze sprzęgło (trzeba wcisnąć mocniej w porównaniu z innymi biegami). Jak dostanie pompka trochę powietrza to nie pompuje tyle płynu ile powinna. Ten temat już przerabiałem w Audi 100 wiele razy. Teraz jest ok bo się odpowietrzyła.[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 10:22_________________________________________________Zaczynają Ci się pewnie zapychać te kanaliki w pompce. Najlepiej wymień płyn hamulcowy, to spłynie może ten syf.- Spociki w Skierniewicach
No w sumie masz rację.- Spociki w Skierniewicach
pany to może przełożymy na jakiś inny dzień, bo lipa wychodzi.- [ALL] Co sądzicie o dolewaniu niewielkich ilości MIXOLU do paliwa ?
Ja chyba zaczne stosować dodatki z firmy STP. Wlewa się je średnio co 5 tys to w moim przypadku w odstępach ok 2-3 miesięcy.- Spociki w Skierniewicach
I to mnie bardzo cieszy- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Nikt tu nie mówił że nie jest najlepsza, ale jest na równi z Santiago i tego nie można zaprzeczyć, co do tego zysku, to jest tylko teoria firm, żadna antenka nie uzyska 5-6dB.- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak się ni Taki mi zalali do passata też dieselka, w serwisie w Płocku.- [ALL] Wybór anteny do CB-Radia
No weź...Przecież Ci piszę, że posiadam obie i obie porównywałem. Sirio jest mocniejsza, ale w użytkowaniu tego nie zauważysz, która ściąga lepiej i która lepiej działa (za duży kaliber, zarówno jednej jak i drugiej). truckmaniac ma rację że nie widzi różnicy. Kierownik jeżeli uważasz że Sirtel to lipa, to to samo musisz powiedzieć o Turbo.- [ALL B5] Ciągle działa przerywacz świateł awaryjnych
Tutaj masz jak to dziadostwo rozebrać: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t18542.0.html- [B5 AHH] Świecąca kontrolka otwarcia klapy bagażnika
Nie może dotykać masy a to nie ja mam ten błąd Jeżeli zacisk plusowy by dotykał do masy to światło by paliło się cały czas, jeżeli by zacisk minusowy by się stykał, to by działało prawidłowo. W obwodzie musi być przerwa, więc albo krańcówka albo przetarły się przewody ale niczego nie dotykają, najprawdopodobniej w tym miejscu co napisałeś doszło do uszkodzenia przewodów.- Spociki w Skierniewicach
U mnie narazie nic się nie zapowiada że coś będę robił w sobotę, więc na 99% jestem. Tobi będziesz?? Jak się nawi sprawdza?? - Spociki w Skierniewicach