Treść opublikowana przez Gracjan
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zapomniałem dodać że blacha coś krzywo wisi :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Hak to znak rozpoznawczy Kowiego
-
[ALL] wiata, blaszak, namiot, markiza a pozwolenie??
Jak Cię nikt nie zakapuje że stawiasz coś to będzie spokój, ja postawiłem blaszak około 40m2 z fundamentami i nikt się nie przyczepił.
-
[B5 AGB] VIAGRA
O niczym ciekawym :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Dodatek stp problem
Jak nalane na pełen bak to bym olał i jeździł, a jak nie to dolał do pełna lepszej ropki...
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Kiera do zmiany... Nie podoba mi się ten tunel, za dużo tego...
-
[ALL] 1,9 tdi najpierw kopci a później biały dym
Można zmierzyć zawartośc spalin w płynie chłodniczym.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Taki składak to nie składak To są składaki: http://www.kjauto-service.yoyo.pl/
-
[ALL B5] Audi S4
To ja dam Ci swoje hamulce a ty mi daj swoje, mi to nie będzie przeszkadzało że są trochę zasłonięte
-
[ALL B5] Audi S4
Tak, 8,5J i ET35.
-
[ALL B5] Audi S4
Nie ważyłem dokładnie ale kilka dobrych kilogramów napewno
-
[ALL B5] Audi S4
W porównaniu do poprzednich to schudło
-
[ALL B5] Audi S4
Czyli felga + opona będą ważyć okolice 19kg.
-
[ALL B5] Audi S4
Dzięki za opinie Flyer, z tego co mi wiadomo felga waży 8kg, dochodzi do tego waga opony, chyba podobna masa, wiem tylko tyle jest mega lżejsza niż Avus II Jak będę miał koło zrzucone to zważę dokładnie.
-
[ALL B5] Audi S4
Do czasu jak mi nie zrobią innego wyjazdu z domu to nie da rady, już teraz czasami przytrze... Teraz auto będzie miało odpoczynek, 3tyg conajmniej będzie stało w garażu, przychodzą do mnie plac w kostce robić... może wpadnie coś nowego, najpierw muszę się zając czujnikiem EGT bo zaczyna sypać błędami i różnie jest z doładowaniem, czujnik jeszcze na gwarancji, ma 9 miesięcy... Powoli trzeba myśleć o programie, koło października chciałbym jechać do aligatora żeby coś tam pomodził
-
[ALL B5] Audi S4
Nowe koła już na aucie, BBS CH 8.5Jx18 z oponą 225/40/18
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Według mnie będą OK, ruville robi raczej dobre części
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Jedź na spota, napewno ktoś użyczy na chwile modułu...
-
iphone4 a może cos innego??
Mam Galaxy S II i nie powiem na niego złego słowa...
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
A jak w 1.8T wygląda temat modułów zapłonowych ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Efekt :kox: :notworthy:
-
[ALL B5] Audi S4
Auto po kuracji Meguiarsem:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wygląda na 13"
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja napewno się melduje na takim spocie A kiedy to się dostosuje, choć chyba lepiej przed ostatni weekend sierpnia.
-
Ceny paliwa marzec 2026
5.62zł PB98 Katowice BP Pozdro :gwizdanie: