Treść opublikowana przez mar_92
-
[ALL B5] Problem z nawiewem
może to być zimny lut
-
[B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego
Korek wymieniony i jest To teraz tylko lać i jeździć , szerokości
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
olej spełniający norme:505.01 - 506.01 - 507.00 jakiej firmy sam zdecyduj
-
[ALL] Różne indeksy na oponach
Spokojnie możesz zakładać
-
[B5 1Z] Prędkość-odcięcie??
Na pewno ktoś z klubowiczów w Toruniu ma
-
[B5 AFN] Dziurawy Cooler?
To teraz tylko jeździć,,szerokości,,
-
[B6 AVF] Opinie na temat paliw Orlen Ekodiesel
Koledzy ,jeżdżę już od trzech lat na tym ekodislu .Żadnej zmiany auto jeździ jak jeździło
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pewnie to samo co teraz,by wszyscy płakali i tankowali Dziś w Łodzi na NESTE ON tańszy o 3 grosze i kosztuje 5,76 ,jest postęp
-
Instalacja HHO w TDI
Jest to dobre dla ciężarówek
-
Instalacja HHO w TDI
Dziś się dowiedziałem jaki koszt jest instalacji,około 4000 tys. Gościu powiedział tak jeżeli auto pali 8 litrów ropy to po zamontowaniu będzie palił jakiś 4,5-5 a resztę gazu .Czyli żaden zysk
-
Instalacja HHO w TDI
czy ktoś wie jaki koszt montażu jest
-
[ALL] Pęknięty zbiornik spryskiwaczy
Poszukaj używki,to będzie najlepsze rozwiązanie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
J Jestem ciekaw ile razy jeszcze będzie to pytanie,ręce opadają
-
[B5 AFN] Parę pytań do fachowców spalanie ciśnienie itp
Kolego w łodzi gdzie są korki i do pracy mam 6,5 km pali mi 7 litrów teraz ,w tamta zimę potrafił palić 8,5 bo termostat miałem walnięty. Wydaje mi się ze i będzie wiadomo
-
Ceny paliwa marzec 2026
czyli nic nowego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dana jestem ciekaw dlaczego jest różnica ,w ilości mieszczącego się oleju
-
[B5 ABC] Uszczelki pod pokrywy zaworów
U mnie mechanik założył na silikon czerwony,od dwóch lat susza-jakiej firmy nie wiem bo to on kupował
-
[ALL] Proszę o pomoc 1% podatku choruję na SM
Ja jak będę rozliczał to masz Pozdrawiam
-
Legalna ściema szyb xD
Ja bym chętnie zobaczył na żywo ich miny :>
-
[B5 AKN] Jakie spalanie pokazuje wam w VAGu ?
Witam Serdecznie dziękuje jutro sprawdzę Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Jakie spalanie pokazuje wam w VAGu ?
Koledzy jak vag można sprawdzić ile pali
-
[ALL] Odwrócona czwórka
jak tez widziałem parę szt , tylko ze to nie oryginalne znaczki były
-
[B5 AFN] Centralny zamek
widocznie się rozkodował
-
[ALL B6] Gniazdo 12V w bagażniku Avant
http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ jedyne 152zl
-
[B5 ARM] Nie chce zapalić
trudno określić co może z nią być,najlepiej jak byś miał kogoś, żeby podmienić i sprawdzić,pisze o tej przepustnicy- bo znajomy miał podobny objaw jak mu padła