Treść opublikowana przez kkrawat
-
sprężyny z sedana do avanta
Dzięki za info - zawias będzie do sprzedania a ja szukam czegoś do avanta Q.. Właśnie rozmawialem z dwoma osobami co handlują sprężynami sportowymi /FK i Supersport / i spreżyny sedan i avant sa takie same u nich...zgłupiałem zupełnie teraz... Katalog on-line H&R pokazuje dokądnie taką samą specyfikacje sprezyn do avanta i sedana
-
sprężyny z sedana do avanta
Mówisz ze az taka róznica jest ? Te masy sciągnąłem z netu sedan 1.8TQ - 1340kg avant 1.8TQ - 1365kg sedan 1.9tdiQ - 1350kg avant 1.9tdiQ - 1385kg Ciekawe jak to jest w rzeczywistości bo w dowodzie mam 1415kg wbite
-
sprężyny z sedana do avanta
Kurde myslałem ze skoro jest 15-20kg róznicy miedzy sedanem a avantem to nie bedzie to miało znaczenia
-
sprężyny z sedana do avanta
Pytanie jest takie - czy ktoś zakładał w ten sposób ? Czy tył bardziej usiądzie w avancie? Konkretnie to mam do założenia -40mm z sedana i nie wiem jak to wyjdzie na moim avancie
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
wiem ze to nie tanio ale mało kto się tym jeszcze zajmuje...No własnie Piotrek ma racje - ty masz skrzynie 5gang to podejdzie ci może sprzęgło AWX a ono dotego setupu po korekcie powinno dac rade..
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
Mi sie nie podoba sorki ale do przedlifta sa dwie opcje - jedna to rezanie a'la Mrogal a druga to ori halogeny - tu macie numery części tylko ceny powalają niestety halogen lewy - 8D0-941-699-D halogen prawy 8D0-941-700-D ramka halogenu prawa - 8D0 941 778A lewa - 8D0 941 777A
-
Siada dwumas . Co zakladac? 1.8t 220km 310nm
Dawid zapytaj tutaj Sprzga samochodowe, regeneracja i tuning
-
Audi a4 b5 1.8t, AEB, Quattro, Avant, 98r. Rozrząd
Jasne, że moze być słabszy a w krytycznym przypadku możesz miec glowice do roboty Jak masz pojecie o mechanice to dasz rade - trzeba wałki zdjąć chyba do tego.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
do seryjnej turbiny? seryjne wystarcza ewentualnie max 320
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pawel_M dlatego napisałem że z AEB nie zrobi GTRa przy 200KM ale do sprawnego przemieszczania się już wystarcza:) WhyMe czytam cały wątek od początku więc może Ty tez powinieneś... Każdy ma swoje podejście do modyfikowania auta ale tak sobie myslę, że lepiej pozbierać graty typu TIP czy DP dokupic wtryski i jechac na program - tym bardziej że FMIC juz masz więc zacząłeś zabawe...Na seryjnej turbinie po dobrym programie w porównaniu do serii będziesz mega zadowolony i wtedy mozna się bawić w BOVy jeśli nadal bedziesz chciał No ale zawsze mozna iść swoja drogą
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Whyme prosze cie...jeździsz 150KM serią i chcesz robić psssstt...ja się pytam po co ? babcie chcesz na pasach straszyć....bo rozumiem że masz moc i robisz psstt i jak podjedzie do ciebie coś co ci zrobi "prawdziwe" psst to chociaż nie będzie ci wstyd....Zrób sobie te +-200KM chociaż bez zmiany turbo to cięzko będzie, załóż stożek z 007 i cos tam usłyszysz..i nie rób z poczciwego AEBa jakiegoś GTRa...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wszystkie mody typu DP,wydech ,TIP, FMIC rób przed strojeniem
-
blad 561 na benie
nie pamietam w którym bloku to jest - musisz poszukać a bodajże norma to +-10%. U mnie przy walniętej odmie było ponad 25% i wywalało błąd 00561.
-
blad 561 na benie
Log z sondy dużo by powiedział - jakie masz wartości nawet na wolnych obrotach? Chodzi mi o korekty długo i krótkoterminowe.
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Po wsadzeniu wszystkich gratów nie robiłem korekty softu - na rolkach wyszło 185Km i 280Nm. Cyfry może nie powalają ale auto jest żwawe - podobnie wystrojona A6c5 w ośce dostaje po dupsku za każdym razem nie chwaląc sie Jak tylko zrobi się cieplej wpadają springi -40mm od Bulczasa i letnie koła z nowymi oponkami Semperita 225/40/18 - fotki wrzucę do tematu oczywiście.
-
blad 561 na benie
00561 przy gazie to podobno częsty przypadek. U mnie na przykład był spowodowany dziurą w odmie.
-
1.8T Problem z przyspieszaniem przed i po wymianie przepływomierza
Przepływke wymieniles na oryginalną?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a czujniki spalania stukowego??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to kicha...chyba pozostanie ci wymiana turbiny żeby to wyeliminować bo reszte w sumie już wymieniłes
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
I na tym nowym kompie tez tak jest?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ładnie ale co jeszcze masz problem z boostem ?? Na filmiku widac że ładnie i równo jedzie i czas do 100 też dobry...
-
1.8T AEB jakie powinno byc cisnienie oleju i jaki olej najlepszy ????
Jeśli masz 1.5bara na wolnych przy rozgrzanym silniku to OK Olej zmień na 5w40 - nie lej tylko CASTROLA Świece NGK platynowe PFR6Q
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kkrawat mam juz auto do jazdy na codzien wiec chyba bedzie jednak przelot , jak wracam prawdopodobnie zmiana sprzegla i remap ADR jako dupowóz zostaje ? - kiedy wracasz?
-
Przeladowanie... Inaczej
o f*ck nie mówie, że masz silikony kupować od razu ale zwykły przewód paliwowy w oplocie sznurkowym chociaż po 9,99pln za metr
-
Przeladowanie... Inaczej
A co masz za burdel z przewodami ? Dużo tego przecież nie ma w AEB