Treść opublikowana przez kkrawat
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
Możliwe..to jest druga opcja albo pierwsza tylko że sonda do AEB jest w cenie Myslałem żeby przepływke wyczyścić ale boje się troche żeby nie padła mi po zabiegu
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
Tomek w zasadzie to nic, ale mam ciągle błąd ustalenia składu mieszanki 00561 a MAF na wolnych pokazuje w dolnych granicach ok 2g/s. Pomysłu juz nie mam od czego ten błąd moze byc i teraz kolej na przepływke :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Czyszczenie przepływomierza
Ktoś czyścił przepływke w AEB ? Jak tak to czym? I czy działa po tym zabiegu :gwizdanie:
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
Ładniutki avancik
-
[ALL] Wycieraczki co sądzicie???
Popieram - Valeo jest Sprawdzałem Boscha Alca i jeszcze jakieś marketowe - wszystkie zbierają dobrze tylko chwile po założeniu a Valeo daje rade już 2 rok...
-
[B5 AEB] czujnik spalania stukowego
witam na vagu wywala mi błąd czujnika spalania stukowego - signal too low - sporadyczny...jak sprawdzam w blokach to jeden pokazuje ok 1volt na wolnych a drugi 0,5volta. PYTANIE - czy może to być spowodowane słabym dokręceniem czujnika czy po prostu czujnik pada ??
-
[B5 AGB] VIAGRA
do niebieskiej esy wszystko w biel
-
Dobrzy chiptunerzy
w Wielkopolsce masz Goodhope - www.goodhope.pl
-
[B6 AVJ] Przepływomierz inne nr. 1.8T
a jakie masz błędy na VAGu ?? błąd przepływki czy 00561 od mieszanki? ten drugi raczej od lpg..
-
[B5 AFN] Póki co fabryczna Audi A4 AFN 99r. :)
Kolejna ładna Włoszka - i nawet nie poobijana :> NIech się sprawuje :>
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
:kox: :kox:
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Hmm muszę się temu przyjrzeć ale na fotkach chyba gorzej wygląda niż w realu..BTW w Ostrowie mi wydech robili i tak powiesili
-
silnik AEB
A gdzie przewodnik/legenda do tematu
-
[B5 ANB] Wymiana filtra oleju-czy potrzebny jakiś pierścień uszczelniający?
jest oryginalna ale wiesz jak to piszą w instrukcjach
-
[B5 ANB] Wymiana filtra oleju-czy potrzebny jakiś pierścień uszczelniający?
Chodzi o podkładkę pod śrubę spustową w misce olejowej
-
[ALL B7] Otwór felgi 79,5
otwór masz w B7 taki jak w każdym Audi czyli 57,1 - felga ci wejdzie tylko pierścienie dość duże będą..
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
Armi ale po co?? chyba ze akurat dostepny był 97 A Maxcudo pisze że jak kupił to był w środku AEB - były jeszcze AEB w poliftach?? więć wygląda na to że ktoś kasy dorzucił ....A poduszek może 6 nie być tylko rezystorki i zaślepki..
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
6 poduszek w 97 roku i ASR..coś nie bardzo to widze..z drugiej strony po co komu było wstawiać w polifta rocznik 97
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Dziś słyszałem i jest ładne psssst
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
raczej podmianka na inny zostaje..
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
Jest dobrze u siebie tez ramke na czarno robię..
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
no właśnie też nie zrozumiałem czemu do Ciebie..
-
.
Kolor super tylko S4 ma chyba inny ten zółty.. :gwizdanie:
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
nie pamiętam czy od niego kupowałem ale chyba tak http://allegro.pl/audi-a-4-combi-daszek-hit-cenowy-i1490888350.html zdjęcia jutro
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
Włoszka - sprowadzona z Włoch daszek z allegro..tylko trzeba uważać przy klejeniu go do klapy bo to laminat niestety..