Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkrawat

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkrawat

  1. Możliwe..to jest druga opcja albo pierwsza tylko że sonda do AEB jest w cenie Myslałem żeby przepływke wyczyścić ale boje się troche żeby nie padła mi po zabiegu
  2. Tomek w zasadzie to nic, ale mam ciągle błąd ustalenia składu mieszanki 00561 a MAF na wolnych pokazuje w dolnych granicach ok 2g/s. Pomysłu juz nie mam od czego ten błąd moze byc i teraz kolej na przepływke :gwizdanie:
  3. Ktoś czyścił przepływke w AEB ? Jak tak to czym? I czy działa po tym zabiegu :gwizdanie:
  4. Ładniutki avancik
  5. Popieram - Valeo jest Sprawdzałem Boscha Alca i jeszcze jakieś marketowe - wszystkie zbierają dobrze tylko chwile po założeniu a Valeo daje rade już 2 rok...
  6. witam na vagu wywala mi błąd czujnika spalania stukowego - signal too low - sporadyczny...jak sprawdzam w blokach to jeden pokazuje ok 1volt na wolnych a drugi 0,5volta. PYTANIE - czy może to być spowodowane słabym dokręceniem czujnika czy po prostu czujnik pada ??
  7. do niebieskiej esy wszystko w biel
  8. w Wielkopolsce masz Goodhope - www.goodhope.pl
  9. a jakie masz błędy na VAGu ?? błąd przepływki czy 00561 od mieszanki? ten drugi raczej od lpg..
  10. Kolejna ładna Włoszka - i nawet nie poobijana :> NIech się sprawuje :>
  11. Hmm muszę się temu przyjrzeć ale na fotkach chyba gorzej wygląda niż w realu..BTW w Ostrowie mi wydech robili i tak powiesili
  12. A gdzie przewodnik/legenda do tematu
  13. jest oryginalna ale wiesz jak to piszą w instrukcjach
  14. Chodzi o podkładkę pod śrubę spustową w misce olejowej
  15. otwór masz w B7 taki jak w każdym Audi czyli 57,1 - felga ci wejdzie tylko pierścienie dość duże będą..
  16. Armi ale po co?? chyba ze akurat dostepny był 97 A Maxcudo pisze że jak kupił to był w środku AEB - były jeszcze AEB w poliftach?? więć wygląda na to że ktoś kasy dorzucił ....A poduszek może 6 nie być tylko rezystorki i zaślepki..
  17. 6 poduszek w 97 roku i ASR..coś nie bardzo to widze..z drugiej strony po co komu było wstawiać w polifta rocznik 97
  18. Dziś słyszałem i jest ładne psssst
  19. raczej podmianka na inny zostaje..
  20. Jest dobrze u siebie tez ramke na czarno robię..
  21. no właśnie też nie zrozumiałem czemu do Ciebie..
  22. .

    kkrawat odpowiedział(a) na andrewsc temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kolor super tylko S4 ma chyba inny ten zółty.. :gwizdanie:
  23. nie pamiętam czy od niego kupowałem ale chyba tak http://allegro.pl/audi-a-4-combi-daszek-hit-cenowy-i1490888350.html zdjęcia jutro
  24. Włoszka - sprowadzona z Włoch daszek z allegro..tylko trzeba uważać przy klejeniu go do klapy bo to laminat niestety..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.