Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. jeśli widzi Ci iphona to gdzieś jest emulator, trzeba będzie go odłączyć
  2. to sprawdzaj dalej i się męcz.... a kable nawet po 20zł są
  3. nigdy nie miałeś takiej sytuacji ze nie mogłeś sie na coś zdecydować i pytałeś innych o opinię? od tego chyba jest to forum jeśli chodzi o wygląd auta to nie, to mi mają się moje auta podobać, nikomu więcej a jeśli chodzi o sprawy techniczne to wiele razy pytałem
  4. swoją drogą kolega kupił ARLa golfa i po programie wyplul 197km i bodaj 407nm fakt że jest zimno ale powiem że jestem pod wrażeniem
  5. dziewczynę, żonę też zapytasz?
  6. nie porównuj nagłośnienia b5 do b6, w b5 nawet bose nie gra
  7. nie ma się czym chwalić, serią jeżdżę....
  8. każdy takie coś może mieć wystarczy odpowiednia przystawka za pareset eu i masz
  9. ja jeszcze takiego nie widziałem
  10. takie że kupisz 2-3 używane skrzynie za to
  11. jest przy skrzyni, u mnie było to samo.... nie wiem ile kosztuje ja wziąłem sobie z anglika
  12. każda z wzdłużnego 4cylindrowego tdi z grupy vag
  13. aju odpowiedział(a) na Marcu temat w Audi A4 B5
    każda z wzdłużnego 4 cylindrowego diesla a z grupy vag
  14. jak już to tylko bilstein wiele osób chwali, negatywnych opinii nie słyszałem a na monroe owszem
  15. szlak przetarty bardzo dokładnie
  16. może jakiś mały powietrzo chwytacz na masce
  17. no to obniż sobie samochód o 120-150 mm i zobaczymy czy na naszych polskich drogach będzie lepiej nie robi mi to problemu , tylko nie mogę zjechać z krawężnika większego niż 3cm~ bo haczę takimi metalowymi wypustkami na podwoziu
  18. zawsze można zmienić wsad i zrobić z anglika EU i z benzyny diesla i na odwrót
  19. skoro to nie CR więc pewnie konstrukcja podobna do mojej 115ki, to co napisałeś właśnie wceluje w taką moc przy odrobinie szczęścia będzie 18x i 380-390~Nm.... Tyle że ja nie szukał bym pompek AL bo większość w oborocie to już dojechane szroty, oddał bym "swoje" do regeneracji i przeróbki na bardziej wydajne
  20. takie wahacze już widziałem na 034Motorsport. Jeśli chcesz to zrobić musisz kupić sobie wahacz z Q najlepiej uzywany bo wiadomo będzie tańszy
  21. jeśli ruszasz lewarkiem i dźwięk się zmienia no to chyba nie łożyska....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.