Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] RNS-D - jaka zmieniarka?
jeśli widzi Ci iphona to gdzieś jest emulator, trzeba będzie go odłączyć
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
to sprawdzaj dalej i się męcz.... a kable nawet po 20zł są
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
:doh1:
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
nigdy nie miałeś takiej sytuacji ze nie mogłeś sie na coś zdecydować i pytałeś innych o opinię? od tego chyba jest to forum jeśli chodzi o wygląd auta to nie, to mi mają się moje auta podobać, nikomu więcej a jeśli chodzi o sprawy techniczne to wiele razy pytałem
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
swoją drogą kolega kupił ARLa golfa i po programie wyplul 197km i bodaj 407nm fakt że jest zimno ale powiem że jestem pod wrażeniem
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
dziewczynę, żonę też zapytasz?
-
[ALL B5] Jakie radio koncernu VW zadziała z pełnym fisem (rds)??
na 100% mp3
-
[B5 AHU] oryginalny subwofer w avant
nie porównuj nagłośnienia b5 do b6, w b5 nawet bose nie gra
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
nie ma się czym chwalić, serią jeżdżę....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
każdy takie coś może mieć wystarczy odpowiednia przystawka za pareset eu i masz
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
ja jeszcze takiego nie widziałem
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
takie że kupisz 2-3 używane skrzynie za to
-
[B5 AFN] Problem ze sprzęgłem - nie odskakuje do końca...
jest przy skrzyni, u mnie było to samo.... nie wiem ile kosztuje ja wziąłem sobie z anglika
-
[B6 AVF] Uszkodzona skrzynia FRL,czy łożyska kół ?
każda z wzdłużnego 4cylindrowego tdi z grupy vag
-
[B5 AFN] Problem ze sprzęgłem - nie odskakuje do końca...
wysprzęglik
-
[B6 AWX] Słabo się rozpędza i Po chwili ma właściwą moc
- [B5 AHU] Kod skrzyni biegów
każda z wzdłużnego 4 cylindrowego diesla a z grupy vag- [ALL B6] Glebienie - kilka pytań
jak już to tylko bilstein wiele osób chwali, negatywnych opinii nie słyszałem a na monroe owszem- [B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
szlak przetarty bardzo dokładnie- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
może jakiś mały powietrzo chwytacz na masce- [ALL B6] Glebienie - kilka pytań
no to obniż sobie samochód o 120-150 mm i zobaczymy czy na naszych polskich drogach będzie lepiej nie robi mi to problemu , tylko nie mogę zjechać z krawężnika większego niż 3cm~ bo haczę takimi metalowymi wypustkami na podwoziu- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zawsze można zmienić wsad i zrobić z anglika EU i z benzyny diesla i na odwrót- [B7 BRB] Co można jeszcze zrobić w mojej a4 1.9 tdi BRB?
skoro to nie CR więc pewnie konstrukcja podobna do mojej 115ki, to co napisałeś właśnie wceluje w taką moc przy odrobinie szczęścia będzie 18x i 380-390~Nm.... Tyle że ja nie szukał bym pompek AL bo większość w oborocie to już dojechane szroty, oddał bym "swoje" do regeneracji i przeróbki na bardziej wydajne- [ALL B5] Rysunek techniczny górnego wahacza tył w Quattro
takie wahacze już widziałem na 034Motorsport. Jeśli chcesz to zrobić musisz kupić sobie wahacz z Q najlepiej uzywany bo wiadomo będzie tańszy- [B6 AVF] Uszkodzona skrzynia FRL,czy łożyska kół ?
jeśli ruszasz lewarkiem i dźwięk się zmienia no to chyba nie łożyska.... - [B5 AHU] Kod skrzyni biegów