Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Brak prędkości,potrzebna drobna podpowiedz
dobry temat, ja mam tak w golfie, tylko ja nie zauważyłem nic z tym cofaniem, zegary sprawne a nawet już podmieniałem na inne
-
[B6 AVF] Cieknący egr i dziwna praca silnika
ogólnie olej cieknący przez egr to nie dlatego że egr jest zepsuty bo sam w sobie on oleju nie produkuje, olej w dolocie jest z turbiny i/lub odmy, a akurat egr ma tendencje że z niego cieknie... Twardsza praca silnika może być spowodowana złą pracą egr (zaślepienie tego zaworu powoduje też twardsza pracę) Jednak bez VAGa to na prawdę tylko sobie gdybamy niestety ;(
-
[B5 AVG] Licznik z fisem od Audi A4 z automatyczną skrzynią do audi z manualną skrzynią
zmienia się tylko kodowanie
-
[ALL B5] trasmiter
bezpiecznik sobie wymień
-
[ALL B5] Zjada opony od środka
Witam Zauważyłem że na takim obniżeniu jak teraz jeżdżę zaczyna zbierać opony od środka, auto nie ciągnie jedzie prosto. Miało robioną zbieżność. Czy ktoś wie jak można przestawić kąty z przodu żeby nie darło opon może jakoś się to oblicza czy jest jakaś zasada przy mocnym obniżeniu
-
[B6 AWX] Oem +
4 z przodu żadna sprawa... czemu?
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
mało latasz
-
[INNE] K-Sport gwint do e46
- [ALL] HIDy nie zawsze się zapalają
wróżki trzeba pytać ja polecam 5 lub 6k- 2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
ile to ma niutów?- [ALL] OSRAM H7 55W COOL BLUE HYPER WHITE Bez homolagacji - jakie sankcje ?
na pewno nie będzie wyciągał, w najgorszym wypadku stracisz dowód.... ale sądzę że całe życie przelatasz i nikt się nie zorientuje te żarówki były kiedyś gdzieś opisywane, nie pamiętam czy to była gazeta czy jakis program ale w deszczu w nocy była tragedia- [B6 AVF] Jakie głośniki pod ori radio?
nie- [INNE] Niemiecki fis
rnse to też nawigacja, tak samo rnsd a i bns jest nawigacją.... poczytaj- To nie zdrada marki, to tylko film :)
właśnie hasło "królowo lawet" mnie zainspirowała... i ostatni powrót z nad morza gdzie widziałem tylko dwa zepsute auta na poboczu... LAGUNĘ i LAGUNĘ- [ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)
nie trzeba zwalać całej konsoli , wystarczy odłamac ten bolec z listwy akurat w tym miejscu nad konsolą , nie musi być przytwierdzony , wszystko pieknie trzyma a roboty 3h mniej ja zrobiłem tak jak napisał Moskal- To nie zdrada marki, to tylko film :)
ja cały czas myślę czy nie zapakować jakiejś LAGUNY w dieslu na lawetę i nakręcić film że z rodziną jeździmy naszą laguną zawsze na lawecie... a laweta nigdy jeszcze nie zawiodła- [INNE] Niemiecki fis
nawigacja- [B5 AFN] Wtyczka pompy
jakiego boxa- Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja po raz kolejny twierdzę że nic to nie daje, chyba że jara was to że w 1 momencie pokryta jest prawie cała szyba, ale różnicy w czyszczeniu nie ma- [B5 AJM] Brak mocy
przeładowanie jest- [B5 AFN] Świst powyżyej 2000 obrotów tryb awaryjny
ktoś przed Tobą celowo ją tam umieścił aby nie pracował ten zawór- [B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
a skąd wiesz że plecionka jest cała że z wierzchu druty są niepozrywane to jeszcze o niczym nie świadczy, tak samo nie wiem jak można napisać DWUMAS JEST OK, a skąd wiesz? rozumiem że nówkę założyłeś z pudełka i trzęsie dalej- Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
jak patrzę na moją średnią prędkość, po 3 tygodniach jazdy która uwaga wynosi 37kmh to co za różnica- Mercedes-Benz w201 250d OM602
miałem 290GD ten typ silników jest nie do zajechania... a co wlejesz do baku to będzie jechać Tylko nie lej słonecznikowego na zimę mój miał później problem z paleniem- [INNE] K-Sport gwint do e46
Panowie czy ktoś ma jakieś opinie o zawieszeniu (gwint) K-sporta? chcę włożyć w mojego Paździocha e46 3.0d tutaj np jest aukcja i niby ma też regulację twardości http://allegro.pl/k-sport-bmw-e46-zawias-gwintowane-ksport-gwint-i1838363072.html Nie chcę żadnych mtsów fk i innych wynalazków a na nowe H&R ani KW nie stać mnie w tej chwili - [ALL] HIDy nie zawsze się zapalają