Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
podaj oznaczenie skrzyni jaką teram masz, może to wystarczy
-
[A4 B6] Jak podlaczyc ori wzmacniacz/glosniki tyl na chincze
musisz podłączyć aktywny tył, czyli to co Ci zostało, łączysz wyjściami RCA w radiu
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
musi być inna.... zrozum :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Błędnie sygnalizuje niski poziom oleju.
nic to nie da, wystarczy podnieść i zamknąć maskę i komunikat gaśnie na jakiś czas
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
no bo są krótsze biegi = inna skrzynia
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
niby w czym :gwizdanie:
-
[ALL] Czy 1,9tdi 101ps po chipie będzie mniej więcej tym samym co tdi 131ps? (A4 b6)
kowi ma rację w 100% nie da się trzymać powyżej 170 na trasie przez kilkaset km, olej idzie maks w górę.....
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
jest to nie możliwe mieć inne prędkości czy obroty mając te samą skrzynię i nie zmieniając wielkości kół..
-
[B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
jak nie masz ponad 300 to mi dwumas starcza
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
- [B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
pół forum- [ALL] Czy 1,9tdi 101ps po chipie będzie mniej więcej tym samym co tdi 131ps? (A4 b6)
AVB to bardziej taki AJM AWX godniejszy silnik do modzenia Ale jak chodzi Ci o dynamikę to kolega ma taki silnik zrobiony na 145koni i 360niutów i radzi sobie bdb- [B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
w świat 1,8T dopiero wchodzę.... w 1,9 jak włożyłem kiedyś jednomas zaczęły występować drgania przy ruszaniu i w pewnym przedziale obrotów. Jeżdżę znów na dwumasie. Ten jednomas z aukcji jest lżejszy co relatywnie będzie przekładało się na szybsze wkręcanie na obroty, nie wiem jak z drganiami, musiał byś uderzać do chłopaków co dłubią ostro 1,8t- [B5 AHH] I,9 TDI Odwadnianie filtra paliwa
ja zmieniam f. paliwa co drugą wymianę paliwa więc co jakieś 25~tyś km, jeszcze nigdy nie miałem kłopotów przez to że wymieniłem filtr- [B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
tak to dwie skrzynie dla mnie- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
nie jechałem jeszcze autem które robi na prawdę robotę, galardem jechałem jako pasażer na torze poznań, brak większych doznań, q7 6.0tdi obecnie już po programie ma moja matka... jakoś daje rady ale już nie cieszy, m3 nie wiem jak jadą nowe w e36 jak miałem 18lat to mnie to jarało .... ale się rozpisałem same bzdury JEDZIE TYLKO MOTOR (i veyron ale to nie moja liga ) ale ma większe straty mocy za to ma lepszą trakcję- [B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?
tak to lekki jednomas- Sprzęgło AWX do AFN/AVG
nie jest twardszy- [B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
http://www.dieselschrauber.de/GKB.html- [B5 AJM] zdzira na 19kach
poluje na recaro TYLKO w materiale- [B5 AEB] [ALL B5] rant ochronny jakie opony? 205/55/16
ale przecież on nic nie daje, a przy takim balonie to nawet potrzebny nie jest- [B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
oryginalnie można też trafić sachs- [B5 AJM] Błędne wskazania obrotomierza i prędkościomierza po zmianie licznika
wgraj wsad z europejczyka, kodowanie to nie zmiana anglika na europę- [B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
no co TY, a mi w AJM nowe 228 trzymało 420... fakt nie długo ale trzymało Po prostu jak sprzęgło zajechane to nie ma co gadać- [ALL B7] Radio CD/mp3
przefiltruj sobie allegro do 350zł (tylko markowe radia) za tą kasę to każde będzie tak samo grało, więc popatrz żeby Ci się podobało i weszło w kolor podświetleniem - [B6 BFB] Czy jest różnica w dwumasie w BFB i BEX quattro?