Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
ja miałem tak, poszedł synchronizator trójeczki, wymieniłem na innego DUKa ale w końcu wymieniłem an skrzynie z passata
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów do 1.9tdi
a dlaczego tylo te skrzynie, uzasadnij to? Czym np od nich różni się skrzynia duk czy ehn? (poza długościami oczywiście)
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
starczy, ja latam na sprzęgłe z AWXa
-
[B5 AJM] Trojka lekko zgrzyta na zimnym silniku
wymień olej.... ale myślę że skrzynia będzie do wymiany (synchronizator pada)
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
słuchaj nie patrzyłem jeszcze... ale mam jedną uwagę, sprzedałem skrzynię z B6 koledze z B5 i mówi że wszytko gra Mogę zerknąć ale dopiero na weekend jak będę w domu
-
[ALL TDI] Sprzęgło AWX vs VR6
mówisz o zebach w środku "na wałek" k**wa nie policzyłem tego no to mam piekny zestawik
-
[ALL TDI] Sprzęgło AWX vs VR6
da się założyć
-
[B5 AJM] Słychać lekkie syczenie, okolice EGR
dzięki za rysunki Temat ogarnięty, rurkę kupiłem nową (przetarła się minimalnie w jednym miejscu)
-
Chińskie Audi - podróby
są tez plusy "kochanie kup mi auto.... oczywiście kupię Ci nowe AUDI" po czym kupujesz za 1/30 ceny takiego audi chińskiego złoma a żona i tak w niebo wzięta
-
[B5 ADR] Padły górne wahacze LEMFORDER
tu raczej zgodzę się z Tobą w 99% Więc wygląda na podróbkę
-
[B5 AFN] Po wymianie turbo w AFN na AWX słyszalny rezonans, buczenie
a ja się spotkałem z czymś podobnym ale nie z rezonansem a buczeniem, przejściówka była źle wytoczona... ale to toczył tokarz nie była kupiona z allegro (ze sprawdzonymi rozmiarami)
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
jozek pisz sie na to pisz
-
[B5 AJM] Słychać lekkie syczenie, okolice EGR
w moim AJM wężyk podciśnieniowy ma może 10 Cm po czym łączy się z plastikową rurką która idzie w prawą stronę silnika, nawet nie wiem gdzie bo nie widzę a że była niedziela to głupio było mi szukać... Zmieniłem ten krótki wężyk co ciekawe miał większą średnicę niż ten od gruszki turbo dobrze że znalazłem w niedzielę takie wężyk ale nic kompletnie się nie zmieniło
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
ja bym zamknął ten wątek... nawet nie gadałeś ze sprzedawcą.... nie słuchasz rad itd, jeśli antena z kablem jest ok to radio jest zepsute, proste!
-
[B7 BPW] Concert CD + jakiś dodatkowy wzmacniacz / bass
a jak BOSE Ci mało to są dużo lepsze zestawy
-
[ALL B6] Problem z bose
bez vaga dalej Ci nie pomogę.... Zostaje Ci sprawdzać czy działa wzmacniacz ale to bez sensu, trzeba zacząć od radia ps. rozumiem że wcześniej wyświetlało się BOSE przy włączeniu radia i teraz też się pojawia na chwilę
-
[B5 AHL] Radio chorus2
bez żadnych obaw? poza tym że szybciej padnie końcówka mocy, poza tym o radio ma wyjście na TYŁ tyle że aktywny
-
[ALL B6] Kod do kluczyka
niestety Grzesiu ma rację, KKLem wojny nie wygrasz
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a skrzynia z B6 ma taki sam rozstaw śrub flanszy przegubu jak ta z passata, jak z B5 i jak z superb więc wszelkie przekładki skrzyń z wzdłużnych 1,9 możliwe
-
[ALL B5] Licznik Pytanie o środek i silniczki
ale po co Ci jager? psują się tak jak Tobie właśnie, ja nawet jagerów nie sprzedaję, jak się trafia biały z tyłu to od razu leci do śmieci
-
Nieznany błąd 03157
z tego co poczytałem to chyba tak
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
a po kasowaniu błąd wraca?
-
Nieznany błąd 03157
zmieniałeś zegary? albo kodowałeś zegary lub climatronic? na forum a6c6 się z tym spotkałem, szukałem tego jak robiłem przekładkę
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
nie czytaj o passacie wbrew pozorom to inne auta g202 może byc integrowany jeszcze z g200 może być jeszcze w bagazniku lub pod siedzeniem szczerze nie wiem gdzie jest, rozbierałeś coś?
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
1545 czujnik parkingowy TYŁ LEWY plik z błędami dodany do VCDSa mi podpowiada że g-202 czujnik przyśpieszenia kątowego