Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    To nie jest bez sensu, ta rura łączy element nieruchomy jakim jest wlot tej rury na dole z ruchomym silnikiem. Działa trochę jak sprężyna, przez co nie jest zrywana Szukaj tego węża albo przetnij i wstaw dopasowaną rurkę w miejsce pęknięcia...
  2. jak dołożysz cenę markowych dystansów to okazja się zamienia w ostre przepłacenie
  3. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    kiedyś się wypali, ale to bez sensu, bo będziesz co ileś czasu obserwował dymienie kopcenie itp nie wywróżymy nic na odległość Zrób wszytko co napisaliśmy i wtedy jeśli będzie się dziać takie coś to będziemy myśleć Zatykasz ic na dole np workiem szmatą czy czymkolwiek a od góry zalewasz go benzyną bądź rozpuszczalnikiem parę razy.... później wyciągasz na dole szmatę i spływa, ale to takie czyszczenie trochę na sztukę bez wyciągania i wytnij tego kata bo będzie zaraz następny problem
  4. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    dolot na bank nie wyczyścił niech się samo wypala.... standardowe podejście Pamiętaj że w wydechy też masz olej po awarii... Zobacz to dosztukowanie bo być może redukcja się przesunęła i puszcza teraz Kopcenie NA CZARNO to najczęstszy objaw nieszczelności w dolocie Myślę że skończy się na robocie na odwal założył poskręcał wziął kasę i oddał auto ;( Mi przestał kopcić tak jak Ci mówiłem po 3-4tyś km i to też dopiero jak wywierciłem dziurki w wydechu na dole puszek i zaczął kapać olej... po tym zabiegu zdecydowałem się na wsadzenie nowego wydechu. Zacznij tak jak Ci wszyscy radza od spuszczenia oleju oraz od dokładnego czyszczenia dolotu wraz z intercolerem, no i szukaj nieszczelności przy okazji
  5. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    tak jak już wstępnie gadaliśmy musisz zobaczyć czemu było normalnie a teraz jest tak dużo oleju, jak by turbo padło to oleju by ubyło a nie przybyło. AWX syczy ale nie tak żeby mówić o potworze Poza tym nie wyciąłeś katalizatora a to podstawa po takiej awarii. Mówiłeś że mechanik się zna, więc raczej nie przelał by oleju, bo czynność prosta choć jak mówił że wlał 4,4 czy tam 4,5 to trochę zmieniam o nim zdanie... Zacznij od doprowadzenia oleju do stanu normalnego, znajomy jak kiedyś ostro przelał to auto kopciło mu szczególnie przy przyspieszaniu. Odkręć rurę od turbo zobacz czy wirnik dostał luzów... Myślę że układ dolotowy też nie został wyczyszczony... [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:04_________________________________________________aha, przejściówkę masz dobrą? ja kiedyś dobierałem nowy oring (oryginalny z węża awx) bo miałem pojedynczy gumowy i uciekało tam trochę powietrza przy deptaniu, a zauważyłem to jak zaczęło się tam robić brudno...
  6. zrób je ze spinacza biurowego
  7. było miliony razy... jedziemy od najtanszych 1. gumy na wydechu 2. plecionka 3. sprzęgło alternatora 4. poduchy 5. pompki 6. dwumas na szybko przez to może Ci drgać
  8. dolutować, proste
  9. mam gdzieś do H&Ra kupowałem nowy swego czasu, tam miałem książeczke jak by z wyciągiem z TUV jak zauważyłem nie ma jednego szablonu
  10. tak, vag commander, można nim odczytać pin ale można i uwalić zegar tak jak masz TY uwalony ale to już trzeba mieć talent. Tym programem można też wgrać nowy wsad do licznika
  11. za 60zł to można mieć kopletny licznik z anglika na części
  12. aju odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Audi A4 B5
    u mnie leży tarcza z passata AWX o symbolu 059141031J i ma sprężyny, właśnie ją oglądałem
  13. np przy zawieszeniu powinno być opisane jaki model jaki nr
  14. aju odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Audi A4 B5
    superb 1,9 130 04r znajomego też miał sprężynki, wiem bo wyciągałem
  15. to znaczy że nie potrzebnie kupował V12
  16. aju odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Audi A4 B5
    moja ma sprężynki
  17. a ujemna to co jest
  18. moja mama ma Q7 z silnikem 6.0tdi... póki co więcej z nim problemu niż radości.... ale jak już jedzie to na całego
  19. możesz pokazać zdjęcia tego auta?
  20. aju odpowiedział(a) na mazaq temat w Audi A4 B5
    witam kolegę z żagania, trzeba zacząć jakie błędy wywala na kompie, z fusów nie będziemy wróżyć... no chyba że nie wywala żadnych błędów
  21. nie ma, jak pali ok i nie przybywa oleju, o kopceniu nie wspomnę
  22. ASZ to poprzeczniak 130koni
  23. aju odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Audi A4 B5
    no to mi dali koło na sprężynkach, być może katalog odesłał sprzedającego do innego zamiennika a wpisali tamten nr
  24. a nie lepiej zobaczyć pod auto
  25. klima, mieszana jazda, dynamiczna jak zawsze ale bez upalań.. no parę startów z 3,0 cały bak do zapalenia się rezerwy 900km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.