Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
To nie jest bez sensu, ta rura łączy element nieruchomy jakim jest wlot tej rury na dole z ruchomym silnikiem. Działa trochę jak sprężyna, przez co nie jest zrywana Szukaj tego węża albo przetnij i wstaw dopasowaną rurkę w miejsce pęknięcia...
-
[B5 AJM] 17x7.5 ET 50
jak dołożysz cenę markowych dystansów to okazja się zamienia w ostre przepłacenie
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
kiedyś się wypali, ale to bez sensu, bo będziesz co ileś czasu obserwował dymienie kopcenie itp nie wywróżymy nic na odległość Zrób wszytko co napisaliśmy i wtedy jeśli będzie się dziać takie coś to będziemy myśleć Zatykasz ic na dole np workiem szmatą czy czymkolwiek a od góry zalewasz go benzyną bądź rozpuszczalnikiem parę razy.... później wyciągasz na dole szmatę i spływa, ale to takie czyszczenie trochę na sztukę bez wyciągania i wytnij tego kata bo będzie zaraz następny problem
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
dolot na bank nie wyczyścił niech się samo wypala.... standardowe podejście Pamiętaj że w wydechy też masz olej po awarii... Zobacz to dosztukowanie bo być może redukcja się przesunęła i puszcza teraz Kopcenie NA CZARNO to najczęstszy objaw nieszczelności w dolocie Myślę że skończy się na robocie na odwal założył poskręcał wziął kasę i oddał auto ;( Mi przestał kopcić tak jak Ci mówiłem po 3-4tyś km i to też dopiero jak wywierciłem dziurki w wydechu na dole puszek i zaczął kapać olej... po tym zabiegu zdecydowałem się na wsadzenie nowego wydechu. Zacznij tak jak Ci wszyscy radza od spuszczenia oleju oraz od dokładnego czyszczenia dolotu wraz z intercolerem, no i szukaj nieszczelności przy okazji
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
tak jak już wstępnie gadaliśmy musisz zobaczyć czemu było normalnie a teraz jest tak dużo oleju, jak by turbo padło to oleju by ubyło a nie przybyło. AWX syczy ale nie tak żeby mówić o potworze Poza tym nie wyciąłeś katalizatora a to podstawa po takiej awarii. Mówiłeś że mechanik się zna, więc raczej nie przelał by oleju, bo czynność prosta choć jak mówił że wlał 4,4 czy tam 4,5 to trochę zmieniam o nim zdanie... Zacznij od doprowadzenia oleju do stanu normalnego, znajomy jak kiedyś ostro przelał to auto kopciło mu szczególnie przy przyspieszaniu. Odkręć rurę od turbo zobacz czy wirnik dostał luzów... Myślę że układ dolotowy też nie został wyczyszczony... [br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 16:04_________________________________________________aha, przejściówkę masz dobrą? ja kiedyś dobierałem nowy oring (oryginalny z węża awx) bo miałem pojedynczy gumowy i uciekało tam trochę powietrza przy deptaniu, a zauważyłem to jak zaczęło się tam robić brudno...
-
[ALL B5] Alternatywa dla ori buzera
zrób je ze spinacza biurowego
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
było miliony razy... jedziemy od najtanszych 1. gumy na wydechu 2. plecionka 3. sprzęgło alternatora 4. poduchy 5. pompki 6. dwumas na szybko przez to może Ci drgać
-
[ALL B5] Alternatywa dla ori buzera
dolutować, proste
-
Certyfikat TUV-potrzebny wzór
mam gdzieś do H&Ra kupowałem nowy swego czasu, tam miałem książeczke jak by z wyciągiem z TUV jak zauważyłem nie ma jednego szablonu
-
[B5 AEB] Szybkie miganie kontrolki IMMO, konumikat dEF. oraz błąd 65535
tak, vag commander, można nim odczytać pin ale można i uwalić zegar tak jak masz TY uwalony ale to już trzeba mieć talent. Tym programem można też wgrać nowy wsad do licznika
-
[ALL B5] Alternatywa dla ori buzera
za 60zł to można mieć kopletny licznik z anglika na części
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
u mnie leży tarcza z passata AWX o symbolu 059141031J i ma sprężyny, właśnie ją oglądałem
-
Certyfikat TUV-potrzebny wzór
np przy zawieszeniu powinno być opisane jaki model jaki nr
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
superb 1,9 130 04r znajomego też miał sprężynki, wiem bo wyciągałem
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
to znaczy że nie potrzebnie kupował V12
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
moja ma sprężynki
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwacze
a ujemna to co jest
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
moja mama ma Q7 z silnikem 6.0tdi... póki co więcej z nim problemu niż radości.... ale jak już jedzie to na całego
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
możesz pokazać zdjęcia tego auta?
-
[ALL B5] Problem z automatem
witam kolegę z żagania, trzeba zacząć jakie błędy wywala na kompie, z fusów nie będziemy wróżyć... no chyba że nie wywala żadnych błędów
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwacze
nie ma, jak pali ok i nie przybywa oleju, o kopceniu nie wspomnę
-
[ALL B6] Ma ktoś może CAHA ?
ASZ to poprzeczniak 130koni
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
no to mi dali koło na sprężynkach, być może katalog odesłał sprzedającego do innego zamiennika a wpisali tamten nr
-
[B5 APU] Tarcze hamulcowe tył avant
a nie lepiej zobaczyć pod auto
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
klima, mieszana jazda, dynamiczna jak zawsze ale bez upalań.. no parę startów z 3,0 cały bak do zapalenia się rezerwy 900km