Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
na przyszły weekend się zabieram za dopasowanie zwrotnic z allroada 2,7bit do mojego ajm, zobaczymy co będzie potrzebne :decayed:
-
[ALL] Komputer pokładowy w wersji Angielskiej
może czas na "wyższego" vaga... ja kluczyków nie mogłem dokodować vagami a vcdsem nie było problemu
-
Jakie oponki na 17" 7.5J felga s line 9 ranion
przecież 17-18-19 to żaden rozmiar jeździ się normalnie, a większość osób narzekających na jazdę na większym kole maks miało do czynienia z 16ką na aucie
-
Strefa motocyklistów
"motogodziny" mi się skończyły.... później godzinę pchałem do domu . Ale po to są takie motory żeby zawsze odkręcać do końca
-
Opony z allegro 235/35/19
ten dunlop to 255 a toyo hałasuje
-
205 / 45 i 225 /45 ? prosze o opinie ? pomoc
najlepiej mieć taki sam rozmiar, pompa nie padła Ci przez opony....
-
Strefa motocyklistów
wczoraj korba mi wyszła w KTMie :sorry:a dziś taka pogoda kurdę
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
te recaro to chyba najbrzydsze dla mnie... Najladniejsze sa cale materialowe mmmmmm- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
nie mówię że nie.... bo przegub ajm nie pasuje do 2,7bit zwrotnicy a przegub z afn jest inny niż ajm- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no zasadniczo to podstawa- POMOCY :-( Skrzynia DGW Quattro
sprzęgło musisz wiedzieć jakie masz to Ci powiem czy będzie pasować, nie chce mi się szukać, wał hmm mogę porównać wal z 1,8tq b5 do 1,8tq b6 i s4b5- POMOCY :-( Skrzynia DGW Quattro
ale co za różnica czy będzie z atj czy afn.... na szybko znalazłem jedną z ATJ ---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:55 ---------- hehe dgw to 5 biegów myślałem że 6... ja bym robił na 6 biegów od razu i miał byś więcej skrzyń do wyboru oraz 1 bieg więcej- Pomoc przy zamaskowaniu plamy na zderzaku (naklejka?)
nie da się tego tanio i skutecznie zamaskować.... trzeba by było albo cały zderzak pomalować albo na zapyłkę z pół zderzaka .....- POMOCY :-( Skrzynia DGW Quattro
w czym jest problem? ja na szybko znalazłem kilka skrzyń na allegro, chyba że chodzi o cenę- Czym przymocować ozdoby ślubne do auta?
powinny dobrze trzymać- [ALL B6] Zakręt na maksymalnie skręconych kołach- zawracanie. problem
a u mnie było tak tylko że w prawo.... wszytko wymienione i dalej tak było, mówię trzeba tak żyć, później zaczął przegub się odzywać, po wymianie zjawiska nie ma- [ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
teoretycznie- Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
przecież pisał że zecior więc 90ka . nie no spoko dupohamownia ale na oko czy na słowo, za***iście- Wymiana sprzęgła regeneracja koła dwumasowego
nic nie regeneruj, 2100zł trochę dużo za 400-600zł można taniej wyrwać- Czy ta navi podejdzie do audi b6
tylko po co komu rnsd ja wywaliłem po paru miesiącach- 8x18" - ET42 - będzie okej?
gwint SUPERSPORT pod 3R- 8x18" - ET42 - będzie okej?
nasze exeo ma na pewno większą glebę niż 3cm- 8x18" - ET42 - będzie okej?
jak wróci z krakowa to cos pstryknę (przypomnij mi na pw jak bym nie wklejał) - [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.