Treść opublikowana przez agoonzo
-
[ALL B6] Koszt wymiany przedniej szyby
To ja też się wypowiem na temat ceny, bo jestem świeżo po wymianie , zapłaciłem 660zł za pilkingtona pod czujnik deszczu, bez czujnika 50zł mniej .
-
[ALL B6] Końcówki wydechu ulter
zrób fotki jak możesz bo też się przymierzam do wymiany końcówek
-
[ALL B8] Poszukuje bardzo dobrego tłumikarza we wrocku
Ja też polecam,robiłem juz tam auta i zawsze byłem zadowolony .Jeśli chodzi o tuning to nie wiem czy akurat w tym jest dobry,ale zwykłe naprawy ogarnia bardzo dobrze i w rozsądnych cenach
-
[B6 BFB] Jaka jest prawidłowa procedura odpowietrzania silnika w 1.8t
ok.,dzięki za wskazówki,tak właśnie zrobiłem,tylko jeszcze zastanawiałem się,czy trzeba odpowietrzać też na wężu od nagrzewnicy,ale rozumiem że sama śrubka wystarczy.
-
[B6 BFB] Jaka jest prawidłowa procedura odpowietrzania silnika w 1.8t
Witam.Muszę odpowietrzyć układ po wymianie chłodnicy .Wiem,że na metalowym przewodzie pod pokrywą silnika jest śrubka i to właśnie tą srubką się odpowietrza, ale prosiłbym o instrukcję prawidłowego odpowietrzania tego silnika, krok po kroku .Czy przy nagrzewnicy tez jest konieczne odpowietrzenie czy wystarczy tylko na metalowym przewodzie?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
ja mam podobne wrażenia,3lata użytkowania, 45tys. przebiegu i poza odmą i cewkami nic złego się nie wydarzyło .A to, że trochę więcej oleju bierze to naprawdę znikomy problem
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć Marcin . Czy jest u Ciebie dostępny czujnik prędkości silnika g28 , numer części 078 906 433 a . Przy okazji dołączam się do pytania o olej do multitronica
-
[ALL] Czy po 2004 (B7 i B8) wszystkie silniki to FSI/TSI ?
Tak, ale nie przyjmuje lpg, a to go dla mnie dyskwalifikuje :gwizdanie:
-
[ALL] Czy po 2004 (B7 i B8) wszystkie silniki to FSI/TSI ?
To jeszcze nie jest tak źle jak myślałem czyli wszystkie B7 1.8t bez wyjątku mają wtrysk tradycyjny . A bałem się, że nie będę miał na co zmienić auta
-
[ALL] Czy po 2004 (B7 i B8) wszystkie silniki to FSI/TSI ?
Pytanie jak w temacie,czy w następnych modelach po B6 wszystkie silniki zastąpiono bezpośrednim wtryskiem, a jeśli nie to które silniki (oznaczenia) mają tradycyjny wtrysk ?głównie chodzi mi o informacje na temat 1.8t i 3.2
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
chłodnica wody i filtr oleju dotarły w ekspresowym tempie dziękuję i na pewno jeszcze nie raz zrobię u Ciebie zakupy
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
kurcze, opaskę też założyłem, może spróbuję ją dokręcić, mam też zaślepiony dolot powietrza i od czwórnika puszczony wąż z filtrem na końcu, ale dalej lipa . Jak będę kiedyś w salonie audi,to kupie ten czwórnik, może coś pomoże
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
chłodnica wody do A4 B6 1.8t BFB ,2003r. z automatyczną skrzynią multitronik ,jaka była by cena ? info na priv
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
ja za to wymieniłem odmę i czwórnik na nowe,przez jakiś czas był spokój,ale ostatnio notorycznie się ta kontrolka zapala :/ chyba jeszcze raz wymienię czwórnik,koszt niewielki wiec chyba spróbuję
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Ale ta siatka to jest standardowa osłonka odmy,tu nie ma żadnej kombinacji...
-
Spoty wrocławskie
panowie,ma ktoś może namiar na części używane do audi we Wrocku i okolicach ? Od jakiegoś czasu szukam do a4 b6 błotnika w dobrym stanie i nic nie mogę znaleźć 2 razy giełda w Lubinie i nic nie trafiłem :/
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Niestety nie ma już tej instrukcji na forum,link jest nieaktualny,niedawno szukałem i znalazłem na jakiejś stronce,także jakby ktos potrzebował to mogę przesłać. a co do docinania to masz rację,bez sensu kupować klimatronik jak można dociąć o ile ma się jakieś w miarę zdolności manualne .robiłem to już w poprzedniej b6,wyszło super,wczoraj dociąłem w następnej b6 i wyszło też bardzo dobrze .Osobiście nawet bardziej mi się podoba klimatronik z aluminiową listwą
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ma ktoś może odrysowany wzornik panelu klimatronika 2din ?chciałbym dociąć swój klimatronik i taki wzornik bardzo by mi to ułatwił
-
[B6 BFB] Przekładnia kierownicza-jakie numery podejdą ?
super,dzięki wielkie a orientujesz się może jaka jest różnica w przypadku zawieszenia s-line? w przyszłości planowałem zmianę na 1BV.takie mam w moim ALT i jestem z niego zadowolony,a w tym BFB jest zwykła zawiecha .czy różnica będzie tylko w tym,że wspomaganie ciężej chodzi, czy chodzi o montaż?jaki jest numer maglownicy przy zawieszeniu s-line?
-
[B6 BFB] Przekładnia kierownicza-jakie numery podejdą ?
Wiem,że mam ALT, ale interesuje mnie BFB na które się przesiadam.niestety ma uszkodzoną maglownicę i muszę jakąś dokupić VIN poleciał na priv
-
[B6 BFB] Jaka Instalacja?
w opisie podają,że ten reduktor jest przewidziany do 150koni...jesteście pewni,że to dobry wybór?
-
[B6 BFB] Przekładnia kierownicza-jakie numery podejdą ?
Witam. Zadałem już podobne pytanie w dziale "układ kierowniczy" ,ale tam raczej nie dostanę odpowiedzi,w związku z tym założyłem nowy temat. potrzebuję numery przekładni kierowniczych,które podejdą do mojego auta-a4 B6 1.8t BFB z roku 2003 .Jest tak wiele różnych,że ciężko się połapać :/ Będę bardzo wdzięczny za pomoc...
-
[ALL B6] Jakie maglownice pasują do 1.8t-03r.,czy od diesla podejdą?
Muszę kupić maglownice(bez servotronic) do a4 b6 BFB (1.8t) z 2003 i nie wiem jakiej przekładni szukać,jest sporo tego i mają różne numery.skupiam sie na ZF,bo taką mam u siebie,nie chcę koyo.wolał bym też od b7 .Czy będzie różnica w przekładni od diesla?a może wszystkie będą pasowały? będę wdzięczny za pomoc
-
Przycisk dźwigni hamulca ręcznego
ja próbowałem i niestety u mnie siedzi tak mocno,że prędzej się uszkodzi niż zejdzie będę wdzięczny za opis
-
Przycisk dźwigni hamulca ręcznego
ja wymieniałem dźwignię ręcznego na wersję obszytą skórą,przy okazji chciałem przełożyć przycisk w tej dźwigni którą kupiłem był w bardzo dobrym stanie.niestety nie udało mi się.przycisk jest z cienkiej blaszki,ma dwie wypustki które są zagięte.wydawało sie,że jak sie je odegnie,to powinien zejść,niestety nie dało rady go ściągnąć,prawdopodobnie jest przyklejony.nie próbowałem go podgrzewać,może wtedy klej by puścił.chyba że jest jakiś inny patent zamiast kleju...