Treść opublikowana przez poziek
-
[B6 1.8 TQ] Chip- GIAC
Będzie konieczny ze względu na II sonde lambda - ale GIAC ma juz file do tego więc luuz. Czekamy na wyniki z hamowni - :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet szykuj sie na sobote i bemowo
-
[B5 1.8T] Gaśnie po odpaleniu
Może adaptacja przepustnicy
-
[A8 ABZ] Czy SMTx ma jakikolwiek sens ?
Szczerze mowiąc MorgothDBMA, wydaje mi się, że powinieneś pytac na www.streetracing.pl
-
SMT6 w 1.8 T AEB
Na 1 barze powinno być to około 192 do 195 koni mechanicznych. Tak jak pisałem doładowanie 1 bar jest optymalne nie dla silnika bo akurat AEB to najmocniejsze tłoki i korby we wszystkich A4 ale dla turbiny. Dobrym mykiem jest też zastosowanie 4 barowego regulatora ciśnienia paliwa :exclaim: smt6 i smt7 czylu piggy back inaczej świnka : http://tuning.jcauto.pl/oferta/silnik/perfect_power/
-
[B6 1.8 TQ] Chip- GIAC
No gratki !! Strasznie ci zazdroszę takiego wyboru w tunerach... GIAC ma najbardziej agresywny program wiec mozna powiedzieć sportowiec Pisz stopniowo jak wygląda spalanie, czy robisz wydech z test pipem czy catback. I czy bedziesz miał wgraną korekte softu po zminanie wydechu/?? Kurde chyba kupie sobie amerykańca i wszystkie moje problemy znikną
-
SMT6 w 1.8 T AEB
Spokojnie możecie pompować 1,0 Bara. Argumentację rozumiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra fota właśnie wróciłem do domu - na seryjnym programie... :confused:
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
H7 w soczewkach i H 11 w halogenach
-
SMT6 w 1.8 T AEB
Nie do końca Cię rozumiem... Chcesz uzykać 20-30% więcej mocy i momentu. Od tego jest chiptuning. Po co wyważać otwarte drzwi?? Jeżeli planujesz jakieś grubsze modyfikacje typu wieksza turbina np. K04-15 czy tak popularna GT28RS to wówczas SMT6 lub 7 używa się najczęściej do wystrojenia auta. W B5 jest o tyle dobrze, że można zastosować piggybacka, masz przepustnice na linke, odpływ paliwa z listwy. Jest na forum użytkownik Bartte, który jezdzi na smt6 także pisz do niego na PW. Jeżeli chcesz coś więcej poczytać o tuningu 1.8T to polecam Ci www.streetracing.pl Na forum jest również kolega CTV, który ma doświadczenie w tuningu 1.8T B5 także pytaj się też jego. Osobiście uważam jednak, że najlepsze dla 1.8T jest strojenie na ori ECU.
-
Zmiana lamp przednich A4 B6
Cuber prawa ręka modów :exclaim:
-
[b5 1.8T AEB] Wolno opadające obroty.
A czy macie jakieś czipy wgrane, czy seria??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wychodzi dzdzownica z ziemi, rozglada się a tu zaraz obok stoi druga dzdzownica. Zdziwiona acz dobrze wychowana mówi: - Dzień Dobry !! na co druga odpowiada: -A co ty ku**wa własnej d*py nie poznajesz ??
-
Klima i Komputer przy zegarach A4 B6 Avant 2002 r
Iceman, prawa ręka modów
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Brynia, jak Bóg da i partia pozwoli a pompa paliwa wydoli to wystartuje - mogę nawet z Tobą w parze :twisted:
-
mam pytanie mm zamiar kupic a4 z 2002 roku 1.8 t
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo ja to jestem spokojny ale do czasu - jak się to uderzam z za***ista mocą :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biały, pytasz się ajk wyglądają spoty normalnie to jest koks, dziwki i min. 250KM ale w tym tygodniu nie szalejmy więc wpadaj- Na jakich felgach jeździmy
15" :exclaim: jedno z najszybszych 15" aut w miescie nazywam to 15" lans- [B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
materiał, jak chcecie to podajcie mi na PW wasze numery autek to wam sprawdze ceny -- ESP a spalanie!!!
maudia4, skąd takie pomysły powiedz mi proszę- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i liczymy na współpracę- [B6 AWX] Tłumik pulsacyjny
rób FMICa- [B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Panowie więc ja przestałem sie szczypać i wydałem 170 złotych za samą pokrywe podłokietnika w ASO...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, Radzikowski i po temacie. Ja jestem zadowolony. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.