Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. "Eeyy" by Lookier "naleśniki....KOMU!!!!!???" by blondi w ambasadorze "poproszę kawke...tylko wie Pani taką BIG" by Ono
  2. przepraszam ale kto wpoedział, że Murzyn nie ma włosów?? a kurtke z konia widzieliście??
  3. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    OK, strumienicy mówimy jednogłośnie nie. Tyle w tym temacie.
  4. Może ty masz ochote wpaść na spocik do Fortu Wola na pewno Ci pomożemy.
  5. no i dobrze dokonywałeś pomiaru, a wskaźnik zamontuj sobie na stałe. ZAMYKAM
  6. jest możliwość zrobienia tego w każdym serwisie, cena około 8 tysięcy złotych z robocizną, daj znać jak się zdecydujesz
  7. gdzie przyciemniamy ??
  8. no mialem dzisiaj jechac ale wciaz nie wiam jak przyciemnić.... Witek kiedy będziesz miał fure? [ Dodano: 06-03-2007, 12:50 ] jestem gotowy już dziś jechać... Adam dzwoń i umawiaj nas i wytarguj rabat - tobie idzie to najlepiej :twisted: [ Dodano: 06-03-2007, 12:51 ] No dobra przekonałes mnie, tzn ja je załączam tylko z jednego konkretnego powodu, bardzo mi się podobają, chyba sobie jakieś na tapete w lapie ustawię Obrazek Obrazek Te zdjęcia panienek które się ostatnio pokazały w ,, na luzie" to nic w porównaniu z tymi powyżej. No co trochę radości dla kobiet tez być musi. A tak swoją drogą to fajniutkie te wasze brzuszki :biggrin: kurde nie pamiętam tego pozowania... Brynia coś ty mi dolewala do kielicha
  9. mam jeszcze siniaki :twisted: panowie tak z innej beczki, jak mocno przyciemniać szybki?? robie przód też
  10. akurat nie tylko A. robił kręcenie suta :twisted:
  11. tak tak hity będą w nowym wątku :twisted:
  12. na rozładowanie emocji fota z prezesem tutaj wymiękam... a to będe od dzisiaj wklejał jak ktoś mnie wpieni:
  13. powiedziałbym, że różowe, wilgotne, ciepłe... :twisted:
  14. było używaj opcji szukaj hasło czip, program, tuning użytkownicy rogal i ctv, v-piro
  15. nie tylko Ty jeden :twisted: Moja tez sie gdzieś zapodziała :twisted: Ja se wrzuciłem dwie, a co ! do tego sie podłączam i jutro pisze pismo do nich a ja tam porządnie kaszaneczke winkiem grzanym oblałem
  16. JUŻ PRAWIE WPADŁEM W SZAU :twisted: :twisted: używaj opcji "szukaj" :twisted:
  17. vag-com koniecznie mógł wejśc w tryb awaryjny ale to powinno ci się wyświetlić na desce... :confused:
  18. ,, ja wprawdzie jestem ośka, ale jak walnę jeszcze ze dwa to już na pewno będę Quattro" dobry tekst jeszcze mi się przypomniało w najlepszej knajpie tekst blondi, kręcone włoski: "naleśniki.....KOMU!!!!!!!!!!! " tekst odlot
  19. fotki Cuberka
  20. Kaziu to było Łódź-Warszawa 1:0 chodziło o toasty, że Łódź wygywa kolejnym toastem, tylko powinni liczyć lepiej bo było ze 4:0
  21. a kto tam w ogóle był :twisted: talib chyba nie :twisted: helikopterem go przywieźli
  22. bo Adas musial myslec logicznie :biggrin: i mial GPSa obok Mon Cherry przestań bo leżę na podłodze i sie turlam ze śmiechu, aż mnie grzbiet boli :exclaim:
  23. wierzę wam na słowo, mnie tam przeciez nie było :twisted:
  24. własnie wczoraj rozmawiałem o tym z Rexem, i mam nadzieje, że dał sie przekonać
  25. Piter weź ty sie lepiej Taliba zapytaj ile km/h to było... :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.