Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz kurde nie ogoliłem się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko te w poślizgu wybierz :biggrin: :smile: :twisted:
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
FMIC 700 ?? :twisted: chyba sam icek El-tek bierze 1000 zeta za samo orurowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro nie polatamy bo akurat około 24 wpadły odśnieżarki fajnie się latało na zimówkach w końcu jest kontrola nad autem
-
Polecane opony letnie
Spanky chyba nie widziałeś jak wyglądają po jednym sezonie te badziewia... ścierają się jak naskórek
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
Alan nie zaczynaj, proszę. Musi by jakies zycie na osiedlu :smile: a w sumie to czemu nie KOVALIOFf więc jedź do ...... Diagtroników w Jankach, pisza za***iste, wyjechane w kosmos programy i nawet z nitro w dizelkach strzelają :twisted:
-
Where to buy new RS4 wheels? Sorry for the English
Hi dude you should have drove to Poland on rs4 wheels 17" that's a reasonable size How much time do you have? When do you go back? You can call me at 602-636-918 I'll try to help ya.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie sie wyniki nie podobają, jakaś lipa
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
palpitacje o wiele mocniejszą niż ta popierdółka 3.0 w benzynie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Żółw z bratem odrobią pańszczyzne następnym razem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
auta nie były mierzone na 3 czy 4 od 1000rpm do odcinki więc nie ma się co sugerować wykresami... czas się liczy :exclaim: :twisted: o kurde zaczynam rozumieć [ Dodano: 21-02-2007, 13:02 ] 7.9 do setki według Gtecha oniaka czyli prawie seria lol
-
I gdzie a4 do chip tuningu w wawie ? (nowy)
Alan nie zaczynaj, proszę.
-
[B5 AEB] Problem z przyśpieszaniem
piszesz, że przed wymianą głowicy tego nie było a po wymianie dzieją się dziwne rzeczy i liczysz, że to będzie filtr do wymiany ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już poprawona ale panowie powiem wam, że autko skubidubi naprawde super jedzie, i mozna jeszcze śmiało urwać 0.2-0.3 sekundy juz nie wspominajac o moim ślizganiu przy ruszaniu pierwszy raz doświadczyłem buksowania kół w mojej ciężkiej quattrówie na czarnym asfalcie wcześniej działo się to tylko na sniegu także wczoraj banan na twarzy i dzisiaj się obudziałem z kolejnym bananem Luki ide montowac bixenony !!
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
bardziej będzie ci się na letnich podobało niz na zimówkach... wierz mi
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
rozmawiała taka ze mną raz... ja zacząłem rozmowe ostro (musiałem ją opierdzielić za coś) a skończyłem jak potulny baranek... nawet ją przepraszać chciałem, że wogóle coś chciałem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jeszcze, żeby Norbiemu uświadomić, że ma bardzo zjebaną furkę powiem, że 1.8TQ AEB B5 wykręciło 15.01 na ćwiartke i coś koło 6,1 do paczki. Dane będa wrzucone przez łoniaka jutro... [ Dodano: 21-02-2007, 00:11 ] ten cały miesiąc będziesz miał wysokie spalanie potem zaczniesz bić rekordy oszczędności potem zrobisz jakieś mody i znowu podskoczy spalanie a potem przestaniesz wogóle zwracać na to uwagę... tak jak ja leje i nie patrze ile bo zawsze do pełna...
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
KOKS/KOKS/KOKS/KOKS/LANS/LANS/KOKS/LASKI/LASKI/LASKI/BAUNS/BAUNS/ORGAZM.... jechałem tym maleństwem, mierzyłem gtechem, posmyrgałem po gałce, posłychałem silnika... GRATULUJE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja jutro montuje bixenony... pozazdrościłem Lukasowi :twisted:
-
strumienica
Sorki ale temat odlotowej strumienicy już był. Konkluzja była taka, że lepiej wstawić gładką rurkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono ty fajterze, mów jak wiesz
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Właśnie kręcę akcje z pomiarami na przenośnej hamowni Dyno, będą zaraz po zlocie w Wiśle... Dam wam znać... Cena z FWA/AWD to 50 złotych
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Podajcie mi numer telefonu, dam go mojej kumpeli z call center:) Ta to każdego przekona:) Szkolona była...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co to jest jabłko ?? Lookier jutro jestem u ciebie po wiesz co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Autko jest KOKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!