Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D. Ale widok doprawdy hipnotyzujący
  2. Qrva kupiłem! Mam lekki dysonans pozakupowy ze względu na zapłaconą cenę Ale ten widok uleczy wszystkie rany: Montaż już wkrótce. Czekam tylko na reszte gratów (taśma, komputer z b7 i jakieś przejściówki). Wg. kolesi, którzy to robili wszystko powinno działać OK.
  3. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Trzymamy kciuki i czekamy na foty :th:
  4. malik odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    tak jest :th:
  5. Słyszałem Adaś, że niezłą okazję znalazłeś na ebay-u znowu
  6. malik odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    W bixenonach sa inne soczewki oraz specjalny mechanizm odslaniajacy zarnik przez co na dlugich jest znacznie wiecej swiatla. Nie da sie przerobic zwyklego xenonu na bixenon. Jesli masz zarnik D1S to mozesz przelozyc zarniki i przetwornice ze zwyklych xenonow do bixenonow. W tym wyadku wystarczy jak kupisz uzywane lampy bixenonowe na allegro (bez zarowek i przetwornic). Komplet mozna juz wychaczyc za 450-500PLN. Stare lampy sprzedasz za okolo 350-400PLN.
  7. Hehe... Kaśka... Ty już wiesz co!
  8. Masz u siebie jakies uszczelki? Ja juz nie pamietam, ale u mnie nie ma chyba niczego pomiedzy ta plastykowa klapa, a obudowa... Pewnie Twój był bity i przyoszczędzili :gwizdanie: A tak na serio to na pewno masz uszczelki. Schowane są dosyć głęboko w krawędziach dekielków. Ja swoje wyczyściłem i zmiękczyłem specjanym silikonem do uszczelek. A tak wogóle to stawiam wniosek o przeniesienie tego wątku do bardziej pasującego działu.
  9. Możecie nazwać mnie wieśniakiem i powiedzieć, że nie mam gustu ale bardzo podobają mi się niektóre produkcje Hofele. Vide pakiet stylizacyjny zwykłej B7 na RS4: [br] [br] [br] [br]
  10. waskipl Na co czekasz chłopie? Wiesz jak temu zaradzić czy tylko sobie z nas jaja robisz? A wracając do moich lamp to na pewno wilgoć dostawała się przez to, że kabelki od rezystorów poprowadziłem przez uszczelki dekli do przetwornic. W środe wymontowałem obydwa reflektory, wysuszyłem, nawierciłem dziurki na kabelki, zabezbieczyłem dodatkowo silikonem i na razie nie parują mimo mycia karcherem.
  11. Popielniczkę tył możesz sobie darować. Nie ma sensu jej wymieniać.
  12. Siema, wpadaj na spota we wtorek! http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska_4-t45.0.html
  13. Koszt prawdopodobnie ten sam (calosci ospojlerowania z eSy) a autko przynajmniej pozostaje "soba", i nie udaje czegos, czym nie jest.. No tak, jak sobie zainstaluje bodykit od s4 to rzeczywiście autko nie będzie "udawało czegoś czym nie jest"
  14. Pięknie :th: Gratulacje!
  15. Dokładnie to chciałem napisać Fotki "na roli" wyglądają średnio ciekawie.
  16. Wszystkie numery sa na VAG parts! czytajcie uważniej posty! https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547e03a5475ee7/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0060_Interior+Trim+B6+=2B+B7/0050_S-Line+Aluminium/product_overview.shopscript
  17. yyyyy.. to padaka
  18. Ustawcie autka przodami w odległości 2-3m od białej ściany z kimś kto ma dobrze ustawione fabryczne xenony. Włączcie światła. Otwórz maskę i używając długiego klucza imbusowego (chyba 6tka) wyreguluj położenie każdej z lamp za pomocą 2 białych śrubek, które znajdziesz po bokach na górze każdej z lamp.
  19. Oniak! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!
  20. Organoleptycznie w sensie... [br][br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:14 _________________________________________________ Wklej jakieś foty, bo tak to sobie można pisać
  21. Ten ma właśnie zamontowaną tarczkę. Jednak do prac w tak trudno dostępnych miejscach jak śrubka od podświetlania rejestracji polecam używanie przedłużki (równiez widocznej na powyższym rysunku). Montuje się wtedy taki zestaw "ala" dentystka :th:
  22. Po zmianie nie parowała bardzo długo. Ale jakieś 3 tyg temu znowu zaczęła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.