Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D. Ale widok doprawdy hipnotyzujący
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
Qrva kupiłem! Mam lekki dysonans pozakupowy ze względu na zapłaconą cenę Ale ten widok uleczy wszystkie rany: Montaż już wkrótce. Czekam tylko na reszte gratów (taśma, komputer z b7 i jakieś przejściówki). Wg. kolesi, którzy to robili wszystko powinno działać OK.
-
Światła LED od Audi S6
Trzymamy kciuki i czekamy na foty :th:
-
Bixenon Xenon od A do Z
tak jest :th:
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Słyszałem Adaś, że niezłą okazję znalazłeś na ebay-u znowu
-
Bixenon Xenon od A do Z
W bixenonach sa inne soczewki oraz specjalny mechanizm odslaniajacy zarnik przez co na dlugich jest znacznie wiecej swiatla. Nie da sie przerobic zwyklego xenonu na bixenon. Jesli masz zarnik D1S to mozesz przelozyc zarniki i przetwornice ze zwyklych xenonow do bixenonow. W tym wyadku wystarczy jak kupisz uzywane lampy bixenonowe na allegro (bez zarowek i przetwornic). Komplet mozna juz wychaczyc za 450-500PLN. Stare lampy sprzedasz za okolo 350-400PLN.
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Hehe... Kaśka... Ty już wiesz co!
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
To jakiś dramat
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Masz u siebie jakies uszczelki? Ja juz nie pamietam, ale u mnie nie ma chyba niczego pomiedzy ta plastykowa klapa, a obudowa... Pewnie Twój był bity i przyoszczędzili :gwizdanie: A tak na serio to na pewno masz uszczelki. Schowane są dosyć głęboko w krawędziach dekielków. Ja swoje wyczyściłem i zmiękczyłem specjanym silikonem do uszczelek. A tak wogóle to stawiam wniosek o przeniesienie tego wątku do bardziej pasującego działu.
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
Możecie nazwać mnie wieśniakiem i powiedzieć, że nie mam gustu ale bardzo podobają mi się niektóre produkcje Hofele. Vide pakiet stylizacyjny zwykłej B7 na RS4: [br] [br] [br] [br]
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
znaczy się parują?
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
waskipl Na co czekasz chłopie? Wiesz jak temu zaradzić czy tylko sobie z nas jaja robisz? A wracając do moich lamp to na pewno wilgoć dostawała się przez to, że kabelki od rezystorów poprowadziłem przez uszczelki dekli do przetwornic. W środe wymontowałem obydwa reflektory, wysuszyłem, nawierciłem dziurki na kabelki, zabezbieczyłem dodatkowo silikonem i na razie nie parują mimo mycia karcherem.
-
[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,
Popielniczkę tył możesz sobie darować. Nie ma sensu jej wymieniać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, wpadaj na spota we wtorek! http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska_4-t45.0.html
-
[ALL B6]przedni zderzak
Koszt prawdopodobnie ten sam (calosci ospojlerowania z eSy) a autko przynajmniej pozostaje "soba", i nie udaje czegos, czym nie jest.. No tak, jak sobie zainstaluje bodykit od s4 to rzeczywiście autko nie będzie "udawało czegoś czym nie jest"
-
[B6 BAU] Wykres po chipie
Pięknie :th: Gratulacje!
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
Dokładnie to chciałem napisać Fotki "na roli" wyglądają średnio ciekawie.
-
[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,
Wszystkie numery sa na VAG parts! czytajcie uważniej posty! https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547e03a5475ee7/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0060_Interior+Trim+B6+=2B+B7/0050_S-Line+Aluminium/product_overview.shopscript
-
[ALL B6] Poziomowanie xenonow
yyyyy.. to padaka
-
[ALL B6] Poziomowanie xenonow
Ustawcie autka przodami w odległości 2-3m od białej ściany z kimś kto ma dobrze ustawione fabryczne xenony. Włączcie światła. Otwórz maskę i używając długiego klucza imbusowego (chyba 6tka) wyreguluj położenie każdej z lamp za pomocą 2 białych śrubek, które znajdziesz po bokach na górze każdej z lamp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak! Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Organoleptycznie w sensie... [br][br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 00:14 _________________________________________________ Wklej jakieś foty, bo tak to sobie można pisać
-
[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji
Ten ma właśnie zamontowaną tarczkę. Jednak do prac w tak trudno dostępnych miejscach jak śrubka od podświetlania rejestracji polecam używanie przedłużki (równiez widocznej na powyższym rysunku). Montuje się wtedy taki zestaw "ala" dentystka :th:
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Po zmianie nie parowała bardzo długo. Ale jakieś 3 tyg temu znowu zaczęła