Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AKN] łożysko wiatraka chłodnicy
pewnie pod kołem pasowym napędzającym wisko jest łożysko[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:27 _________________________________________________17 - wiskoza, 18-koło pasowe, http://img141.imageshack.us/img141/9851/wiskoib6.jpg[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 22:29 _________________________________________________lub na wałku koła psaowego (uchwyt wisko)
-
[B5 AKN] łożysko wiatraka chłodnicy
wymienia się całe wisko (jest nierozbieralne)
-
[INNA MARKA, ABC] Problem z interfejsem
kup interface usb
-
SPOTY RADOMSKIE
wyjeżdżam o 4 rano z niemiec jak dobrze pójdzie to zdąże
-
Wskazania komputera w desce rozdzielczej A4'96r -pytanie
zależy jak jeździsz, komputer wylicza ile przejedziesz na baku na podstawie wskazań spalania wiec im mniejsze wskazanie litrów/ 100km tym więcej komputer pokazuje km do przejechania
-
SPOTY RADOMSKIE
ok postaram się być
-
[B5 AHU] Które opony na lato ??
tak, ale cena są 2 x droższe od dunlopów
-
[B5 AFN] proszę o numer katalogowy przekaźnika
http://img132.imageshack.us/img132/403/przekanikpa8.jpg no już wpisałbyś ten numer... obrazek zniknie albo co i na co ten temat się przyda... oto ten numer : 141 951 253 B (141951253B) pre_pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Napiszcie mi miejsce na PW może podskoczę
-
[a4 b5]jak przejscie kablem z komory silnika do wnetrza?
poszukaj jak nie to wierć ale później zabezpiecz dobrze otwór żeby basenu w autku nie zrobić
-
[B5 AFN] Przy jakich obrotach zmieniac biegi, by nie zajechac silnika ??
zmieniaj tak: http://img204.imageshack.us/img204/1230/mcm00ahuczipsik1ln0.jpg
-
[B5 AFN] Przy jakich obrotach zmieniac biegi, by nie zajechac silnika ??
ty bedziesz miał max Nm przy jakichś 2200 obr a max KM przy jakichś 4000 obr
-
[a4 b5]jak przejscie kablem z komory silnika do wnetrza?
spróbuj tak gdzie już lecą przewody pod maskę
-
[B5 AFN] Przy jakich obrotach zmieniac biegi, by nie zajechac silnika ??
najlepiej zmieniać biegi przy tych obrotach w których jest największy moment obrotowy (Nm) wtedy elastyka jest największa i silnik pracuje w idealnych warunkach
-
[B5 AHU] Które opony na lato ??
czemu akurat te ??
-
Wskazania komputera w desce rozdzielczej A4'96r -pytanie
musisz przejechać pare km i komp wyliczy średnią do przejechania na podstawie wskazań spalania
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
ok wszystko wiem, dzięki można zamknąć
-
[B6] Pokrętło od tylnych szyb kręci się dookoła
zdejmij boczek i zobacz co sie stało
-
[B6] Pokrętło od tylnych szyb kręci się dookoła
pewnie się coś urwało, a zdjąć boczek jest bardzo łatwo są dwa wkręty u góry z przodu i z tyłu jak odkręcisz podnosisz boczek do góry
-
[B5 AHU] Które opony na lato ??
które opony na lato: 1. http://img99.imageshack.us/img99/64/dunlopuu2.jpg 2. http://img99.imageshack.us/img99/7199/goodyeards9.jpg
-
[B5 AHH] Spadek mocy
jak samochód lepiej chodzi to nic nie ruszaj, a jak sie pogorszy to podłącz komp i sprawdz błędy
-
[B5 AHU] Jak deaktywować EGR VAGiem ??
mówił że w programie można włączyć i wyłączyć, a propos jak sprawdzić czy działa czy nie
-
[B5 ADR] kontrolka rezerwy paliwa
trzeba ZVAGOWAĆ blok 17 LICZNIK lub INSTRUMENTS
-
[B5 AHH] Spadek mocy
może po prostu EGRa (ta membrana w metalowym mieszku) odpiąłeś i silnik nabrał elastyki
-
[B5 ADR] kontrolka rezerwy paliwa
może on a może po prostu żaróweczka się spaliła