Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. BIG RESPECT Mogłeś załadować zderzaczek od S4/S-line i wsadzić grill od RS4 no ale już jest po ptakach...chyba, że zderzak przytniesz tak jak ja zrobiłem
  2. Zdejmiesz ten znaczek S4 ?? W swoim aucie mam cały grill (plastry miody + obwódka) pomalowane na czarno, pod kolor lakieru i "chromowe" obwódki szyb. U nie wygląda za***iście ale to moje zdanie
  3. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem żarówek typu ba15s (p21w) - zamienników "żółtków" - jako światła DRL to można je zakupić u Wojtas530: http://www.allegro.pl/item453245197_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html
  4. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Diody już zamontowane w aucie. FIS szczeka,że brakuje mu żarówki ale ja mu jeszcze pokaże (pod koniec października będę miał gotową instalacje likwidującą błąd) . A tu mały "wabik" tego co nadejdzie...
  5. To nie wlosi tylko Hiszpanie He he racja sorki Już poprawiłem wiec osuń posta
  6. Spokojnie Panowie. Wszyscy czekamy na diody...tylko ciekawe czy do sedana też będą...
  7. Witam, Ładne auto, mody też fajne. Diody na "Hiszpana" ale Hiszpanie wsadzali "rurkę" z mniejszą ilością diód o większych odstępach między każda i efekt był MEGA a'la A5/R8. U mnie zaślepki ze zderzaka non s-line pasowały idealnie do zderzaka s-line/s4 więc nie wiem OCB... A szybciej latasz dzięki większej "lodówce" i "rurkami z aluminium" ?? Jakiś podwójny wydeszek planujesz - widzę po nakładce od S4 - daj ja w lakier auta Nic tylko rezać diody do tylnych lamp
  8. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Dzienx malik ORI światła DRL są strasznie żółte i słabo komponują się z diodami więc jutro montuje coś takiego i zapodam fotki efektu wymiany żarówek DRL na diody tego typu: Efekt na pewno będzie ciekawy A tu efekt diód w nocy - dają po oczach
  9. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Po długim czasie szukania i oczekiwania na paczkę wreszcie jest - S6 LED Controler. http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160269933767&ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123 Urządzenie jest wykonane solidnie (made in Germany) i nie ma problemów z podłączeniem. Wszystkie kable są oznakowane kolorami. Controler podłącza się pod ORI światła DRL i "puszkę" umieszcza się w bezpiecznym (nie narażonym na wilgoć) miejscu. Opis działania. 1. Otwieramy z pilota auto - same Diody odpalają się automatycznie i palą się przez 30 sekund (Leaving Home). 2. Po zamknięciu auta -sameDiody palą się przez 30 sekund (Coming Home). 3. Po przekręceniu pokrętła DRL z pozycji 0 na pozycję 1 - świecą się żółte standardowe światła DRL + Diody. 4. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła pozycyjne - świecą się pozycje (przód-tył) + Diody. 5. Po przekręceniu pokrętła głównego na światła mijania - świecą się Xenony + Didoy. 6. Diody wyłączamy przekręcając pokrętło świateł DRL w pozycję 0. Do gniazd świateł halogenowych zamontowałem ORI żarówki,owinąłem taśmą i ładnie schowałem w miejsce nie narażone na duża wilgoć. Bardzo fajne urządzono, które polecam wszystkim którzy chcą zamontować diody od Audi S6. Ogólnie mówiąc (pisząc) Diody świecą ze wszystkim
  10. "prawde o ledach".....cos czuje ze fajnie nie bedzie. Zabiles mi klina! Jakie są minusy takiego oswietlenia? Przez prawde o Led'ach miałem na myśli informacje od sprzedawcy jak zainstalować, jaki pobór prądu, czy w zestawie są przetwornice itp. Minusów nie znam no może taki, że jak jedziesz to wszyscy patrzą na diody
  11. Osoba sprzedająca te diody na allegro.pl powinna pomóc przy instalacji za odpowiednią opłatę:good Zadzwoń, napisz, zapytaj, a poznasz prawdę o LED'ach
  12. Witam, Można bo koleś w B7 zamontował więc do B6 też się uda. Szukaj na forum.
  13. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, Musisz uważniej czytać forum i używać funkcji "Szukaj" (he he pisze jak stary wyjadacz forumowy ale nie jestem takim ) Tu jest jedyny słuszny wątek dotyczący poruszonej tematyki diod od S6: http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_led_od_audi_s6-t22489.210.html Tu masz diody do kupienia ale drogo, nie wiem ile kosztują w ASO: http://www.vwautoczesci.pl/sklep,3447,,,03,,pl-pln,507896,0.html Światła przeciwmgielne życia raczej Tobie nie uratują (a może ??...lepiej nie sprawdzać!!). One tak mocno nie oświetlają drogi ale owszem są przydatne ale tylko jak jest mgła i słaba widoczność. Ja polecam diody i specjalny modół o którym napisze więcej w kolejnych postach. Stary nic tylko wywalić halogeny i zainstalować diody !!
  14. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Szkoda tylko,że mocy więcej nie daje
  15. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Witam, DzienX za komplement ale on ma S4 V8, 19" itp... dobra bo popadnę w kompleksy Te felgi OZ, o których pisałeś w oryginale są srebrne (lekki chromik).Śledziłem ten projekt od początku i koleś ma niezłą fantazję i kupę $$$ - po wysokim kursie Chciałbyś uzyskać dobry efekt bez ciężkiej pracy i rezania... ciężko będzie ale moge tylko polecić żaróweczki zamiast dziennych DRL ale będzie wyskakiwał błąd itp... Tu znajdziesz żarówki podobne do tych,które chłopaki ściągali zza Wielkiej Wody: http://allegro.pl/item443350832_zarowka_ba15s_13hyper_led_biala_najnowszy_model.html Najlepiej zakup diody od S6 i wpasuj je w swój zderzak nie musisz robić dużego rezania bo można je wczepić "normalnie", resztę "zaślep" siatką (plaster miodu) albo "kratkami", które robią w USA albo w ogóle niczym nie zaślepiaj tak jak ten kolo z USandA
  16. WOW efekt MEGA Niestety moje auto ma lakier ja ten ze zdjec "przed". Chetnie bym cus takiego zapodal swojej Audiczce Nice Post
  17. Witam, Tez mam pytanko dotyczace lustereka a mianowicie jak zrobic zeby myly skladane elektrycznie... ? Jakis zestaw (silowniki) sie montuje czy jak ??
  18. Witam, Jakies nowe mody w planach, a moze juz cos zmodziles ?? Daj znac co dzieje sie
  19. Ja robiłem zamiane seryjnego zderzaka na wersje s-line/s4 i nie kupowalem spryskiwaczy od S4. Mozna je smialo przelozyc od seryjnego zderzaka i bedzie dzialac OK.
  20. malik - Ja mam ORI zderzak od S4 (podciety pod Kratki i ledy) a nie ORI od S6. Ten mod to kwestia gustu. W obu przypadka wyglada to BOSKO
  21. Ja proponuje ORI kratki od S6 - jak montowac to komplecik Ale to tylko moja sugestia, ktora zastosowalem w praktyce.
  22. Stary jaki znaczek ?? Bez znaczka sie kupuje
  23. The best solution is OEM AUDI RS4 GRYLL
  24. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Mocne swiecenie LEDow przy dlugim, ciaglym wlaczeniu nie jest dobre - diody moga sie rzepalic itp.W kostke od chalogenow wepnij odpowiednie przewody czyli: "+", "-" i Sterowanie. Ja poprostu wpiolem i swieca . Zapodaj jakies fotki po instalacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.