Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda Moto News – wiadomości motoryzacyjne
Treść opublikowana przez Hugo
-
[a4, 2,8]
Nie ma na to reguły.Znam ludzi którzy w A4 robili fabryczny zawias dopiero przy ok 150 tys
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Tak zgadza się , tylko to nie dziala w Polsce
-
Rozłozenie głosników
kolega ma avanta :mrgreen: : Tak to jest jak któs używa słowa kombi pisząc o Audi
-
Rozłozenie głosników
Na desce to były głośniki w Audi 80.W A4 masz głośniki w przednich drzwiach.W tylnych czasami się trafiają , ale nie jest to seryjne wyposażenie.Tak samo w półce z tyłu , czasami są czasami nie.Jak nie ma to trzeba wyciąć otwór w półce i pod spodem masz przygotowane miejsce na głośniki
-
Gdzie znajduje się antena?
Od początku produkcji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie.Chłopaki róbcie wspólnego spocika z ludzikami z AKP.To super ludzie , piłem z nimi wódke nie raz , bawiliśmy się zawszed super , więc nie będziecie zawiedzeni.Pozdro
-
Głośniki Infinity Referenc 6012i ??
Miałem w B5 w przednich drzwiach zestaw Infinity Referance i byłem bardzo zadowlony.Także polecam
-
nie mam spryskiwaczy
W A4 nigdy nie było w wyciraczkach.Sprywskiwacze powinienieś mieć w masce.Ale przypuszczam , że auto miało wymienioną maske na tą po lifcie i wtedy spryskiwacze są montowane pod maską. Zapraszam do newbie
-
Strefa Śmiechu
Rozmawiają dwa bobasy w wózkach: - Jesteś zadowolony ze swojej mamy? - W zasadzie tak, chociaż pod górkę troche zwalnia...
-
Chip do benzyny ??
proponuje zamontowac smt, bedzie przyrost mocy A co to jest smt :shock: Kto zakłada, albo gdzie można kupić i za ile :?: Ile % przybędzie :?: http://perfectpower.com/products/smt6.asp , cena z smt6 ok 500zł
-
Podloga pod silnik!!
Zakładaj i się nie zastanawiaj
-
Chip do benzyny ??
Jak chce zwiększyć moc , to niech sprzeda Alfe i kupić jakieś auto z turbo
-
Strefa Śmiechu
http://wywiad.z.dziwka.patrz.pl/ :shock:
-
Zawór upustowy
Do Twojego będzie ten pasował :arrow: http://www.takakaira.com/accessories/nightpager/nightpager.html
-
Chip do 2.6 z '95
2.6 do setki ma 8,9 1.9 130KM do setki 9,9 Z tym , że B6 jest cięższe.Więc ta sekunda to pikuś
-
ciekawość co to za skrzyneczka
Jedyna skrzyneczka jaka przychodzi mi teraz do głowy to komputer :roll:
-
moja a4 - Tczew
musialbym sie rozejrzec... a wiesz jak jest z mocowaniem... bo nie widze miejsca na dachu do montarzu relingów.. jedynie we wnękach dzwi miejsca gdzie mozna bagażnik dachowy montować Trzeba podusfitke sciągać i robić dziurki w dachu
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A może wystarczy to przemnożyć przez 10 i będziesz miał liczbe obrotów :twisted:
-
Chip do 2.6 z '95
No i co z tego , że będzie ładnie pracował jak go diesel będzie objeżdżał
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Jakbyś się namyślił na concerta II to mam takiego do sprzedania
-
Chip do 2.6 z '95
Dokładnie.Ten silnik nie nadaje się do przeróbek.Musisz cieszyć się tym co masz.Jak chciałeś bawić się w chipa to trzebabyło kupić 1.8T albo siakiegoś diesla
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
Też jestem za :twisted:
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Jaja sobie robisz??A włożyłeś odrobine wysiłku i zajrzałeś na 1 strone tego wątku?? :shock:
-
TDI-ki + wirusek z całego kraju łączcie się
Tora to taki ludzik :arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/index.php
-
4 kluczyki do auta
A powinien