Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ELLIOTT

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ELLIOTT

  1. ELLIOTT odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ravenol VST 5w40
  2. Robić logi kiedy wypada zapłon, bardzo złe doradztwo to popłynięcia pieca.. Gratuluję kolegom braku wiedzy..
  3. Kup meguin super leichtlauf 5w40(to samo w środku co lm synthol). Nie ma sensu przepłacać za markę.
  4. ELLIOTT odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie siedzi MO-S30 lub MO-S50 200cpsi
  5. meguin super leichtlauf 5w-40 (to samo co lm synthol za połowę ceny). Ravenola nie musisz obawiać się, półeczka jakościowa trochę wyżej.
  6. ELLIOTT odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Nie. Uderz do Tomka Kafara on mi strugał. Euro 4 200cel
  7. ELLIOTT odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    My braliśmy przez allegro do mego auta
  8. ELLIOTT odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    z euro 4 chyba ma tyle co piszesz. Wszystkie euro 5 do 1.8t mają 500cpsi jak dobrze pamiętam. Lepsze jakościowo są katy od AWG
  9. Tylko zimą sprawdzane.
  10. Możesz zalać Twój silnik. Po drugie jest to bez sensu(chyba za dużo testów Piotrusia). Jak chcesz doprawiać oleje, warto robić to z głową bez reklam. Archoil 9200v2 lub EUROL ENGINE OIL THREAT (wolfram który sam w sobie posiada w pakiecie dodatków vst)
  11. Sprawdź w jakim stanie są przewody pod izolacją od cewek. Żeby za chwilę nie było powtórki z rozrywki.
  12. ELLIOTT odpowiedział(a) na sebol.83 temat w 1.8T
    Przeglądałeś opinie i dalej nie potrafisz wyciągnąć wniosków? Tylko ori czyli avon.
  13. Custom Hoffman na fb
  14. Można zainwestować w tipa z kwasu, jeśli budżet pozwala.
  15. ELLIOTT odpowiedział(a) na rohace temat w 1.8T
    grupy 90, 91, 93 do wglądu. jak tylko przy rozruchu olać temat. Kwestia oleju, ciśnienia, zużycia.
  16. ELLIOTT odpowiedział(a) na rohace temat w 1.8T
    Raczej ori, żeby potwierdzić trzeba wyjąć i zobaczyć od wewnątrz pewne znaki szczególne.
  17. Do ilu chcesz podnieść moc? jeśli chcesz max ze swoich gratów wyciągnąć, nie musisz zmieniać tipa. Znając życie, niedługo będzie mało(padnie turbo) wleci hybryda i koszta będą rosnąć. Wszystko opiera się o budżet. Kolektor ori zostaw w spokoju.
  18. Jeśli mówimy o pełnym syntetyku, nie ma w podobnej cenie.. Jedynie meguin w tej cenie mamy. Jeśli mówimy o hc typu penrite, które jest dobre jakościowo ok(auto ciszej pracowało ze względu na charakterystykę HC i trochę grubszego filmu smarnego). Masz porobione swoje auto jakoś? Jakie temperatury pokazywał vfiz? Jestem bardzo ciekawy porównania.
  19. Muszą, rzucić okiem mądre głowy. Fazator jakiej firmy?
  20. Przód rozrządu do poprawki..
  21. Kolanko wymieniłeś, oring dałeś nowy na kolanko? Zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej sprawny? Jeśli wszystko zrobiłeś jak należy. LPG do regulacji.
  22. Kolega Grzegorz otrzymał na grupach fb odpowiedzi, ale jednak trzeba było nawet tutaj napisać..
  23. Nie ma sensu produkować się. Kolega Sir.Rayn przeczytał instrukcje obsługi oraz ma stetoskop w uchu i już nie snuje tylko teorii, tylko czysta mechanika olejów(niestety w podstawach olejowych jest w lesie, czyli zielony) którą odkrywa na nowo. Opadam z tematu, zmęczony jestem nawracaniem ludzi w tej materii. Prosty przykład, użytkownicy Motula vs reszta świata. Może być w środku najgorszy syf zalany i tak powiedzą, że to miód i najlepszy olej na świecie. Badania, argumenty nie przemówią do głowy. Tutaj mamy podobny przykład tylko, chodzi o lepkość oleju.
  24. Autor posta niby czytał i wie. Jak widać mało wie i jeszcze dziwne teorie snuje, do tego potrusia testy w tle.. Ameryki kierownik nie odkryje ponownie. 1.8t z fabryki wychodziło z normą 503.01 czyli 0w30(chyba nie muszę pisać dlaczego tak w tamtych latach) Kupił bubel 5w40 i trafiła się ori 5w30 i eureka. Najśmieszniejsze to, że na słuch stwierdza jakość oliwy. Manometr w rękę i mierzyć ciśnienie oleju na jednej i drugiej lepkości, oraz temperatury max przy upalaniu. (wtedy możemy wrócić do rozmowy, która lepkość lepsza) Wszystkie katalogi firm opierają sie na nowych wytycznych producentkach i normach.. Stąd 504-507 pokazuje 5w30. Aktualnie od nowego roku grupa vag zalewana w tej normie będzie 0w30(autor tematu pewnie zielony, dlaczego). Zwróć uwagę na ravenola vst jakie ma parametry na zimnym i pompowalność. Zapomniałem, kierownik tematu zielony jest w podstawach. DEV mistrz z burdelem. Pozdrawiam serdecznie.
  25. Skup się na przodzie. W tej kwocie zmieścisz się z głośnikami + wygłuszeniem(podstawa). Mam na sprzedaż nowy zestaw focali ps165v1 za 599zł, ale szczerze warto dorzucić piecyk jakiś, żeby wykorzystać potencjał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.