Treść opublikowana przez ELLIOTT
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ravenol VST 5w40
-
Limiter na 5000? wypadanie zapłonu?
Robić logi kiedy wypada zapłon, bardzo złe doradztwo to popłynięcia pieca.. Gratuluję kolegom braku wiedzy..
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Kup meguin super leichtlauf 5w40(to samo w środku co lm synthol). Nie ma sensu przepłacać za markę.
-
Sportowy Kat
U mnie siedzi MO-S30 lub MO-S50 200cpsi
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
meguin super leichtlauf 5w-40 (to samo co lm synthol za połowę ceny). Ravenola nie musisz obawiać się, półeczka jakościowa trochę wyżej.
-
Sportowy Kat
-
Sportowy Kat
My braliśmy przez allegro do mego auta
-
Sportowy Kat
z euro 4 chyba ma tyle co piszesz. Wszystkie euro 5 do 1.8t mają 500cpsi jak dobrze pamiętam. Lepsze jakościowo są katy od AWG
-
Intercooler bex do 150konnej jednostki
Tylko zimą sprawdzane.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Możesz zalać Twój silnik. Po drugie jest to bez sensu(chyba za dużo testów Piotrusia). Jak chcesz doprawiać oleje, warto robić to z głową bez reklam. Archoil 9200v2 lub EUROL ENGINE OIL THREAT (wolfram który sam w sobie posiada w pakiecie dodatków vst)
-
Wypadanie zaplonu przy depnięciu
Sprawdź w jakim stanie są przewody pod izolacją od cewek. Żeby za chwilę nie było powtórki z rozrywki.
-
Jakie poduszki silnika
Przeglądałeś opinie i dalej nie potrafisz wyciągnąć wniosków? Tylko ori czyli avon.
-
1.8T BEX - sztywny dolot / kolektor wydechowy "baran"
Custom Hoffman na fb
-
1.8T BEX - sztywny dolot / kolektor wydechowy "baran"
Można zainwestować w tipa z kwasu, jeśli budżet pozwala.
-
Co to za napinacz łancucha?
grupy 90, 91, 93 do wglądu. jak tylko przy rozruchu olać temat. Kwestia oleju, ciśnienia, zużycia.
-
Co to za napinacz łancucha?
Raczej ori, żeby potwierdzić trzeba wyjąć i zobaczyć od wewnątrz pewne znaki szczególne.
-
1.8T BEX - sztywny dolot / kolektor wydechowy "baran"
Do ilu chcesz podnieść moc? jeśli chcesz max ze swoich gratów wyciągnąć, nie musisz zmieniać tipa. Znając życie, niedługo będzie mało(padnie turbo) wleci hybryda i koszta będą rosnąć. Wszystko opiera się o budżet. Kolektor ori zostaw w spokoju.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jeśli mówimy o pełnym syntetyku, nie ma w podobnej cenie.. Jedynie meguin w tej cenie mamy. Jeśli mówimy o hc typu penrite, które jest dobre jakościowo ok(auto ciszej pracowało ze względu na charakterystykę HC i trochę grubszego filmu smarnego). Masz porobione swoje auto jakoś? Jakie temperatury pokazywał vfiz? Jestem bardzo ciekawy porównania.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Muszą, rzucić okiem mądre głowy. Fazator jakiej firmy?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Przód rozrządu do poprawki..
-
Kolanko Odmy A problem Lpg
Kolanko wymieniłeś, oring dałeś nowy na kolanko? Zaworek odpowietrzenia skrzyni korbowej sprawny? Jeśli wszystko zrobiłeś jak należy. LPG do regulacji.
-
Ujemne korekty długoterminowe -15% - Czego się obawiać?
Kolega Grzegorz otrzymał na grupach fb odpowiedzi, ale jednak trzeba było nawet tutaj napisać..
-
Nie wierz w mit oleju 5W40 do 1.8T
Nie ma sensu produkować się. Kolega Sir.Rayn przeczytał instrukcje obsługi oraz ma stetoskop w uchu i już nie snuje tylko teorii, tylko czysta mechanika olejów(niestety w podstawach olejowych jest w lesie, czyli zielony) którą odkrywa na nowo. Opadam z tematu, zmęczony jestem nawracaniem ludzi w tej materii. Prosty przykład, użytkownicy Motula vs reszta świata. Może być w środku najgorszy syf zalany i tak powiedzą, że to miód i najlepszy olej na świecie. Badania, argumenty nie przemówią do głowy. Tutaj mamy podobny przykład tylko, chodzi o lepkość oleju.
-
Nie wierz w mit oleju 5W40 do 1.8T
Autor posta niby czytał i wie. Jak widać mało wie i jeszcze dziwne teorie snuje, do tego potrusia testy w tle.. Ameryki kierownik nie odkryje ponownie. 1.8t z fabryki wychodziło z normą 503.01 czyli 0w30(chyba nie muszę pisać dlaczego tak w tamtych latach) Kupił bubel 5w40 i trafiła się ori 5w30 i eureka. Najśmieszniejsze to, że na słuch stwierdza jakość oliwy. Manometr w rękę i mierzyć ciśnienie oleju na jednej i drugiej lepkości, oraz temperatury max przy upalaniu. (wtedy możemy wrócić do rozmowy, która lepkość lepsza) Wszystkie katalogi firm opierają sie na nowych wytycznych producentkach i normach.. Stąd 504-507 pokazuje 5w30. Aktualnie od nowego roku grupa vag zalewana w tej normie będzie 0w30(autor tematu pewnie zielony, dlaczego). Zwróć uwagę na ravenola vst jakie ma parametry na zimnym i pompowalność. Zapomniałem, kierownik tematu zielony jest w podstawach. DEV mistrz z burdelem. Pozdrawiam serdecznie.
-
Głośniki Audison Apk 165
Skup się na przodzie. W tej kwocie zmieścisz się z głośnikami + wygłuszeniem(podstawa). Mam na sprzedaż nowy zestaw focali ps165v1 za 599zł, ale szczerze warto dorzucić piecyk jakiś, żeby wykorzystać potencjał.