Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mariusz

  1. Niekupuj podróbek tylko TRV lub FEBI ewentualnie LEMFORDER
  2. DZięki
  3. Witam.Mechanik wymontował mi pompę wtryskową była ona tylko sprawdzana i z powrotem zamontowana nic nie było w niej regulowane po zamontowaniu auto trochę inaczej zaczęło pracować tak twardo mechanik przekręcił trochę pompą silnik pracuje już nie tak twardo odpala na zimnym jak i na ciepłym ale teraz chciałem ustawić tą pompę u innego mechanika.Jak się reguluje tą pompę jest to A4 95r 90 KM 1Z czy przez wprowadzenie ustawień komputerem czy przekręceniem pompy w prawo lub lewo (Jeden mechanik mówił mi że programem a inny mówił że w silniku 1Z ustawia się poprzez przekręcanie pompą..
  4. Piękna Audiczka
  5. Dzięki kolego postaram się to sprawdzić i podziele się z wami czy mi się udało [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 16:09 _________________________________________________uszczelniłem pod filtrem pyłkowym i dalej cieknie
  6. Mariusz odpowiedział(a) na gjwp temat w Audi A4 B5
    Witaj.Według mnie niekupuj tych pomp ja kupiłem taką samą od gościa z Krakowa i po przejechaniu 5 tyś km padła jak zamawiałem przez Allegro to gość mówił że jest to Oryginał ZF a to tylko podróba kiepskiej jakości daleko jej do ZF dałem za nią 250 zł ale gość był uczciwy i zwrócił mi kase.Tam na aukcji wyrażnie pisze że jest to (jakość oryginału) .Kupiłem oryginalną używke zamontowałem i jest ok :th: Już więcej niekupuje żadnych części poza Oryginalnymi (Nowymi lub Używanymi) Tu masz link do Oryginalnej pompy ZF nowej i porównaj sobie cene z ceną tych co ty jesteś zainteresowany http://moto.allegro.pl/item382580765_pompa_wspomagania_zf_audi_a4_vw_passat_superb.html tej a tych co ty dałeś linki.Zastanów się zanim kupisz.Pozdrawiam
  7. Witaj.Ja też miałem problem z pompą i kupiłem na Allegro od gościa z Krakowa miał być to ZF jakość ORYGINAŁU pompa wytrzymała tylko 5 tyś km i rozsypała się ale gość był uczciwy i zwrócił mi kase więc kupiłem używke i jest ok.Ten nr co podajesz to podejdzie do twojej Audiczki bo ja kupiłem o nr 8D0 145 156 T ale gość miał też o takim nr jak ty podajesz 8D0 145 156K i ona byla od silnika 110 KM tylko zwracaj uwage ile ma barów.Niekupuj tych z Allegro to podróby nikt ci nie sprzeda pompy ORYGINALNEJ ZF za 250 zł jeszcze nowej ja za używke dałem 200 i już zrobiłem na niej 10 tyś km i jest ok.Zobacz ile kosztuje nowa Oryginalna pompa ZF http://moto.allegro.pl/item382580765_pompa_wspomagania_zf_audi_a4_vw_passat_superb.html Zastanów się Pozdrawiam
  8. Ja miałem coś takiego i okazało się że tarcze były do wymiany wymieniłem i jest OK :th:
  9. Kolego przecierz to dwa różne samochody łaczy je tylko znaczek AUDI na masce pomyśl sam
  10. Jak pojeżdzisz troszke to się sam dowiesz
  11. Ja mam ten sam problem tylko leje mi się z prawej strony w podobnym miejscu jak u ciebie i niemoge zlokalizować tego miejsca gdzie cieknie lałem nawet po samochodzie wodą i klapa w aucie mokro a dalej nic nie zlokalizowane
  12. Według mnie to tylko lampy ORYGINAŁ żadna podróba
  13. Zostań przy ORYGINALNYCH niebaw się w zamienniki niewarto
  14. Witaj kolego .FEBI są to wahacze które można polecić jak też TRV ja jeżdze na jednych i drugich i są ok. :th:
  15. Ja mam KYB i jest ok zrobiłem już 50 tyś km :th:
  16. Witaj.Jak inwestujesz w lampy to tylko ORYGINAŁ VALEO ja to mam już za sobą zanim kupiłem to się dobrze rozeznałem w sprawie lamp podróbki to kicha ja kupiłem ORGINAŁ VALEO i wszystko jest OK i polecam tylko Valeo :th:
  17. Ja jeżdze już na KYB-ie od momentu zakupu Pierwszej 80-tki to było jakieś 8lat temu i do tej pory mątuje tylko KYB i jestem bardzo zadowolony .Wybur jest twuj co kupisz
  18. Ja miałem też ten sam dylemat jakie lampy kupić czy podróbke DEPO TYC lub FK ale zdecydowałem się tylko na ORYGINALNE VALEO i tobie też radze takie sobie kup ja kupiłem nówki w sklepie bo używki mogą mieć wypalone odblaski i przeważnie są odśrodka zabrudzone ja porównywałem jak świeci używka a jak nówka.Ja polecam ci tyklo NOWE ORYG VALEO..W Krakowie ma gość w sklepie Oryginał Valeo SOCZEWKOWE nowe po 400 zł Za sztuke bez żarówek i silniczków (lampa zaspolona z kierunkiem ORYGINAŁ) :th:
  19. Piękna niunia sama to wszystko przerobiłaś ? :th:
  20. Kolego ty chyba nieodróżniasz A4 od B4 to są całkiem inne klapy ....
  21. Ja bym niepolecał zamienników kupiłem raz kierunkowskaz przodni DEPO i niepasował tak jak Oryginał.POLECAM :th:TYLKO ORYGINALNE LAMPY A NIE PODRÓBKI.
  22. Musisz dobrze go włożyć w siedzenie w gniazdo i w siedzenie w odblasku i przekręcić w bik cały silniczek i powinno być ok.
  23. Piękna Audiczka a jeszcze TDI. Moja też jest w takim samym kolorzei też TDI :th:
  24. Sliczny KOZAK :th:
  25. Autko prezentuje się na PIATKE ale felgi to bardziej pasują do do AUDI 80 niż A4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.