Treść opublikowana przez Mariusz
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
Niekupuj podróbek tylko TRV lub FEBI ewentualnie LEMFORDER
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - zrobiłem logi
DZięki
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - zrobiłem logi
Witam.Mechanik wymontował mi pompę wtryskową była ona tylko sprawdzana i z powrotem zamontowana nic nie było w niej regulowane po zamontowaniu auto trochę inaczej zaczęło pracować tak twardo mechanik przekręcił trochę pompą silnik pracuje już nie tak twardo odpala na zimnym jak i na ciepłym ale teraz chciałem ustawić tą pompę u innego mechanika.Jak się reguluje tą pompę jest to A4 95r 90 KM 1Z czy przez wprowadzenie ustawień komputerem czy przekręceniem pompy w prawo lub lewo (Jeden mechanik mówił mi że programem a inny mówił że w silniku 1Z ustawia się poprzez przekręcanie pompą..
-
Moje A4 TDI 110PS
Piękna Audiczka
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Dzięki kolego postaram się to sprawdzić i podziele się z wami czy mi się udało [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 16:09 _________________________________________________uszczelniłem pod filtrem pyłkowym i dalej cieknie
-
[B5 ADR] Wymiana pompy
Witaj.Według mnie niekupuj tych pomp ja kupiłem taką samą od gościa z Krakowa i po przejechaniu 5 tyś km padła jak zamawiałem przez Allegro to gość mówił że jest to Oryginał ZF a to tylko podróba kiepskiej jakości daleko jej do ZF dałem za nią 250 zł ale gość był uczciwy i zwrócił mi kase.Tam na aukcji wyrażnie pisze że jest to (jakość oryginału) .Kupiłem oryginalną używke zamontowałem i jest ok :th: Już więcej niekupuje żadnych części poza Oryginalnymi (Nowymi lub Używanymi) Tu masz link do Oryginalnej pompy ZF nowej i porównaj sobie cene z ceną tych co ty jesteś zainteresowany http://moto.allegro.pl/item382580765_pompa_wspomagania_zf_audi_a4_vw_passat_superb.html tej a tych co ty dałeś linki.Zastanów się zanim kupisz.Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Czy pompa wspomagania z oznaczeniem 8D0 145 156K podejdzie do AFN -a ?
Witaj.Ja też miałem problem z pompą i kupiłem na Allegro od gościa z Krakowa miał być to ZF jakość ORYGINAŁU pompa wytrzymała tylko 5 tyś km i rozsypała się ale gość był uczciwy i zwrócił mi kase więc kupiłem używke i jest ok.Ten nr co podajesz to podejdzie do twojej Audiczki bo ja kupiłem o nr 8D0 145 156 T ale gość miał też o takim nr jak ty podajesz 8D0 145 156K i ona byla od silnika 110 KM tylko zwracaj uwage ile ma barów.Niekupuj tych z Allegro to podróby nikt ci nie sprzeda pompy ORYGINALNEJ ZF za 250 zł jeszcze nowej ja za używke dałem 200 i już zrobiłem na niej 10 tyś km i jest ok.Zobacz ile kosztuje nowa Oryginalna pompa ZF http://moto.allegro.pl/item382580765_pompa_wspomagania_zf_audi_a4_vw_passat_superb.html Zastanów się Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Drgania kierownicy podczas hamowania - co to może być ?
Ja miałem coś takiego i okazało się że tarcze były do wymiany wymieniłem i jest OK :th:
-
[B5 ADR] Amortyzatory + sprężyny od B4 do A4
Kolego przecierz to dwa różne samochody łaczy je tylko znaczek AUDI na masce pomyśl sam
-
[ALL B5] Zawieszenie
Jak pojeżdzisz troszke to się sam dowiesz
-
[B5 AFN] Dziwne miejsce w którym przedostaje się woda do kabiny (zdjęcie)
Ja mam ten sam problem tylko leje mi się z prawej strony w podobnym miejscu jak u ciebie i niemoge zlokalizować tego miejsca gdzie cieknie lałem nawet po samochodzie wodą i klapa w aucie mokro a dalej nic nie zlokalizowane
-
[ALL B5] Lampy LED Tył
Według mnie to tylko lampy ORYGINAŁ żadna podróba
-
Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE
Zostań przy ORYGINALNYCH niebaw się w zamienniki niewarto
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
Witaj kolego .FEBI są to wahacze które można polecić jak też TRV ja jeżdze na jednych i drugich i są ok. :th:
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych amortyzatorów - jak, jakie itp
Ja mam KYB i jest ok zrobiłem już 50 tyś km :th:
-
[ALL]LAMPY PRZEDNIE
Witaj.Jak inwestujesz w lampy to tylko ORYGINAŁ VALEO ja to mam już za sobą zanim kupiłem to się dobrze rozeznałem w sprawie lamp podróbki to kicha ja kupiłem ORGINAŁ VALEO i wszystko jest OK i polecam tylko Valeo :th:
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Ja jeżdze już na KYB-ie od momentu zakupu Pierwszej 80-tki to było jakieś 8lat temu i do tej pory mątuje tylko KYB i jestem bardzo zadowolony .Wybur jest twuj co kupisz
-
[ALL B5] Światła przednie - jakie ?
Ja miałem też ten sam dylemat jakie lampy kupić czy podróbke DEPO TYC lub FK ale zdecydowałem się tylko na ORYGINALNE VALEO i tobie też radze takie sobie kup ja kupiłem nówki w sklepie bo używki mogą mieć wypalone odblaski i przeważnie są odśrodka zabrudzone ja porównywałem jak świeci używka a jak nówka.Ja polecam ci tyklo NOWE ORYG VALEO..W Krakowie ma gość w sklepie Oryginał Valeo SOCZEWKOWE nowe po 400 zł Za sztuke bez żarówek i silniczków (lampa zaspolona z kierunkiem ORYGINAŁ) :th:
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Piękna niunia sama to wszystko przerobiłaś ? :th:
-
[ALL B5] Czy maska A4 i B4 są takie same ?
Kolego ty chyba nieodróżniasz A4 od B4 to są całkiem inne klapy ....
-
[B5 AFN] Lampa tylna - zamiennik - czy warto ?
Ja bym niepolecał zamienników kupiłem raz kierunkowskaz przodni DEPO i niepasował tak jak Oryginał.POLECAM :th:TYLKO ORYGINALNE LAMPY A NIE PODRÓBKI.
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące silniczków do lamp zespolonych valeo II lift
Musisz dobrze go włożyć w siedzenie w gniazdo i w siedzenie w odblasku i przekręcić w bik cały silniczek i powinno być ok.
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Piękna Audiczka a jeszcze TDI. Moja też jest w takim samym kolorzei też TDI :th:
-
[B5 AFN] Pierwsze AUdi
Sliczny KOZAK :th:
-
[B5 1Z] Moja perełka dodatkowe zdjęcia.
Autko prezentuje się na PIATKE ale felgi to bardziej pasują do do AUDI 80 niż A4.