Treść opublikowana przez Ans
-
215/50/17 czy 225/50/17
jak jeździłem na 195/65 i przeszedłem na 225/45/17 czuć było że zaczyna prowadzać, ale jest ok, nie ma tragedii a na 8" będzie fajnie siedzieć też miałem ten sam problem na ten sezon z wyborem rozmiaru, miałem brać zalecane 235/45 ale jednak znowu wzialem 225/45 już mnóstwo kompletów w tym rozmiarze w poprzednich autach ujarzmiałem
-
Opony budżetowe vs opony premium
uśmiałem się jeździłeś kiedyś na nowej dobrej oponie? to Twoje zdanie, ja sie z nim nie zgadzam w żadnym stopniu - niczym nie odbiegają. To czemu jeździsz audi? może i niektóre "topowe" opony są przereklamowane i testy ADAC są ustawione ale są granice
-
215/50/17 czy 225/50/17
daje rade, serio nie zamula tak jak myślisz, jakbys wrzucił 255 to tak 225/45 najpowszechniejszy rozmiar 17
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
u mnie wylane amory tyle pokazywały
-
215/50/17 czy 225/50/17
225/45 tyle w temacie
-
Spezyny Eibach do zawieszenia 1BE
jeśli masz 1BE to same sprężyny mogą wystarczyć, jeździłem troche B8 z eibachem na 19" i jest bardzo fajnie i wizualnie idealnie moim zdaniem zobacz czasami czy na stronie eibacha polska nie będzie taniej jak kupowałem swoje było sporo taniej z przesyłką w cenie , co do aukcji jeszcze chyba nie masz quattro? pozdrawiam Wesołych Świąt
-
Pytanie odnośnie opon Zeetex 215/35/18
kolega Pawliko z a3 club jeździ na takich, możesz go spytać dokładnie w tym samym rozmiarze pozwolę sobie przytoczyć jego opinię "Jakby ktoś chciał kupić Zeetexy HP102 - NIE POLECAM. Kupiłem 215/35/18. Na mokrym na 5tym biegu nie mam trakcji. W mokrym zakręcie również im nie ufam."
-
Polecane opony letnie
Na dole w aukcjach zamiast Uniroyal rainsport jest zdjęcie Potenza adrenaline kurna ciekawy wynalazek jakiś kamikadze musi przetestować szczególnie że prima aprilis
-
225/45/17 czy 235/45/17
Strzeha - dobrze liczysz. Ans po prostu za pewne uwzględnił jeszcze różnice jednego cala wynikająca z większej felgi, więc 25,4 mm w średnicy. Po uwzględnieniu tego co napisałeś i *2 wszystko się mniej więcej niweluje i pozostaje różnica 3-4 mm wg mnie. Nie do wyłapania okiem. napisałem inaczej niż myślałem 235 jest wyższa o 11.4 mm natomiast 225 o 2.4 mm wzgledem 205/55/16 strzeha wszystko możesz sobie wklepać tutaj http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/ Raczej nie, swoją drogą znawcy twierdzą że zbieżność powinno sie robić. A jak się jeździ na Vredkach? Głośne? Ja na początku byłem wku.... że je kupiłem z powodu hałasu teraz już się ułożyły i dotarły. względem Cinturato P7 i Eagle f1 asymetric 2 jestem bardzo pozytywnie zaskoczony z przyzwyczajenia wydaje mi się że jadę 120 a jadę ponad 140 :-)
-
225/45/17 czy 235/45/17
Powiem Ci Damian, że jak widziałem 235 na 8j to bardziej podoba mi się 225 ( a 225/45/17 i tak jest 1cm wyższa od katalogowych 205/55/16 wiec wyglada ok) po świętach możemy sobie spota zrobić to byś zobaczył
-
225/45/17 czy 235/45/17
Dzięki za wszystkie opinie 225 już na aucie
-
Jakie oponki lato 205/55/16?
Jest temat polecanych opon ale ta co napisałeś to bardzo dobra oponka, zobacz też Dunlop sport blueresponse, ja osobiście do drugiego auta za to wziąłem w tym rozmiarze nowe Hankook ventus prime2 k115 :-)
-
Polecane opony letnie
Właśnie z chęcią bym je też sprawdził, miałem z 2012 roku i były średnie bardzo
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Dzięki Kris
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Witam serdecznie nastał moment wymiany wycieraczek i od razu walne z grubej rury mam takie uchwyty https://www.dropbox.com/s/9iu305hs51gomra/2015-03-29%2018.34.55.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/tvkvjhjip34vqnd/2015-03-29%2018.35.02.jpg?dl=0 nie jest tutaj nic widziwione? ponieważ obrazki z poprzednich wątków nie działają jak rozumiem coś takiego będzie pasować? http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a6-a4-b6-b7-valeo-x-tream-i5157118121.html dziękuję z góry
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Stano musi sie wypowiedzieć ale widzę mile na blacie
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
w USA nie są obowiązkowe, tak samo jak autopoziomowanie którego po prostu nie ma IS-F marzenie, musi cieszyć
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Oho no była srebrna, na glebie, OOL też i miała wintery z a8 Wrzucaj Panie bom ciekaw
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Czy to ja Ciebie widziałem jadąc przez pwr ostatnio ?
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
ja wyłamałem blaszkę z zużytej żarówki H7 i działa już tak 2 lata
-
Stuknięcie przy max skręcie
Trochę odgrzebię temat, poradziłeś sobie? Ja kupiłem całą sprawną zwrotnicę za ok 100zł
-
Jakie opony na felge 19" 8.5J
miedzy 235/35 a 225/40 jest poltora cm roznicy http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/225/45r18/ po lewej stronie masz wszystko
-
Jakie opony na felge 19" 8.5J
235/35/19 jest za małe do B8, tam jest inny przelicznik rozmiarów niż w B6, a takowa pasuje do B6, w b8 podstawowym rozmiarem jest 225/55/16 a nie 205/55/16. Kolega Olinek na B8 w 19" ma 225/40 na 8,5 cala
-
Polecane opony letnie
Ja mam doświadczenie z P7 cinturato 225/45/17 kupiłem nowe ponad dwa lata temu i... wszystko tylko nie one
-
Stuknięcie przy max skręcie
to tuleja w zwrotnicy, ta na dole, metalowa wprasowana