Treść opublikowana przez kamil
-
[ALL B5] Dodatkowe glosniki z gwizdkami z przodu.
Chcesz wsadzić dwa woofery w drzwi przednie??
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu car audio
Potwierdzam.
-
SONY GT33U PROBLEM
Lepiej to sprzedaj i nie kombinuj. Oszczędzisz sobie przynajmniej niepotrzebnej frustracji.
-
[B5 AFN] Tuba buczy po włączeniu nawiewu
Tuba zawsze buczy Sprawdź mase.
-
[ALL B5] Jakie głośniki przód do 500zł
Co poniektórzy to widać że się za dużo elektrody naczytali ps2snake dobrze prawi. Wygłuszenie drzwi to podstawa. Z tym że gdybym miał montować 13 to bym się w wygłuszenie nie bawił bo szkoda by było mojego czasu i efekt końcowy nie był by taki jak przy 16.
-
Co sadzicie o radiach Peiying?
W życiu bym nie montował takiego czegoś w aucie. Nawet gdyby mi tego szrota pociskali za darmo. Jak koledzy pisali wyżej zdecydowanie lepiej kupić używkę uznanego producenta CA.
-
[ALL B5] Jaki Wzmacniacz ??
Ten głośnik to jedynie na szrot się nadaje. Sprzedaj go póki jeszcze możesz. Widać że jeleni nie brakuje na takie "głośniki" I nie pociskajcie mu jbl bo to też żaden sub.
-
[ALL] Pomoc przy wyborze zestawu sub+wzmacniacz
danii1987- ile pieniędzy masz na sam sub + wzmacniacz?? Pamiętaj że jbl to sprzęt dla remizowych klimatów. Ps. Co Ci gra z przodu że od razu chcesz montować skrzynkę??
-
Imię dla kota :D
Dobre imię dla zwierzaka to "Wyp***"
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
To uważasz za dobre ? Nie no teraz to przesadziłeś Po pijaku trochę mnie poniosło
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Dla mnie zawsze ori granie było fe i be. Jakoś tak zawsze wolałem sam sobie robić audio pod swoje uszy
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Tak samo jak Bose w Audi. Tragedia.
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
W samochodowym audio HK nie istnieje. Ale za to w domowym audio produkuje jedne z najlepszych ampli Tak samo z JBL, KEF, DALI, JAMO, YAMAHA, KODA i wiele, wiele innych jakich w życiu nie słyszałem.
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
HA= Home Audio CA= Car Audio :gwizdanie:
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Nie przyrównuj HA do CA. Bardzo można się przeliczyć. AVR630
-
Zderzenie czołowe samochodów przy 50km/h = 100km/h w ścianę? Bzdura!
Stare. Ale jak widać jeszcze jare
-
Będzie o nim film. Jak nic !
Złap mnie, jeśli potrafisz
-
Jaka plazma 50 cali ?
Bierz Panasa. 3D to jak na razie czysty marketing dla małych dzieci.
-
Program do nagrywania filmików z gier.
Nie ma w grze opcji "record demo"?? Fraps imo najlepszy. Pobaw się opcjami żeby zmniejszyć objętość filmu.
-
Denon 1911 VS Harman Kardon AVR 255 albo AVR 260 opinie i sugestie - co lepsze ?
Ile $ na te ampli?? Osobiście mam jamo 606 i po odsłuchu najbardziej podpasił mi onkyo 608 (sprzęt kupowałem prawie 2 lata temu). Pokój 20 m2
-
Wasze sposoby na KACA
Czym się zatrułeś tym się odtruj
-
[ALL B6] Rezać BOSE czy inną instalację?
I wygłusz drzwi bo to jest podstawa dobrego grania.
-
[ALL B6] Rezać BOSE czy inną instalację?
Jak chcesz nagłaśniać wiejska remizę to masz wolną amerykankę "ino by tylko MAX WATT" było fajnie widać pod fioletową fiolką. A jak chcesz normalnego grania: radio + odseparowane głośniki +wygłuszenie. I jak starczy $ to pecyk na głośniki.
-
Głośniki Podłogowe
No wiesz... większa ilość głośników w pokoju to większy prestiż A że stereo ktoś sobie puszcza na n-tych ilościach głośników i twierdzi że to dźwięk przestrzenny to jego sprawa
-
Głośniki Podłogowe
lub 7.1 Kupowany jako całość czy składany z kilku?? Jakaś konkretna moc zestawu?? Preferowany sklep??