Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Dzięki za zainteresowanie i rady ...Dorwałem całe końcówki mocy (używki ) na allegro z takiego wzmacniacza . Może i tu jakiś elektronik zaglądnie z naszego forum i podpowie co do tego oznaczenia ...By na przyszłość wiedzieć ....☺️
  2. Dzięki Piotr... Byłem już na tej stronie ...Moze ktoś z forum doradzi co to oznacza (GPO 321 ) ?A jaka jest różnica w oznaczeniu LZO 321 ? Bo takie znalazłem i nie wiem czy podejdą Pomoże ktoś?
  3. Witam Pytanie do znawców ...:-))) Szukam tranzystora TESLA KD 502 GPO 321 (do wzmacniacza WSH 110 ) Nigdzie nie mogę znaleźć Czy jest moze jakiś zamiennik odpowiadający tej mocy?
  4. OLIVER odpowiedział(a) na arturtieria temat w 1.9TDI
    Hm ...Przypuszczam ze masz nieszczelność na tej rurce -krućcu który idzie do turbo , czyli układ smarowania ..Pozostaje Ci dokładnie wyczyścić i sprawdzić skąd jest wyciek ..Czy z pod nypla gdzie jest tam podkładka miedziana , czy z pod nakrętki , moze wystarczy tylko z czuciem dokręcić ...
  5. OLIVER odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Hmmmm chyba żeby kontrolować czy leci ciepłe powietrze czy zimne ..b o nie widzę tu innego sensu z tym nawiewem ..Stare auta miały na wężu dolotowym do nagrzewnicy wstawiany taki zawór który był połączony cięgnem z pokrętłem temperatury i jak dało się na maksa to zwór ten był otwarty na max tak wtedy była regulowana temperatura na nagrzewnic za pomocą tego zaworu . To wtedy był sens dawania temperatury na max by odpowietrzyć układ grzewczy ale dzisiaj ? Taka jest moja opinia na ten temat ...Pozdr...
  6. OLIVER odpowiedział(a) na Pelcu451 temat w Audi A4 B5
    Nagrzanie silnika przy odpowietrzeniu to zrozumiałe ale ale nawiew na szybę??? Co to ma wspólnego z odpowietrzaniem ??
  7. Jeśli o tego węża chodzi to masz tu a klamra pozycja 29
  8. Niestety nie mam dostępu do ori ..Zostało Ci odwiedzić ASO ..No i bedziesz miał gwarancję
  9. Sorry że posłałem ci foto z 2004r omyłkowo ale sprawdzałem dla 2002r jest ten sam numer i kolor według Etki Tak podaje etka ale jak masz mozliwośc wyjęcia i sprawdzenia to byś się upewnił .. ASO nie zawsze chce powiedzieć telefonicznie info bo z tego nic nie ma tyle ze musi kopać w kompie .. Podejzewam że gdybyś poszedł osobiscie i chciał kupić to by Cię inaczej potraktowali ...
  10. OLIVER odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w Audi A4 B5
    Hmmm. Powiem Ci tak ...Dobrze by było byś podpioł pod Vaga i sprawdził jak jest faktycznie .. Ja osobiscie nie sprawdzam na klimatroniku a na wagu jak mi pokazuje np. 85* to na liczniku już stoi 90* Moim zdanie licznik nie pokazuje zbyt dokładnie
  11. O to Ci chodzi?
  12. OLIVER odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w Audi A4 B5
    A jaki masz problem wyjąć czujnik ? Zaciskasz wąż gruby od zbiorniczka w. na zimnym silniku (by się nie po parzyć ) zdejmujesz kostkę z czujnika , podstawiasz pod czyjnik kawałek obciętej butelki plastikowej by wyłapać płyn . i wyciągasz czujnik i robisz z nim co tylko chcesz .Wkładasz nowy lub zakładasz wyjęty zalewasz resztę płynu z butelki (wyłapany ) zwalniasz zacisk z węża i po robocie bez strat płynu Robiłem to nie raz i jest to do zrobienia ...a co do kolorów czujnika to zauważ ze każdy jest inny Ma literkę na końcu lub nie ... Kazy jest do innego silnika , Każdy silnik ma inny komputer więc każdy będzie miał inną rezystencję ... Różnica będzie taka ze jeden wcześniej pokaze Ci na blacie 90* a drugi wolniej I do ECU chyba też ..Ja ostatnio kupiłem dla siebie firmy Hella kolor ni niebieski ni zielony (coś turkusowy kolor ) i działa bez zarzutu To tyle według mnie
  13. OLIVER odpowiedział(a) na Szati 1991 temat w Audi A4 B5
    Myślę ze kolor niebieski ( jasny ) bo taki był montowany ori jest już nie osiągalny . A na tym czujniku nie masz numeru? Jeśli to był z ASO to powinien być na nim numer i logo jeśli tak jest to powinno wszystko grać ...
  14. Nie krzycz na forum !!! Pisz bez kaps locka ?
  15. OLIVER odpowiedział(a) na nevi temat w 1.9TDI
    według etki Auidi 99r AFN, AFF,AHH,AHU,AVG mają to samo koło zamachowe Więc powinien być dwu mas ,A czy nie masz po modzone na zwykłe koło zamachowe tego Ci nikt nie powie
  16. OLIVER odpowiedział(a) na Adas88 temat w Audi A4 B6
  17. OLIVER odpowiedział(a) na Magik123 temat w Audi A4 B5
    A co chciałeś uzyskać z takich informacji jakie podałeś ? W profilu masz G..o jak to nazwałeś a wielce masz pretensje..A chcąc podać precyzyjną odpowiedź to potrzeba: model, rocznik, kod silnika ,
  18. Według etki różnią się literkami na końcu
  19. Tyle znalazłem dla rocznika 2005 i BLB
  20. Tak nie określa się zużycia oleju przez silnik Robisz np.1000 -2000 km i sprawdzasz i dolewasz w miarę potrzeby a od wymiany do wymiany (10 000 km ) sumujesz dolewki i wiesz ile Ci pobiera ..Jesli to jest 1L to nie ma niepokoju to norma a jeśli więcej to można szukać przyczyny. Z tego co piszesz to Ci bierze sporo ... Ta zaślepka ( metalowa ) co piszę wyzej ma na zadanie blokowanie spalin do kolektora ssącego by go nie zamulić sadzą ,gdyby EGR przepuszczał Zobaczysz po wymianie zaw. odmy czy coś się poprawi ...
  21. OLIVER odpowiedział(a) na a4mwo temat w Audi A4 B5
    Tyle znalazłem w tym roczniku
  22. A jak z ubytkiem oleju ? Zawór odmy możesz spróbować wymienić a co do wycieku oleju to ja bym założył pełną uszczelkę (zaślepkę )z grubego kringielitu między EGR a kol. dolotowy po to by zlikwidować wyciek ,a przy okazji sprawdź sobie czy masz zaślepione (zaślepka metalowa ) między EGR a tą rurką metalową która idzie do niego . Czasami może być zaślepka między kol. wydechowym a rurką . Zależy kto gdzie zaślepia ...Jak jest wogule . A ta plecionka zabrudzona to Tłumik drgań

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.