Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. No to próbuj czyścić i zobacz na wtyczką czy masz kwadrat czy owalna z jednej strony .ja stawiam ze kwadrat jest u Ciebie...chyba ze masz już po przeróbce..i zobacz na numer swojego i porównaj sobie z linkiem ode mnie...
  2. Witam zapodaj linka z tym niby ori za 120zł Myslę że te co Ty masz na myśli to do naszych AFN -ów nie podejdą bo wtyczkę by trzeba było podmienić bo mamy inną :decayed:a cena podana w sklepie (350zł) to coś koł tego z wtyczką do naszych ..... Tu masz do naszego bez przeróbek i kombinacji ZAWÓR TURBINY EGR VW AUDI SEAT 1HO906627A N75 NOWY (2433657385) - motoAllegro
  3. <br /><br /> O to ci chodziło?
  4. Sprawdź czy na zaworze odcinającym (elektrozawór) który jest na pompie wtryskowej jak załączysz zapłon i jak palisz jest napięcie 12V
  5. Tu masz numer ori dla tego rocznika ..porównaj numer zamiennika z ori i będziesz wiedział . <br /><br />
  6. Nie napierasz na klucz do góry ..jak założysz klucz w pionie na śrubę to napierasz na niego w kierunku filtra powietrza ...czy to takie skomplikowane ?
  7. W logu statycznym 001 trzecia kolumna to dawka paliwa ..Ty ją masz ubogą (5,0-5,2)mozesz sobie ją zwiększyć tak na 3-4mg/R... silnik nagrzany bieg jałowy (zapinasz Wag -a wchodzisz na ten blok 001 popuszczasz śruby przykręcane nastawnik do pompy(delikatnie nie za mocno) i delikatnym sukiem w nastawnik w kierunku chłodnicy lub sciany grodziowej zwiększamy lub zmniejszamy dawkę ...zaraz to widać na wagu....jak już ustawimy odpowiednią to dokręcamy popuszczone śrubki sprawdzamy raz jeszcze na wagu i to wsio.....Cały zabieg nie jest trudny ale bardzo delikatnie trzeba go wykonać bo to wszystko jest bardzo czułe na takie regulacje Zwiększając dawkę silnik powinien minimalnie lepiej się zbierać
  8. Każdy znas ma tą sróbę z lewym gwintem ....jak złapiesz kluczem 15 za śrubę i będziesz ją niby dokręcał to cała rolka łdnie się obniży i zwolni Ci pasek a ty go złapiesz na kole alternatora i z suniesz z niego i powoli opuścisz klucz a rolka się podniesie sama na sprężynie ale pasek już będzie luźny do ściągnięcia . i tyle .
  9. patrząc na czas do 4k obrotów nie jest źle....chyba już masz za mało kucy skoro tak twierdzisz:smiley:
  10. no tak ale podciśnienie jest potrzebne do zaciagania sztangi w górę co wiąże się z ujmowaniem i regulacją doładowania tak?a takiego nie ma wogule
  11. Brak podciśnienia? jak turbo wogule nie dmucha..najpierw popatrz czy nie masz gdzieś strzelonego węża od turba do kol.ssącego .A nie majstrowałeś coś sam ? Logi robimy na nagrzanym silniku ok 90* a ty masz o wiele mniej...jeszcze kąt wtrysku jest za mały
  12. Sorry ale numeru samego przegubu u mnie nie widzę Moz ktoś inny Ci go poda mimo checi nie pomogę .
  13. jak widzisz w etce masz typ silnika podany a Ty go w profilu nie masz a co do przegubu to oczywiscie ze mozna sam przegub wymienić
  14. <br /><br /> Witaj moze to Ci pomoże ..nastepnym razem napisz coś wiecej jaki rocznik -silnik zeby wiedzieć czego szukać ..
  15. najwyżej skasować błąd ..który może być zapisany uszkodzonym poprzednim przep...
  16. Raczej jak ustawisz napięciena 0,740 to dawka jeszcze Ci spadnie ja tak miałem ..ale mnie nie kopcił ...Jak tak będzie a podniesiesz jeszcze dawkę to co bedzie z tyłu za tobą widać?..Obym się mylił ..Proponuję zrobić komplet logów i zamieścić na forum a Koledzy na pewno postawią diagnoze kopcenia
  17. a nie masz plakietki wklejonej w książce serwisowej? A drzwi do wymiany
  18. Może To Ci coś pomoże ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  19. Przepraszam ...już działa ... http://imageshack.us/photo/my-images/710/beztytuuksj.png/
  20. Tu masz numer dla AFN. http://imageshack.us/photo/my-images/833/beztytuuvoa.png/
  21. Osobiście bym nie założył kółek 19"na nasze drogi góra 17".Ale jak widać są i zwolennicy
  22. OLIVER odpowiedział(a) na krystianoo92 temat w Układ Jezdny
    A czy te koła ktore zmieniłeś na przodzie (letnie) są tej samej wielkości co z tyłu? Podejrzewam ze nie i temu reaguje ABS sprawdź sobie najpierw to....
  23. OLIVER odpowiedział(a) na Kraker temat w Nadwozie i Wnętrze
    Może to Wam pomoże http://www.a4-klub.pl/archiwum/index.php?topic=89015.0;highlight=odp%B3yw+wody+z+klimatyzacji
  24. http://imageshack.us/photo/my-images/28/80336283.png/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.