Treść opublikowana przez OLIVER
-
Uwalona śruba zmiennej geometrii
No to można powiedzieć ze masz opanowane to super jeszcze wyczyścić porządnie geometrie i powinno hulać ...
-
Uwalona śruba zmiennej geometrii
Ale jak Ci wywierci wiertłem 5 to jaką tam śrubę wkręcisz ? M5? nie zrobisz gwintu po takim wiertle na śrubę M5 Trzeba wywiercić 4 . Nie wiem ja nie miałem przyjemności takiej śruby rozwiercać chyba coś ma kiepskie to wiertło W naj gorszym razie trzeba szukać muszli . na pewno ktoś będzie miał z uszkodzonej turbiny .Ale to ostateczność
-
Uwalona śruba zmiennej geometrii
ja czyściłem kiedyś papierem ściernym gradacji nie pamiętam spróbuj 100 na koniec wypoleruj drobniejszym by było gładziutko to nie idzie tak pięknie bo mało miejsca i żeliwo ale da rady . Zresztą sam zobaczysz jak spróbujesz
-
Uwalona śruba zmiennej geometrii
Nie . Jak gościu zrobi to z głową , pomału to rozwierci zerwaną śrubę i poprawi gwint i będzie ok
-
Uwalona śruba zmiennej geometrii
H mm nie ciekawie Jak nie masz odpowiednich narzędzi to lepiej zlecić to komuś kto je ma, mam na myśli wiertarkę stołową ,gwintowniki itd. takie jest moje zdanie ..
-
Kupno auta na części
a czytałeś takie wskazówki ? Złomowanie auta - jak pozbyć się samochodu krok po kroku AUTOMATOR.PL Masz samochód, którego naprawy przewyższają wartość pojazdu, a jego sprzedaż nie jest już możliwa? Najprostszą opcją jest złomowanie pojazdu. To powinno Ci wyjaśnić problem
-
Kupno auta na części
jak chcesz uniknąć biurokracji to niech to zrobi właściciel a ty odkupisz już wy złomowane Wiesz jakie dzisiaj są terminy i kolejki po urzędach Takie jest moje zdanie
-
Syczenie od 1500RPM brak mocy
A sprawdzałeś skąd to za pocenie olejowe ? trzeba dokładnie sprawdzić gumowe węże między turbo a silnikiem ,na pewno gdzieś jest nieszczelność i turbo słabo ładuje .stąd ten syk i wpadanie w tryb awaryjny
-
Radio się nie wysuwa
No to super że rozwiązałeś problem .. Następnym razem nim zaczniesz pisać nowy temat to popatrz w jakim dziale go piszesz ,bo obecny temat nie ma nic wspólnego s silnikiem diesla
-
nie gaśnie kontrolka ładowania akumulatora
Dzięki Panie Krzysztofie
-
nie gaśnie kontrolka ładowania akumulatora
Witam szanowne grono Pytam fachowców co znają się na rzeczy Pacjent to Ford fokus 2 Padł alternator do tego stopnia ze rozładowało akumulator tak ze nie dało się otworzyć drzwi z pilota -Mechanik wyjął alternator zawiózł do gościa co robi z takimi rzeczami . Po założeniu zregenerowanego altka naładowaniu akumulatora altek ładuje dobrze około 14,5V ale kontrolka ładowania nie gaśnie .Co może być przyczyną takiej sytuacji . Pytam bo chciałem pod powiedzieć córce przebywa jest w UK a wiadomo jacy tam są fachowcy
-
[B6 AWX] Olej silnikowy na max na bagnecie
jeśli jest tylko MAX nie więcej to ja bym spokojnie jeździł i obserwował czy nie rośnie stan ..
-
[B6 AVF] Jakie uszczelki potrzebne do wymiany termostatu ?
zakładaj oringa tylko (50x4) taki jest w etce
-
Chlodniczka egr
Wiem ze robią takie zabiegi ale ja nie podam ci co i jak bo się tym nie interesuję ja mam aktywną chłodniczkę Poszukaj gdzieś na forum jest temat o tym ..A co z twoją chłodniczką jest nie tak?
-
Chlodniczka egr
To już się okaże po logach czy jest się do czego przyczepić czy nie . Takie jest moje zdanie a zrobisz jak uważasz .
-
Chlodniczka egr
Sorry że się wtrącę ale: Wszystko opierasz że .głowica regenerowana -odpada ,wtryski prawie nowe -odpada , oleju nie ubywa-odpada wiec co powoduje kopcenie ?skoro wszystko jest ok... A może by tak zrobić logi na zimnym i ciepłym silniku i przyjrzeć się kondycji wtrysków bo tak na oko trudno coś powiedzieć . A jest tu na forum kilka kumatych gości może coś doradza
-
Gaśnie po przejechaniu paru metrów
A ile pokazuje? ja bym ustawił prawidłową dawkę taką jaka ma być .jeśli to jest duża różnica to ustawić ją nastawnikiem
-
Gaśnie po przejechaniu paru metrów
a sprawdzałeś vag-iem nic nie pokazuje?
-
[B7 BRB] Czy do wymiany uszczelka pod głowica?
Przemyj miejsce o które Ci chodzi i za obserwuj skąd się sączy Według mnie delikatnie puszcza olej na uszczelce pod głowicą ale dokładnie na tym foto nie widać
-
cewka skv co sądzicie?
No to super A na przyszłość pisz posty w odpowiednim dziale
-
Nie wchodzi 3 bieg
Skrzynia ze 110 KM np. EEN ma te same kołnierze przy skrzyni co stara twoja (CPC) A numeracja półosi jest taka sama w 1Z czy AFN wiec podejdzie bez problemowo Tylko te skrzynie mają trochę inne przełożenie ale to chyba dla Ciebie nie będzie problem ...
-
Nie wchodzi 3 bieg
Może nie ma dużo takich CPC skrzyń ale idzie znaleźć Allegro . OLX , szroty Albo szukać innej . Tu masz podobny temat
-
Nie wchodzi 3 bieg
A jakości oleju i jego stanu w skrzyni biegów nie zamierzasz sprawdzić? Kiedyś jak miałem b5 rozmawiałem z mechanikiem na temat skrzyń manualnych w b5 to powiedział mi ze właśnie słabym punktem tych skrzyń to jest 3 bieg Oby w twoim przypadku tak nie było
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
tak czujnik kupiłem z linku -sprawdziłem jego oporność przed podmianą i zmieniłem w fotelu . Wszystko działa ja trzeba błędów-0 fotel grzeje aż miło sam w to nie wierzyłem ale tak jest ....
- Witam