Treść opublikowana przez zgredek27
-
Temp przełączania na gaz
BRC, mam 50 i jakoś długo nie trzeba czekać...
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Quattro na instalcji przejechane ~13k km BRC. Silnik 2.8 30v AMX, średnie z 2500km - 12,7l, warto wspomnieć że wlicza się w to jakieś 50% Krakowa w korkach i godzinach szczytu. Przy płynnej jeździe tocząc się około 90km/h zszedłem do 10,3
-
Różnice foteli przedlift/polift
Witajcie, w nowej B5 mam taki problem. Stołki grzane z poduszkami (polift, emblematy airbag z boku oparć). Jeden fotel wsadzony (przedlift) bez emblematu AIRBAG z boku fotela, ALE z kostką pod fotelem tego typu: Czyli poducha jest, tutaj moje pytanie, w przedlifcie po prostu nie ma emblematu na boku a poducha w tym samym miejscu? Problem polega na tym, że dostałem z autem oryginalny fotel ale przetarty, zmiana kostki na poliftową w fotel załatwi sprawę poduchy? Ew. sądząc po kostkach wsadzony nie ma grzania, przekładając materiał z przedliftowego na poliftowe gąbki z matami - będzie hulać w razie potrzeby wystrzału poduchy (odpukać)? Czy same poduchy się różnią i nie ma sensu żebym obdzierał stołki z materiału? Rozwiejcie moje wątpliwości
-
[B5 AVG] skromne q w sedanie
Marcin, napisz coś więcej ew. podrzuć link, ile roboty z samopoziomowaniem? Kupiłem kolejne B5 i tam nawet regulacji z wewnątrz pożałowali...w polifcie
-
Regulacja świateł
No niestety, potrafili na tym przyoszczędzić... też ciężko mi było w to uwierzyć :| Ma ktoś jakieś pomocne materiały?
-
Regulacja świateł
Witajcie, temat dla mnie parodia-jak na rocznik auta (2000 FL), zakupiłem kolejne B5 w którym brak regulacji wysokości świateł (nie ma ksenonu ani żyroskopów na wahaczach). Spotkałem się już z tym motywem, po kodach wyposażenia wypluwa brak regulacji...PYTANIE: Jak to dorezać, dużo roboty? Ew. jakiś namiar na stronę gdzie jest coś opisane. Pzdr
-
Montaż blokady skrzyni biegów B5
Witacie, czy ktoś mógłby mi pstryknąć zdjęcie jak to wygląda po montażu? Cały czas się waham nad takim rozwiązaniem. Chodzi mi w tym momencie tylko o kwestie estetyczne. Pozdrawiam
-
Niższe zawieszenie a ustawienia.... ??
Z geometrią to nie poszalejesz, na zwrotnicach w B5 nie ma zadnej regulacji jesli koncowki drazkow bedą wykręcane to zbieżność zrobić.
-
wahacze a4 b5 fl srednica sworznia nie wiem jaki zestaw ;(
Zaraz Ci zmierze i dam znać, leżą mi stare w garażu edit. dolny prosty, czyli ten na który idzie amor, jako że jest tam stożek to zrobiłem dokładny pomiar zaraz pod gwintem 20mm, przy dole 24mm, mowa o zwrotnicy żeliwnej, a4 b5 polift modelowe 2000. Mierzone na ori wagaczu z 99 roku
-
Spotkania na drodze
Czarne b5 avant na 17, lampy ver. US z przodu ciemne + blachy SO. Zakopianka w strone Krakowa, dzisiaj po 14. Pozdrawiam z granatowego sedana
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
A tak na powaznie: http://referendum-acta.interia.pl/
-
[ALL B5] Trzeszczenie - Poduszka amortyzatora a wahacz
Rozpiąć wahacze i sprawdzic? Skoro góra skrzypi to któryś do wymiany, wymienić obydwa i po klopocie.
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
no to jednomas czy dwumas? Czemu nie polecacie?
-
[ALL B6] Po kilku zbierznosciach kiera w lewo lub w prawo.
ale w ośce chyba nie ma co z tyłu ustawiać?
-
[B5 AJM] Błędnie sygnalizuje niski poziom oleju.
U mnie kiedys pojawilo sie identycznie w trasie przy +33 na zewnatrz, samochod postal 4-5h i wróciło do normy zamykanie, otwieranie maski nic nie dało, ryszanie samą wtyczką od czujnika też nie.
-
[ALL B5] Opcja domykania szyb po zamknieciu samochodu (samoczynna)
Witajcie, jak w temacie. Nowsze sztuki samochodów mają taki bajer, nie chce mi się trzymać wciśniętego pilota żeby domykać szyby. Jest jakaś opcja uaktywnienia samoczynnego zamykania w naszych trondach po IIlifcie? Czy trzeba coś dorezać?
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Co kilkaset km to sie myje samochód cały W ahu tez mam czarny mat, wyglada nawet jak ori
-
[ALL B5] Czy można wymienić same sprężyny ?
odległosć koła od wachacza jest nie zmienna przy zmianie felg poprostu musisz dawac odpowiedni profil opony, dla 17ki jest to 45 Przy takim obnizeniu nic ci nie będzie obcierać, bo to znikome obnizenie, no chyba że bedziesz miał spręzyny zużyte za miękkie :gwizdanie: profil dla 17ki to 45 ale przy zalozeniu że szerokość jej to 225. Są od tego kalkulatory w internecie. Ja mam 225/45/17 z felgą 8,5J i jest przyjemnie :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
A to jest strona ciepła na 100%? Jakiś taki czysty
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Dziękować. Ciekawe czy zauważę różnice w ogóle :gwizdanie:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Własnie po Twoim poście go znalazłem, napisał że od 115 dlatego wolałem zapytać. Dzięki, zamawiam - i tak wychodzi taniej niż na innych aukcjach.. a cena za wysyłkę taka.. bo musi zrekompensować niską cenę kolektora, allegro to jeszcze jedno pytanie.. gdzie redukcje znajdę do afna i co zrobić z węzykiem od egr.. nie znalazłem konkretów na ten temat jeszcze
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
http://allegro.pl/kolektor-ssacy-sharan-galaxy-alhambra-i1789338563.html a to mi siądzie do afna??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Tak z innej beczki... http://audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=112669 tutaj nie jesteście nękani modkowie? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zawieszenie przód i tył
Coraz durniejsze te posty... weź rusz tyłek do mechanika jak nie masz pojęcia co się dzieje i nawet nie wiesz jakie elementy masz w zawieszeniu. Stawiam na amory... skończyły żywot i stukają. edit. pomijam fakt ze na forum jest książka do a4 gdzie są zdjęcia pełnego zawiesznia. I zdecydowanie jest tam dużo więcej elementów niz wymienione w tym wątku :gwizdanie:
-
[ALL B5] Opienie na temat użytkowania sprężyn MTS Technik (-40) z seryjnymi amorkami.
Zwykly amor juz ze sprezyna 1be slabo działa. Teraz mam sprezyny mts + amory 1be i jest o niebo lepiej. Uwierzycie jak zmienicie na amory z krotszym skokiem. Przy 1be sprezynie i zwyklym amorze potrafilem tak sie bujnac ze ocierało osłoną... a teraz spokój i cisza. Wszystkie amory oczywiscie w stanie OK. Przerabialem wszystkie z tych opcji Przód siedzi rowno z nadkolem, tył jakiś centymetr nad oponą.