Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Gregor10.pl
  2. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wpisałem viny 2 aut, którymi się kiedys interesowałem i wyskoczylo, ze nie podlegają albo vin nieprawidłowy i nie biora odpowiedzialnosc za wynik poszukiwania Czy ta wyszukiwarka jest dla aut na rynek EU czy na inne też?
  3. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dotyczy tylko diesli czy benzyn tez?
  4. Mimo wszytko dziwnie wygląda ten dołek na wykresie. Jakby turbo nie trzymało albo mocno cofneło zapłon przez chwile.
  5. Strojąc na gazie można było lepiej zadbać aby moc nie opadała tak szybko...
  6. 215/45/17 jest opona 2cm mniejsza na średnicy od wzorcowej
  7. wampir odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko dedykowane dla danego miejsca uszczelki. Z perspektywy czasu polecam te z ASO.
  8. Napisz prosze ile poki co kosztowały częsci ...
  9. Przy okazji zmiany chłodzenia, cały układ i kompresor trzeba wyczyścić, to ma znaczenie aby lepiej oddawał ciepło, tak samo jak inne patenty. Z tego co czytałem gdzieś niedawno to auto robi regularnie trasy Jasło - Kraków i sprawdza się doskonale jako daily. Przy takich mocach i zakresie modyfikacji ma olbrzymie znaczenie jak zostało przygotowane i wystrojone. Czasami nie ma sensu większe dmuchanie i obciążanie kompresora. Dodatkowo jak Tuner nie potrafi ogarnąć cofania zapłonu i celowo usuwa limitery w sofcie to potem padają kompresory i całe silniki. Dla mnie mod ultrachargera w wykonaniu Gregora (3.0tfsi hipercharger) ma bardzo duży sens bo zostaje wyeliminowana "zwężka" w dolocie i jest bardziej swobodny przepływ. Kolejna sprawa to sami użytkownicy, którzy nie potrafią poprawnie użytkować aut z takimi silnikami. Seryjne auto też można zajechać. Gdyby te kompresory tak padały to nie chodziłyby po tysiaku na popularnym serwisie aukcyjnym tylko znacznie drożej. Żeby turbiny w 1,8T miały taką żywotność jak te kompresory...
  10. Od tego są customowe wymienniki ciepła, a inna sprawa, że w aucie jest już od dawna zamontowana większa przepustnica. Takie coś sprzedaje w USA firma APR jako 3.0TFSI Ultracharger system, a Gregor10 ma swój patent z własnym oprogramowaniem. Taki 3.0TFSI Hipercharger. Obecnie obstawiałbym, że przy reszcie modów w aucie jest minimum 540KM, ale czekamy aż Gregor10 sie wypowie i wrzuci wykres
  11. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ktoś z grupy sprzedawał ostatnio swoje B8 z silnikiem tfsi? Były problemy ze sprzedażą?
  12. Taaa, do 225KM na bank Grzesiek poleci k04-064 i pewnie jeszcze każe zakuć motor ?;) Tutaj bym się nie zgodził z tym oczekiwanym wynikiem, a jeżeli ktoś miał inne doświadczenia to tylko mogę współczuć, że trafił na naciągacza. Cały czas mówimy o zleceniu polegającym na tym, że przyjeżdżasz sprawnym autem lub też to w ramach zlecenia jest naprawienie auta a potem zrobienie tuningu. Aby być bardziej precyzyjnym chodzi mi o takie przypadki, gdy ktoś coś tam sobie poczyta forum, myśli, że to takie proste i da się naciągnąć na super hybryde, na której zrobi z łatwością np. XXX KM, a potem się okazuje, że NIE ZROBI bo to fizycznie niemożliwe albo w innym przypadku zrobi, ale do zestawu brakuje mu tego, tego i tamtego, a to kupił nieodpowiednie. Do 225KM można osiągnąć na kilka sposobów mając seryjne 1.8T BFB: n.in DP, wtryski BEX, drugi IC z BEX i k03s - do 230KM najtańszy zestaw w zależności od stanu silnika. Jak masz ekstra kilka stówek to zamieniasz k03s na hybryde. Wszystko wyżej to już dużo większe nakłady.
  13. Napisane OK. Ceny softu pasuje sprostować bo za 1.8T w B6 u Grześka jest sporo taniej niż napisałeś. Ze swojej strony to zostawiłbym tunerowi dobór części i przygotowanie setupu, a potem oczekiwał efektu aby nie było, że nie wyszła moc
  14. Jasne, kto bogatemu zabroni zalozyc felgi z cadillaca do auta, ktore zostało zaprojektowane do zjezdzania z utwardzonych dróg. O fakcie, ze te felgi utrudniaja wentylację hamulców też nie wspomnę ... Mimo wszystko bezawaryjności życzę i pozdrawiam
  15. Gratuluje zakupu i życzę bezawaryjności. Ciekawe auto.
  16. Wymiatają? Felgi jak do Cadillaca a nie do auta z "Allroad" w nazwie
  17. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaki jest sens dawania mocnych kedow do rejestracji? Żeby polis widziała lepiej numer? Ledy do wnętrza to też taki specyficzny pomysł. Po długiej jeździ w ciemności nagle zapala się takie zimne i ostre światło aż wypala oczy
  18. S4 2.0tfsi powiadasz ? Moze chodzi o 3.0tfsi? Swoja drogą, to zwykłe, sprawne cewki wystarczą do możliwości tej turbiny.
  19. Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem?? ?? To jest temat kompendium w którym sie pisze gotowe porady i to na poziomie a nie zadaje trywialne pytania. DO PYTAN JEST TEMAT OBOK !!!
  20. Szkoda, ze obcięte osie i nie widać kiedy osiąga te pierwsze 100KM. Obecnie wygląda jakby późno wstawało i potem duży strzał z Nm. To w sumie takie typowe dla GTO, że ustawia duże doładowanie z dołu. Tez mi tak kiedyś zrobił.
  21. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czego można sie spodziewac po takim 3.0tdi, który ma już 7-8 lat? Jeżeli jest sprowadzony to pewnie srednio pewnie powinien mieć przebiegi 350-500tys km przebiegu. Ile wytrzymują te silniku. Ma tutaj ktoś takie 3.0tdi z takim przebiegiem +400tys km?
  22. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktos z Was ma 3.0tdi i uzywa go na krotkich odcinkach po miescie np 6km ?
  23. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polifty też tak rdzewieją?
  24. Icek na k04-064 da rade bo ona tak nie grzeje jak hybryda. Kupuj hybryde, zrobisz 290KM na kilka miesięcy, a potem bedziesz regenerował turbo i szukał kolektora wydechowego, który nie pęka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.