Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Nie wchodzcie na smutne tematy o pieniądzach Nawet lekki pomruk RS4 jest wart tych pieniędzy. PS: miałeś już jakies kreski z jakims BMW?
  2. To dlaczego maja inne numery OEM ?
  3. Czy sprezyna tylna o oznaczeniu niebieski zielony zielony z B6 i B7 ma takie same parametry? Bo wg forumowego pdf z opisem sprężyn leza w kategorii 11 dla B7 i dla 12 w B6.
  4. Który element jest mniej trwały w przypadku 1be ? Szybciej padaja sprężyny czy amory i które? Przod czy tył?
  5. ale czy byles wazyc auto na wadze i z jakim stanem baku. Ja jak swoim pojechałem to z 1/4 baku, bez zapasowki i z lekkimi mniejszymi kolami zimowymi wazylem 1615kg wiec w lecie zatankowany pewnie mam tyle co w dowodzie albo i więcej...
  6. a wazyles go na wadze ?
  7. taaa, tylko ze rynkowa cena b6 wynosi mniej więcej tyle co komplet tarcz i klocków do RS Najwyżej stanę gdzieś z tyłu
  8. A jak nie przejde nizej w kategorii to auto się nie obniży?
  9. No to ja nie wiem dlaczego u mnie jest wyzsza kategorii wagowa. W dowodzie mam wbite 1684kg, a Ty ile masz u siebie w dowodzie?
  10. Założyles kilka kategorii nizej. Czy nie jest za nisko i przez to amortyzator cierpi? Czy same sprężyny nie sa bardziej obciążone teraz? Jezdziles już autem załadowanym w 5 osob i bagaże?
  11. Bardzo chetnie tylko wstyd bedzie stanac moim biednym 1.8T przy Twoim potworze czy Mirona
  12. Panowie czy dobrze to opisałem na podstawie danych z vin i rozpisku z forum dla mojego B6 1.8TQ AVANT: Zawieszenie 1BA Shock absorption/suspension, chassis 1BA Standard suspension/shock absorption Weight category front axle 0JK Weight category front axle weight range 10 Weight category rear axle 0YN Weight range 13 Prawdo podobnie sprężyny z przodu są: 8E0 411 105 BH a powinno być dla 1BE 8E0 411 105 CH niebieski biały zielony zielony lub 8E0 411 105 CJ zielony zielony fioletowy Prawdopodobnie sprężyny z tyłu są sprężyny 8E0 511 115 DB a powinny być dla 1BE 8E0 511 115 DN(FN) niebieski zielony zielony Albo 8E0 511 115 DP(FP) niebieski zielony zielony zielony Prawdo podobnie amortyzatory z przodu są: 8E0 413 031 CC ( SACHS 558 301) a powinny być dla 1BE 8E0 413 031 CL Prawdo podobnie amortyzatory z tyłu są: 8E0 513 036 AE a powinny być dla 1BE 8E0 513 036 AF
  13. Panowie po rozszyfrowaniu VIN wg kodów mam w moim 1.8T Quattro avant Shock absorption/suspension, chassis 1BA Standard suspension/shock absorption Weight category front axle 0JK Weight category front axle weight range 10 Weight category rear axle 0YN Weight range 13 Chciałbym założyć 1BE, jakich numery czesci i kolory potrzebuje?
  14. Ja widziałem to RS4 na żywo i Właściciela wiec nie wiem skąd masz takie informacje. Powie tak, wystarczy tylko, ze silnik zapala i już człowiekowi chce się żyć. To najlepszy znany ludzkości lek na poprawe humoru, lepszy niż viagra i prozac w jednym!
  15. Jarek, dość pitu pitu o k03s, zakładaj nowy temat i opisuj projekt
  16. Pb98 nie leje się dla mniejszego spalania. Masz wyżej wszystko opisane!
  17. GRATULACJE!!! Można prosić o jakies filmiki? np. 0-200 ?
  18. Nie żeby nie docenial Twojej pracy przy aucie ale to powinno dac Ci do myslenia aby modzic aby nie przesadzać. Dlaczego nie chcesz zalozyć odpowiedniej felgi rozmiarem i do tego właściwej opony tylko tak kombinujesz? Taki kat nachylenia i naciagnieta guma wygladaja pokracznie... Szkoda bo psuje efekt w super aucie.
  19. Nie no, ja pytam poważnie
  20. Czy ktoś z was majac 312/255 albo i więcej był na torze w poznaniu ? Jakie sa wrazenia ?
  21. Ja bym się pierwsze udał do jakiegoś detailera żeby usunal to coś ze zderzaka i doprowadził lakier do porządku. Trzymam kciuki żeby się udało
  22. Tak niesmialo zapytam, a co to auto ma z S4 bo taki masz opis tematu? Planujesz dokładać Quattro, zmieniać silnika na V8 lub inny, który mocą dorównuje silnikowi S4 B6, a może zawieszenie, hamulce czy pakiet zewnętrzny i wewnętrzny? Bo wygląda to jak opis handlarza Mirka z allegro i do tego ta imitacja grilla ....
  23. Będą bitches na maskach i Metaxa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.